0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #280 -: Октомври 29, 2007, 18:33:32 pm »
ама на петя  котето големи мустачки има :lol: :lol: :lol:
сладур :D


а зазайчето простонямам думи-уникално е!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #281 -: Октомври 29, 2007, 18:48:08 pm »
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=29281&AlbumId=105703     ето го и единия ми любимец
Петя,а можем ли да се кандидатираме с Маги за твоя хубавец и да осъществим едно запознанство/само тихо да не чуе Дони на Осиана,че ще ревнува/ :lol:
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #282 -: Октомври 29, 2007, 19:09:02 pm »
Цитат
Петя,а можем ли да се кандидатираме с Маги за твоя хубавец и да осъществим едно запознанство
може може.вси4ко може :D
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #283 -: Октомври 29, 2007, 19:52:36 pm »
 :D Ех,какви сладки животинки сте показали пак!Душички! :D
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #284 -: Октомври 30, 2007, 08:20:27 am »
Ирка твоят Бенджи ми напомни за едно филмче "Бенджи, Закс и звездния принц" - голям сладурко е, стои ли мирен като го подстригвате? :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #285 -: Октомври 30, 2007, 10:22:02 am »
Е, не точно мирен, но и не бяга. Подстригването се придружава с много ласки и други глезотийки. Най-много се плаши, когато съм близо до семейните му ценности  :wink: ,но общо взето ми има доверие.
Името му не е точно от това филмче, а е от името на кучето на наши познати.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #286 -: Октомври 30, 2007, 11:43:06 am »
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=29281&AlbumId=105703     ето го и единия ми любимец
Петя,а можем ли да се кандидатираме с Маги за твоя хубавец и да осъществим едно запознанство/само тихо да не чуе Дони на Осиана,че ще ревнува/ :lol:

Няма такава опасност, той не ревнува. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #287 -: Октомври 31, 2007, 15:04:38 pm »
И аз да се разпиша със снимка на Джинка-Тринка, която е вече като табуретка (фигурата имам предвид) :lol:


Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #288 -: Октомври 31, 2007, 21:39:45 pm »
Ех тази Джинка ми тя много сериозна позира.Умна животинка.Много сладка и как се слива с одеалцето само.Пу пу пу-красавица
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #289 -: Октомври 31, 2007, 22:59:23 pm »
 Отдавна се каня да сваля на Цанко снимките от телефона ми.Не мога да пропусна да сложа една и тук :D/с мартеница/
                   
                         
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #290 -: Ноември 01, 2007, 09:40:31 am »
Ех този Цанко бе пу пу пу - той ми е слабост за моята Кари-нка  :lol: :lol: а и с тази мартеничка - учудва ме как я търпи :)

Хора само моята писанка ли е такъв бяс?! Не търпи никакви гривнички, нагръдници, нашийници още от малка; не иска да я галят, а само когато тя си иска идва и се натиска  :(

Мимка много хубава станала Джинка, подстригана тцтцтц голяма "мацка" е и позьорка е :)
П.С. Мимка абе отдавна се каня да ти кажа, че ми приличаш много на една репортерка по бтв-Габриела Наплатанова :) нали не се сърдиш :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #291 -: Ноември 01, 2007, 09:51:47 am »


Мимка много хубава станала Джинка, подстригана тцтцтц голяма "мацка" е и позьорка е :)
П.С. Мимка абе отдавна се каня да ти кажа, че ми приличаш много на една репортерка по бтв-Габриела Наплатанова :) нали не се сърдиш :)

Ми тя не е сред красавиците в бТВ, ама като се има предвид, че и аз не съм, значи не се сърдя! :wink:
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #292 -: Ноември 01, 2007, 10:01:43 am »
абе, да ви кажа, тази тема сега я открих. какво съм гледала до сега, незная, но страшно много се изкефих. пу-пу на всички сладури тука  :) много са готини. ссега да ви покажа и моя Роши, който е на 50 дни. подариха ми го миналата седмица кумовета, защото знаеха, че много тъжа по предишното си куче - Рошко. все "рошави" имена :), но сега малкия е Роши, щото не е толкова пухкав и рошав :), но е голям глезан. само, дето вече 1 седмица не мога да го накарам да ходи до тоалетна, където трябва, но ще се научи. той е още бебе, а бебетата, както всички знаем не се раждат с изградени навици :)
та това е той:



Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #293 -: Ноември 01, 2007, 10:03:50 am »
Нищо не се вижда, я пробвай пак, нали знаеш как да слагаш снимки в постингите?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #294 -: Ноември 01, 2007, 10:05:53 am »
Хайде,big_eyes,давай да го видим тоя бебок,че ме заинтригува!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #295 -: Ноември 01, 2007, 10:16:19 am »
Къде е Рошко,нямам търпение и аз. :lol:
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #296 -: Ноември 01, 2007, 10:42:57 am »
ама, че съм тъпа  :oops:
пък и работата ме завършя
ето го





я вижте сега, вижда ли се?
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #297 -: Ноември 01, 2007, 10:43:44 am »
сега трябва да го видите и вие, надявам се :)

тежи 0.75 кг, теглих го веднага, като дойде при мен
« Последна редакция: Ноември 01, 2007, 10:45:28 am от big_eyes »
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #298 -: Ноември 01, 2007, 10:45:43 am »
Ма много е микроскопичен!Сладкишче!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #299 -: Ноември 01, 2007, 10:49:10 am »
ОХ бебе, как си спинка само - пу пу

Мимка ще бе, мен пък ми е сладка, както и ти  :wink:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.