0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #580 -: Февруари 08, 2008, 08:34:29 am »
Бяхме намерили един зет, но взеха че го кастрираха.

Егати номера! :lol: :lol: :lol:

Ми тъй решили хората, няма да й чакат на Пуфана кефа я. :lol: :lol: :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #581 -: Февруари 08, 2008, 09:57:22 am »
Момичета,реших да потърся и вашето мнение по един въпрос.Влязох в спор и много ми се иска да чуя вашите коментари по него.Аз съм решила и ветеринаря да питам като отида.Сега,какво ми бе разказано:Една приятелка загуби бебето си от токсоплазмоза.Когато и направили аборта докторите видяли един котешки косъм,забил се в плацентата и така разбрали!Да се направи аборт,заради токсоплазмоза е напълно възможно,но тоя косъм в плацентата за мен е неправдивоподобно.Изказване плод на непросветеност(ако съм права,де) и необичане на животните.Моля,коментирайте!Възможно ли е според вас?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #582 -: Февруари 08, 2008, 10:00:21 am »
И по какъв точно начин косъма е попаднал в матката? 8O 8O 8O
Хранопровода няма нищо общо с репродуктивните органи и няма логичен начин косъма да попадне там.Или причтелката ти не е разбрала или "блазе" и на доктора, който си е избрала! :(
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #583 -: Февруари 08, 2008, 10:28:08 am »
пълна глупост.нов начин за установяване на токсоплазмоза са измислили.какво ли се чудя при такова купуване на изпити всичко е възможно
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #584 -: Февруари 08, 2008, 11:00:42 am »
Ето го и моя сладур http://www.snimka.bg/album.php?album_id=217457
« Последна редакция: Февруари 08, 2008, 11:12:11 am от rally_pat »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #585 -: Февруари 08, 2008, 13:34:30 pm »
Хубаво, че и д-р Рич се включи, но аз си имам теория, ако наистина това е така, възможно  ли е например тоя косъм да е попаднал при полов акт, демек от долу. Абе малко е налудничаво, но пък мисля, че е вероятно.

Леле, Кремчо, ето това ми е една мечта, но за съжаление много цапат и това е причината за която не си взимам папагал. Задоволих се с две канарчета. Слуша ли, цапа ли много, разкажи повече за него.
« Последна редакция: Февруари 08, 2008, 13:43:44 pm от Mary »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #586 -: Февруари 08, 2008, 14:16:30 pm »
Лелеее, Креми, голям красавец е!  :D

Много искам да си взема папагалче, и рибки, но моя мъж ми вика, че котка и папагал, че и риби, много добре щели да виреят заедно  :lol:. Пуфа няма да сподели територията си с друг обитател  :?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #587 -: Февруари 08, 2008, 15:02:05 pm »
Ели свиква се. Да знаеш животинките са толкова умни, толкова добре разбират кое наистина е забранено. Моя Денис така се хвърли на клетката с едната канарче, че като паднаха от 1.5 м. височина, леко изкриви самата клетка, а за стреса на канарчето нема да ти разправям, а за пясък, вода, семена на тъкмо изтупания и послан килим, направо няма да отварям дума. Тогава толкова го бих, че чак ръката ме заболя, два дни след това ревях и се тръшках от угризения и само го целувах и угаждах, но от тогава - нямам никакви проблеми. В началото даже заобикаляше канарчето. Сега лежи на стола до клетката, почти на еднаква височина и хич не му прави впечатление. Е и аз не дърпам дявола за опашката, винаги гледам да съм там, не смея да го оставям.
Но за рибите, там изпуснах фронта - вече опитахме една мъжка гупа. Ама пусто не го видях иначе пак щях да го напердаша.
Той по принцип не яде бой, пердаша го само когато наистина е направил беля.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #588 -: Февруари 08, 2008, 16:14:20 pm »

Мари, то при нас освен Пуфа, има и  друг проблем. Много ни е тясна "бърлогата", живеем на квартира, нямаме грамче място.
Иначе съпруга ми е гледал рибки преди, много иска да гледа пак, аз също много ги обичам, но засега няма как да стане. :(
Виж за папагалче по може да се уреди нещо, но пак има едно НО... :(
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #589 -: Февруари 08, 2008, 16:31:23 pm »
.....цапането ли?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #590 -: Февруари 08, 2008, 16:45:06 pm »
.....цапането ли?

и не само то. Доста трябва да поумувам за място, където мога да сложа клетката, защото наистина ми е трудно с тая теснотия.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #591 -: Февруари 08, 2008, 16:52:38 pm »
Да ти кажа честно, ако мястото е водещ фактор, мисля си че един малък аквариум с 3-4 рибки, по не е натоварващ от колкото папагал с клетка.
Също така там където сложиш клетката, ако е стена трябва да я облепиш с нещо, щото такаааааааааа плюят, че свят ще ти се извие. Но какво пък, ще имаш естествено украсена стена. А да не споменавам, че също така и кълват стената.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #592 -: Февруари 08, 2008, 17:20:22 pm »
Ами доста цапа понякога пускам по 2 пати прахосмокачка послушничак сие обаче сутрин рано много крещи направо сабужда целия вход приказва когато е на кеф.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #593 -: Февруари 08, 2008, 17:27:37 pm »
Да ти кажа честно, ако мястото е водещ фактор, мисля си че един малък аквариум с 3-4 рибки, по не е натоварващ от колкото папагал с клетка.
Също така там където сложиш клетката, ако е стена трябва да я облепиш с нещо, щото такаааааааааа плюят, че свят ще ти се извие. Но какво пък, ще имаш естествено украсена стена. А да не споменавам, че също така и кълват стената.

Май ме отказа тотално от папагала. Хазяите ще ме убият  :lol:
Ако някой ден се преместим в наше жилище, ще си взема, просто ми е мечта  :P

А за рибите, ще видим. Моя е голям мераклия, не знам. Мислела съм си да му подаря, ама хем искам, хем не, да предприемам това без негово знание  :?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #594 -: Февруари 08, 2008, 18:06:13 pm »
Разкошен подарък ще е един аквариум от онези кръглите, с две рибки - хелерите са красиви. Едно водорасло и малко шарени камъчета на дъното. Заема място точно колкото една саксия.
Пожелавам ти собствена къща с много животни, цветя и деца.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #595 -: Февруари 08, 2008, 19:30:48 pm »
Ето я и нашата чинчила:



п.п.В момента се е скрила в печката под котлоните и вероятно е заспала :x
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #596 -: Февруари 08, 2008, 19:33:10 pm »
Срам не срам, ма шъ питам, каква е тази животинка?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #597 -: Февруари 08, 2008, 19:47:02 pm »
Срам не срам, ма шъ питам, каква е тази животинка?

Скална катерица!
Виж ма ква към умна! :oops:
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #598 -: Февруари 08, 2008, 19:51:30 pm »
Чинчила!някои я наричат и пустинна мишка....а според моя мъж е плъх :x
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #599 -: Февруари 08, 2008, 20:31:11 pm »
Щото и на мен на плъх ми заприлича, и си викам, - брей какъв хубав плъх. Красавец е.
Животинче, важното е да радва стопаните си, трудно ли се гледа?