0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #260 -: Октомври 26, 2007, 22:29:30 pm »
Като ви чета ми става много мъчно,защото и аз имах котка с която изживях детството си,тя бе с нас 14 години и накрая си отиде .Чак сега се просълзявам въпреки че минаха 2 години от тогава.И сега ,аз съм го казвала един два пъти тук ,че искам животинче,но мъжо не иска.Но истината е, че с него ще се справя ,ще помрънкам ден ,два сериозно и ще се съгласи да си вземем животинче,но аз се страхувам точно от това ,че един ден отново трябва да преживея загубата му.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #261 -: Октомври 27, 2007, 09:53:47 am »
rouzi-anna, когато Панчо почина 2 месеца след сватбата ми казах едно голямо КРАЙ!Не исках да преживявам отново тази загуба, даже си мислех, че никога няма да обикна животно отново!
И какво се случва-Август месец, за годишнинта от годежа ни моя се прибира с нещо неопределено в шепата си-с голямо тумбаче, къси крачета и кльопнали ушенца.С едни голеееми тъжни очички.Това нещо е вече в подписа ми.Кара 6та годинка, а все още е на мама бебето.Не мога да си представя как съм живяла 21 години без нея-тя осмисля живота ми..знам, че звучи глупаво, но е така!

Така, че Роузи, обработвай мъжа и действай!Няма да съжаляваш, аз лично ти гарантирам!
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #262 -: Октомври 27, 2007, 11:25:12 am »
роузи-анна и аз мила имах сащия проблем с мажа,но сега имам 2 котки и едно ку4е.ку4ето ми е второ по ред и то от скоро защото предното умря.а преди тези две котки имах друга която убиха за сажаление.и то от наи омразните както казват моите приятелки-сиамска.и представяш ли си каква воина беше в нас да докарам сиамска котка на маж които мрази котки и е алерги4ен кам тях.лелеее докато кажа вземам котка и тои се беше опап4ил ама аз инат няма да оставя животното да го изяде змията я./беше за ве4еря на една змия/.а мажа да си варти с папки голяма работа или да свиква с котката или с папките нямаше избор.но савсем скоро нещата по4наха мааааалко по малко да се подобряват и сега е голям любител.наи се втрещих след като говидях за прав пат да преграща спас/котарака/.беше санувал 4е му е спасил живота и така се по4на малко по малко любов :lol: 
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #263 -: Октомври 27, 2007, 12:08:16 pm »
Кара 6та годинка, а все още е на мама бебето.Не мога да си представя как съм живяла 21 години без нея-тя осмисля живота ми..знам, че звучи глупаво, но е така!


изобщо не звучи глупаво.бари е моето първо детенце и не мога да си представя живота без него.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #264 -: Октомври 27, 2007, 14:06:46 pm »
Преди да вземем Муни, имах мойто Меги.....и след две години още не мога да я прежаля и сигурно няма и да мога. Снимката й стои на нощното шкафче до главата ми. Много често я сънувам и после си поплаквам...Прекарах 15 щастливи години с нея и си отиде в ръцете ми за броени часове ... Даже и сега като отивам в майка все си мисля, че ей сега ще я видя да ме чака на стълбите...сега имам Муни, но даже аз не я исках в началото, щото не мислех че ще мога...давах си ясна сметка, че това не е същото като с нея и даже си мислех, че е някакъв вид измяна...
Обаче това Муни сега ме кара да се чувствам по начин, който трудно се обяснява и отначало се опитвах да се държа на дистанция, обаче не се получи, ама никак. Татко все ми се кара, и ми казва да гледам на нея като на животно - ама като не съм там  викал на майка: не се карай на детето...
Та така.
Много тъжно стана...

Прегръщам ви всички :bighug:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #265 -: Октомври 27, 2007, 15:13:55 pm »
Разчувствах се и аз като чета за загубите на вашите любимци.Сетих се за непрежалимият ми заек Съни,колко ми липсва ако знаете.Вижте го,красавеца:
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=105668
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #266 -: Октомври 27, 2007, 15:25:32 pm »
Аз съм вече влюбена.  :lol: Ето в това.http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #267 -: Октомври 27, 2007, 15:33:22 pm »
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #268 -: Октомври 27, 2007, 20:41:06 pm »
Аз съм вече влюбена.  :lol: Ето в това.http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722

ААААААА, това е една от годениците на моя Дони!
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #269 -: Октомври 27, 2007, 20:42:58 pm »
Разчувствах се и аз като чета за загубите на вашите любимци.Сетих се за непрежалимият ми заек Съни,колко ми липсва ако знаете.Вижте го,красавеца:
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=105668

Каприс, съжалявам за твоето зайче, толкова е пухкаво, миличко. То всъщност каква раса беше? Не съм виждала до сега такъв готин заек.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #270 -: Октомври 27, 2007, 21:06:25 pm »

Каприс, съжалявам за твоето зайче, толкова е пухкаво, миличко. То всъщност каква раса беше? Не съм виждала до сега такъв готин заек.
Оси,не зная точно каква порода беше Съни,по непотвърдена информация от нета е Blue Point,но не съм много сигурна.Наистина всички ми казваха,че за първи път виждат такъв заек.
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #271 -: Октомври 27, 2007, 22:11:04 pm »
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=29281&AlbumId=105703     ето го и единия ми любимец
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #272 -: Октомври 27, 2007, 22:27:58 pm »
Каприс,съжалявам за зайчето ти,голям пух,и аз за първи път виждам такава порода.
Петя а твоята писанчо как се казва ,каква порода точно е,много е красив.Момченце ли е?Ах как искам да го нагушкам
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #273 -: Октомври 27, 2007, 23:48:51 pm »
Тази порода зайчета наистина е много интересна, но както каза моя мъж, всичко може да се крие под този пух  :)

Каприс  :bighug:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #274 -: Октомври 28, 2007, 11:09:15 am »
Цитат
[/Петя а твоята писанчо как се казва ,каква порода точно е,много е красив.Момченце ли е?Ах как искам да го нагушкамquote]казва се роко и в европа породата се казва каларпоинт а в америка е хималаиска котка.запалих се по тях като гледах филма /запознаи се с нашите /с робарт де ниро.много галиовни и марзеливи
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #275 -: Октомври 28, 2007, 11:26:18 am »
Петя ,а имаш ли идея колко струват тези породи,че искам и аз такъв пухчо да ме топли особенно сега в студа.
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #276 -: Октомври 28, 2007, 17:50:06 pm »
 :lol:ако не даржиш на документ за родословие са около 300 лв.+-50лв.моя го взех за 300.няма да сажаляваш ако си вземеш като плюшени игра4ки са.ако не си глледала котка савета ми е да си вземеш женска
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #277 -: Октомври 29, 2007, 11:06:00 am »
Nina мога само да те гушна  :bighug: не знам дали ще мине, но ще си спомняш за него винаги - и точно тогава трябва да е усмихваш, защото той ще те гледа :bighug:

capris много интересна порода е било твоето пухче и аз не съм виждала подобно. :bighug: а за котката нямам думи - такъв голям пух само да гушкаш, гушкаш, гушкаш чак до забравяне - пу пу пу

Петя74 твоето пухче е с много интересен цвят на козинката - пу пу пу - наистина ли е мързелива и гальовна :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #278 -: Октомври 29, 2007, 12:38:02 pm »
да спи по цял ден става само когато е гладен и му се ьоди до тоалетна.дори в момента спи и санува нешо :lol:мята лапи и мранка насан :lol:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #279 -: Октомври 29, 2007, 15:50:25 pm »
Обещах будна снимка на Бенджи.



А тук е с лятна премяна