0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #240 -: Октомври 25, 2007, 14:51:01 pm »
Е, това чудо ако ми е в къщата..не го облазявам, аз само ще го мачкам..незнам колко ще издържи завалийчето! :oops:
Пу пу!Кукличка мамина! :lol:
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #241 -: Октомври 25, 2007, 14:56:37 pm »
Мимка,фен съм на Тедка да знаеш,много я харесвам.Как искам и аз да си гледам животинче ,куче или писанка,ама мъжо :balk_144: :balk_145:
Верка този сладък пух и аз бих го задушила от мачкане и целуване.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #242 -: Октомври 25, 2007, 14:58:06 pm »
Мимка, ще издържи и още как, това й е любимото занимание. Каквато е глезла ако не й обръщаш внимание се сърди. Като сме на дивана в хола и не я галим, сама идва, бута се, тръшка се и ако продължаваме да я игнорираме почва да ни хапе лекичко докато не нагнявим едно хубаво.
/>
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #243 -: Октомври 25, 2007, 15:03:45 pm »
Роузи, ако искаш животинче просто трябва да го убедиш в това. То хич не е просто де, ама... При нас беше голяма война. Мъжо не ми говореше, каза - "аз или заека", "докато аз живея в този дом, заек няма да има", "ще ми прегризе кабелите на компа", "ще се разболееш....", "няма да участвам в този фарс"  :lol: :lol: :lol:  бла, бла. Аз казах - искам зайка и това е. Та сега ще се избием кой да я гушка. И й говори....много е смешен милия  :D
/>
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #244 -: Октомври 25, 2007, 17:39:18 pm »
Verra, много е сладурско това "плюшено" зайче!  :P :P :P
 Аз направо обожавам зайците! На село татко отглежда. Докато са малки, не припарвам до тях, ама станат ли на две седмици, познайте!

Ето още една снимка от мен. Открийте вече познатата ви физиономия на нея  :lol: :wink:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #245 -: Октомври 25, 2007, 18:40:41 pm »
Вера, много хубаво, пухкаво зайче. Много ми харесва.
Аз имам обаче един въпрос, малко деликатен, как стават при домащните зайци хигиенните навици и по- точно къде и как ходи до тоалетна, научава ли се на хигиенни навици? И ако да, трудно ли се учи?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #246 -: Октомври 25, 2007, 19:45:54 pm »
Ели,ми тя тая сладурана не може да я откриеш между играчките .
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #247 -: Октомври 26, 2007, 12:16:16 pm »
И мен този въпрос много ме притесняваше. Зайчетата имат "право черво" и каквото влезе веднага излиза. Относно хигиенните навици - ползваме котешка тоалетна  :lol: - кристали. Първо като я взехме в къщи - в клетката видях къде пишка - те си избират единия ъгъл и там сложих една пластмасова кутия 30x15см. и ходи само там. Тоалетната се сменя на 2 дни. С другите нужди сме все още малко проблемни, но като поотрасна май не се изпуска като я пуснем да вършее из апартамента за 1 час, сдържа се де.
Зайчетата са чисти животинки, моето мрази талаш и мръсотия и за това старателно си ползва отредените му места.
/>
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #248 -: Октомври 26, 2007, 16:12:04 pm »
Може ли да ви представя и моя сладурко?



Името му е Бенджи. В момента нямам негова снимка в будно състояние, но мога да пусна една в понеделник.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #249 -: Октомври 26, 2007, 17:32:38 pm »
Моят Ричард Лъвското Сърце - прекрасна кръстоска между коли и немска овчарка умира...........Много ми е тъжно, след 14 години неразделно приятелство и много волни разходки, той ни изоставя.... и ние сме безпомощни, направихме всичко възможно...Много го обичам...
Може би някой ще се натъжи, но "Зачатие" е мястото където ми се споделят и хубави и лоши неща.......... :balk_145:
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #250 -: Октомври 26, 2007, 17:38:56 pm »
Моят Ричард Лъвското Сърце - прекрасна кръстоска между коли и немска овчарка умира...........Много ми е тъжно, след 14 години неразделно приятелство и много волни разходки, той ни изоставя.... и ние сме безпомощни, направихме всичко възможно...Много го обичам...
Може би някой ще се натъжи, но "Зачатие" е мястото където ми се споделят и хубави и лоши неща.......... :balk_145:

