0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #780 -: Май 12, 2008, 19:59:49 pm »
Знам, че кастрирането е съвсем цивилизовано решение, но не бих могла да го взема.
Оставила съм двете си гадинки да ходят и всеки път като ги пускам навън ми е свито сърцето, и не знам дали ще се върнат.
А ето някой снимки, които съвсем ме излагат като домакиня :)

И аз бих искала да мога да ги пусна да ходят, но живея в град, в центъра, на висок етаж и не става...  А като няма да ходят, кастрацията е по-хуманна. 

А що се касае до излагането - ако някоя собственичка на котка ми каже, че животното не се катери където си иска, ще и кажа, че сънува.  За 6 котки гледани у дома по различно време не съм успяла да се справя с това, просто защото котката си е такова животно.  Така че, спокойно, и аз съм мърличка в това отношение :) 
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #781 -: Май 13, 2008, 11:15:44 am »
Нашето кученце стане на 3 месеца.
Как мислите мога ли вече да го изкъпя че доста ми намирисва?
Или още е рано и да поизчакам малко?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #782 -: Май 13, 2008, 11:31:23 am »
Разбира се че може,само гледай да не му мокриш ушите.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #783 -: Май 13, 2008, 11:43:53 am »
Разбира се че може,само гледай да не му мокриш ушите.

Благодаря ти.Да определено ще внимаваме с ушите.Просто се страхувах да не го простудя.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #784 -: Май 13, 2008, 12:48:07 pm »
За жалост, Цаньо се раздели със скъпоценните атрибути. :wink:
Защо така, Жекова?  Нашите момчета си ги имат, само са по-празнички.   
Така, де, там са си, но няма нищо в тях.
Не присъствах на операцията, защото не мога да си гледам  съкровището в това състояние.
 И Цаньо се катери на масата в кухнята. Ама ние не ядем там. И изобщо се катери навсякъде. Вече сме свикнали. И аз явно не съм от добрите домакини.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #785 -: Май 13, 2008, 13:43:01 pm »
Мисля, всъщност, че нищо ни няма като домакини, е може би не сме наред само в очите на тези дето не обичат животни ;) но това няма значение. Толкова хубави емоции и настроение ми носят двата котака в къщи, не бих се лишила от тях. :)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #786 -: Май 14, 2008, 00:48:33 am »
Мисля, всъщност, че нищо ни няма като домакини, е може би не сме наред само в очите на тези дето не обичат животни ;) но това няма значение. Толкова хубави емоции и настроение ми носят двата котака в къщи, не бих се лишила от тях. :)

:good_post:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #787 -: Май 14, 2008, 16:45:22 pm »
Разбира се че може,само гледай да не му мокриш ушите.

Благодаря ти.Да определено ще внимаваме с ушите.Просто се страхувах да не го простудя.

Изкъпах го.Малко се страхуваше от водата но беше сравнително кротък.Сега е един мекичък и пухкав само за гушкане.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #788 -: Май 14, 2008, 23:44:12 pm »
Мисля, всъщност, че нищо ни няма като домакини, е може би не сме наред само в очите на тези дето не обичат животни ;) но това няма значение. Толкова хубави емоции и настроение ми носят двата котака в къщи, не бих се лишила от тях. :)

Напълно съм съгласна!
Моя мъж преди мразеше котки и не даваше да се проговори в къщи да се гледа!Да обаче аз го доведох и той така се привърза към дивачето,че му се радва повече от мен даже!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #789 -: Май 15, 2008, 13:01:29 pm »
Здравейте мили дами.Понеже току що открих темата мга л да ви представя моите домашни любимци

Това е Арес, който е малко извън стандартите-защото е бял, а по стандарт такива боксери няма.Най-Голямата ми любов.

Това са златните ми рибки Боряна,Танита и Алина-щото едни мои три приятелки ми ги подариха така са кръстени

Атези всичките имена нямат.Първите ги кръстих, но като умряха реших че ще си остават безименни вече.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #790 -: Май 15, 2008, 14:02:21 pm »
Svetal4y аз преди 7-8 години имах кафяв пясъчен боксер с родословие - Бакс.Няколко пъти е ставал татко, а в последното котило е имало 3 чисто бяли боксерчета-страшни красоти.Незнам има или няма стандарт ама много ти е красив Арисчо. :D
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #791 -: Май 15, 2008, 14:36:58 pm »
Боксерите са най-прекрасните кучета.  Ние имахме женска, която почина преди няколко години, но и до сега, ако ме пита някой за най-умното, добро, обичливо, спокойно куче - казвам силно "боксер".  Ако имах къде да го разхождам спокойно отново бих си взела - то притежава всички хубави човешки качества, наред с неговите си кучешки. 
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #792 -: Май 15, 2008, 16:41:49 pm »
Мисля, всъщност, че нищо ни няма като домакини, е може би не сме наред само в очите на тези дето не обичат животни ;) но това няма значение.

