0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #720 -: Април 12, 2008, 08:37:57 am »
:)))))))))Много хубаво..., някой ден докато разхождаме Бари и го извикаме по име и може да дойдат 4-5 Барита:)))))
Наши приятели имат ретривър, но той поне е Бъди:))))))))

Благодаря ви и се радвам, че харесахте животинките ни:).

ще слагам още снимки на двамата, като играят:)))
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #721 -: Април 13, 2008, 20:29:18 pm »
Ето, да ви покажа как се прави животински заговор срещу човечеството:)
Хитрата котка шепне нещо на Бари и явно мислят следващата пакост:)
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #722 -: Април 13, 2008, 20:45:06 pm »
Ето, да ви покажа как се прави животински заговор срещу човечеството:)
Хитрата котка шепне нещо на Бари и явно мислят следващата пакост:)


 :balk_47: :balk_602:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #723 -: Април 13, 2008, 21:45:44 pm »
ей големи са сладурковци, как само сте ги хванали в крачкааааааааа
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #724 -: Април 14, 2008, 08:41:24 am »
Тедка на екскурзийка!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #725 -: Април 14, 2008, 10:15:06 am »
Хей Лискооо :) твоите любимци много се обичат пу пу пу, особено последната снимка е уникална :)

Жекова Цанко е роден звезда :) как позира само за големия сайт :))
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #726 -: Април 19, 2008, 18:57:25 pm »
Аууу ЛИСКО ама те са невероятно сладки!Направо не мога да повярвам,че котка и куче са толкова близки :D
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #727 -: Април 19, 2008, 21:46:20 pm »
     :lol: :lol: :lol: Първо да ви покажа моите градинарски талибани! :lol: :lol: :lol:

  Чернишевски,пак е бременна,полегнала отново до "голям" храст!


  Ити,да не види нещо от майка си!  :wink: Отново избора със храста е "подходящ".

                 
  А,това е нашата сладурана Ванеса,много,много ни е миличка...нашето бебче. :D
 









*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #728 -: Април 19, 2008, 21:48:03 pm »
Бари, големи сладури са всички!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #729 -: Април 19, 2008, 22:10:32 pm »
Малиииииииииииииии, ако я хвана таз Ванеса как ще я намачкам, мачкам....
Пу да не й е уроки!
:)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #730 -: Април 20, 2008, 19:13:12 pm »
Бари  и Додо благодарят на всички, че ги харесахте и се усмихнахте:)

Ама и вашите любимци са уникални:)
Опитах да привлека на Бари вниманието, но нали снимките не се мърдат, не лаят и не мяукат, той не реагира:):):).Додо обаче редовно се опитва да хване курсора на мишката на екрана като я мърдам:):)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #731 -: Април 22, 2008, 19:49:02 pm »
Вчера забравих един кашон на терасата.Познайте днес цял ден кой спа в него...

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #732 -: Април 22, 2008, 21:21:17 pm »
Жекова  на кой етаж живееш?Не те ли е страх да оставяш котарака?Аз си мисля,че може да падне  :( и затова моя котарак излиза на балкона когато са прибера!
Иначе наистина кашоните са им слабост :lol: :lol: :lol:

Нинче, ми той голям бандит тнвоя бе.

:lol: :lol: :lol: и колкото повече расте по-див става  :lol: :lol: :lol: целите ръце ми изподраска и няма мира :lol: :lol: :lol:
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #733 -: Април 23, 2008, 09:36:21 am »
Аз одавна не съм ви досаждала с моите добитъци, обаче имаме ново попълнение и трябва да се похваля  :D
Баш на 8-ми март ходихме за храна на змийката и взехме бебета плъхчета. Едното от тях обаче беше толкова мило и добричко, че ни дожаля и си го оставихме. След като предишната ни плъшка почина на от старост, бяхме решили повече да не взимаме, обаче това бебче беше толкова сладинко...

Ето я и нея - Пухи. Тук е от 2 дни вкъщи:



А тук е миналата седмица - вече попораснала:



Много е добричка и гушкава  :D В пъти е по-кротка от предишната госпоЙца. Когато работя вкъщи ми стои на рамото и наблюдава за грешки  :wink: . Иначе обожава мъжа ми (пусто нали е женско  :lol: ). Като го види откача от радост направо  :D
         Equally Destructive
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #734 -: Април 23, 2008, 09:43:44 am »
 Таря, пази си чорапите!!! :lol: :lol: :lol: Аз преди години имах такава мишона.По много изкусен начин се измъкваше от аквариума и... един ден я намерих в шкафа с чорапите...ай, ай...на нито един не беше простила, всички беше нагризала  :lol: :lol: :lol:

 Нинче, на 3-я етаж сме.Никога не съм се притеснявала, когато Цанко се разхожда по перваза, все пак е котка.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #735 -: Април 23, 2008, 13:32:53 pm »
Таря, пази си чорапите!!! :lol: :lol: :lol: Аз преди години имах такава мишона.По много изкусен начин се измъкваше от аквариума и... един ден я намерих в шкафа с чорапите...ай, ай...на нито един не беше простила, всички беше нагризала  :lol: :lol: :lol:

 Нинче, на 3-я етаж сме.Никога не съм се притеснявала, когато Цанко се разхожда по перваза, все пак е котка.

Ох и аз съм на трети етаж и май трябва да го оставям хайванчето и през деня да излиза,че то самичко в апартамента издивява по цял ден :(
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #736 -: Април 23, 2008, 13:34:18 pm »
Ха!Ние сме на 5тия, котарака ми цял живот кибичеше по перваза, не се е случвало да пада.Умря си на преклонна възраст! :lol:Котките имат много развито чувство за ориентация и равновесие!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #737 -: Април 23, 2008, 13:58:12 pm »
Нашият котарак редовно падаше от 3тия етаж.Тръгне да гони някоя птичка и...долу.Винаги си разбиваше муцунката(явно от инерцията си удряше главата в земята).Падал е поне 10 пъти и само дето си остана без предни зъби,нищо друго  :P.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #738 -: Април 23, 2008, 14:00:05 pm »
Ха!Ние сме на 5тия, котарака ми цял живот кибичеше по перваза, не се е случвало да пада.Умря си на преклонна възраст! :lol:Котките имат много развито чувство за ориентация и равновесие!

То май аз си мисля,че и котарака е шемет като мен  :lol: :lol: :lol:
Утре ще оставя вратата отворена и ако утре вечер не се появя във форума да знаете,че го издирвам навън  :lol: :lol: :lol:

Нашият котарак редовно падаше от 3тия етаж.Тръгне да гони някоя птичка и...долу.Винаги си разбиваше муцунката(явно от инерцията си удряше главата в земята).Падал е поне 10 пъти и само дето си остана без предни зъби,нищо друго  :P.

Ама знаеш ли,че и моя много се задява по птичките :lol:
*