Нинче, мила... мога само ...  :bighug:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #251 -: Октомври 26, 2007, 17:41:57 pm »
Оф, знам какво е кучето ти да умира буквално пред очите ти и в ръцете ти. Супер гадно е. Мин. год. умря немската овчарка на нашите след сериозно боледуване. Аз често го сънувам, а майка ми още не може да го прежали и няма друго куче.
Нине, съжалявам. Не знам какво друго да ти кажа. Поплачи си, ще ти поолекне.....
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #252 -: Октомври 26, 2007, 17:43:35 pm »
Нина  :bighug: :balk_144:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #253 -: Октомври 26, 2007, 17:50:41 pm »
Нина, моята любима сиамка Шеба умря мъчително в ръцете ми. Вече трета година празнувам 1-ви юни без нея. Отиде си на най-слънчевия и хубав празник. Толкова ми е тъжно без нея, че няма на къде. И знам какво ти е в момента... Аз също я сънувам понякога, понякога усещам козинката и в ръцете си... Поплачи си и вярвай, че твоето животинче отива в кучешкия рай! :bighug:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #254 -: Октомври 26, 2007, 17:53:01 pm »
  :( Благодаря ви много момичета, вие сте много мили, помагате ми.... 
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #255 -: Октомври 26, 2007, 20:05:14 pm »
Нина  :bighug: Напълно те разбирам и ми е мъчно за теб и твоя Ричард.


Преди 6 години след мъчително боледуване си отиде котенцето ми,което гледах 12 години.Много ми беше тежко.Почина точно преди коледа. :balk_145:
2 година по-късно почина и кучето ми,с което бяхме живяли 13 години.От доста време не виждаше,но беше свикнал.Един ден се разболя и на другия не се събуди.Точно на нова година. :balk_146:


Момичета,много се радвам на вашите сладурчета!Толкова мило ми става като ги гледам!
Аз така и не си взех повече животинче.Много искам,но все още,понякога,имам чувството,че мойте сладурчета са още тук и всеки момен ще влезнат в стаята.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #256 -: Октомври 26, 2007, 20:18:30 pm »
Оххх, колко ми е познато всичко, което описвате...
Гане, това за козинката...Панчо умря на 14 години..целия ми съзнателен живот мина с него.Сега гледам Тедка...как ми се радва, как ми пее, как ми се гушка...и просто знам, че по закон Божи и тя ще ме остави след известно време...прсто незнам как ще го понеса.
Понякога ми е много тежко, а тя прави така, че ме разсмива.Двамата с мъжо са голяма комбина.
Тая сутрин много ми беше тежко заради вчерашните събития и мислех, че моя е заминал и си поплаках в леглото.Той обаче бил в тоалетната.И излиза и чувам как говори на Тедка-Заек, тати трябва да тръгва на работа, за да изкара парички за липосукция на дупето на Тедко!.После тръгва и Тедка нещо и доскуча, че пак изнесе едно шоу с играчките си-голяма игра, с голямо пъшкане и бягане, едвам вземаше завоите завалийчето, с това мазното дупе...Посмях се пак..Просто тя е един толкова светъл лъч в живота ми!Обичам я дори повече от мъжо понякога! :wink:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #257 -: Октомври 26, 2007, 20:29:48 pm »
А ти да си чувала за Красавицата и Звяра?
Бийсте, нищо лично! :lol:

Мимка, това беше по повод твоята снимка с бате ти Бойко.  :D Там ти писах, че сте като Красавицата и Дзверът!!! Животинките са в друга, по-лека категория! :D
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #258 -: Октомври 26, 2007, 20:53:21 pm »
DivaRoza, аз аз имах предвид снимката на Тедка с моя мъж-Красавицата и Звяра! :lol:...е, а сега домашна работа-кой в случая е Красавицата и кой ..Звяра? 8O 8O
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #259 -: Октомври 26, 2007, 20:59:11 pm »
Мимче, моят отговор: мъжът ти е Красавецът, а Тедка е Дзверът с розовото елече !  :D Айде, сега да видим как ще ме гониш из Интернета "да си поговорим"!  :D