Браво Симба - напълно подкрепям :)
Кари и тя се катери, напук на мен в мое присъствие особено :)) като й се скарам слиза, докато пак ме издебне  :lol: :lol: :lol: А най-обича когато гладя да се мята на дъската и да заляга като твоя рижко :)  :lol:

Светалчииии голям пич си имаш :)) с тъмни очила  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #793 -: Май 15, 2008, 18:29:55 pm »
Хихих, ама много му отиват.Но не му харесаха особено.До януари имахме и тигрова боксерка но почина от старост.Голям рев падна.Сега ще закупуваме Дого аржентино.Страшни са и те.Нямам търпение.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #794 -: Май 23, 2008, 23:46:50 pm »
Хора, едната ми златна риба умря.АБе няма много инфо като че ли за тях , или аз не се орриентирам нещо.От какво се разболяват тези мъници?
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #795 -: Май 24, 2008, 00:23:06 am »
Хора, едната ми златна риба умря.АБе няма много инфо като че ли за тях , или аз не се орриентирам нещо.От какво се разболяват тези мъници?
  Съжалявам за рибката ти!   :(  Много обичам декоративните рибки.Действат ми толкова добре на нервната система,но не знам много за тях.
 
Хихих, ама много му отиват.Но не му харесаха особено.До януари имахме и тигрова боксерка но почина от старост.Голям рев падна.Сега ще закупуваме Дого аржентино.Страшни са и те.Нямам търпение.
  Много ми харесват и Дого аржентино.Страхотни кучета са!   :wink: 
 При родителите ми си имаме Немска овчарка,която е вече на 14 гд.Миличкия е напълно глух.Има артрит само лежи и става сутрин за манджата само  :lol:  .В двора има и още 2 кучето мъжки и женски Английски пойнтера и много се дразня на мъжкия,защото от едно известно време почна да препикава овчарката.Все едно го маркира,сякаш е негова собственост.  :x Забрави колко бой е ял от него !!!   :balk_77: Дето казват ,като остареел вълка ,ставал за майтап на кучетата ,че и нашата работа същата.Скоро очакваме и най-лошото и просто ми е много мъчно.Той ни е първото куче  и е като член на семейството.Много ни обича и той.Правя разлика с другите твама идиота.Те са някак студени и своенравни.
  Много искам да си вземем и ние едно Бигълче или Джак Ръсел,но мъжа не иска в апартамента куче ,макар че и той много обича животните.Засега ще си останем само с папагала,докато не склоня любимия за кученце.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #796 -: Май 24, 2008, 00:40:56 am »
Svetal4y и аз съжалявам за рибката ти :(
Арес е много важен и наистина е пич! :) Но много ми е интересно какви са птичките, онова рошавото е голям сладур :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #797 -: Май 24, 2008, 08:02:31 am »
Отдавна не сме се включвали:)
ето го замисления Бари, който се чуди как да ме излъже да му дам следобедна закуска:)



И Додо, който пък само търси къде да се подпре да спи:)


Svetal4y, съжалявам за рибката ти.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #798 -: Май 25, 2008, 23:08:01 pm »
peroshinka ,най-лошото е....нямам думи.На нас ни умря боксерката на рожденния ден на свекъра.Всички знаехме, че предстои...И все пак се надяваш да е по-далеч този момент.Абе , каквт и да кажа-гадно е.Тъжно е.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #799 -: Май 25, 2008, 23:12:00 pm »
Svetal4y и аз съжалявам за рибката ти :(
Арес е много важен и наистина е пич! :) Но много ми е интересно какви са птичките, онова рошавото е голям сладур :)
Това са зеброви амадини.Австралийски врабченца.Това са мама тати и малките пашкулчета.Мамата умря и тя онзи ден.Ще ме побъркат от мъка тези гадинки.Но...това е четвъртата женска, която умира на този мъжкар.Вече имам чувството , че той ги трепе.Сега е наказан до есента без женска.Клетката е огромна, двустайна в другата стая има също двойка, женската се разболя , излекувах я и е жива и здрава.А на този все му умират.. 8O
Лискооо,много сладък Бари!Големи са смешковци като се опитват да си изпросят нещо. :lol: