0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #20 -: Октомври 04, 2007, 15:25:14 pm »
Голям проблем се оказа това със снимките. Качих ги в Snimka.bg, ама по незнайна причина излиза с тази големина. Какво ли не пробвах за да ги оправя, ама пустата работа не става. Ще се мъча пак.  :D
P.S. http://photobucket.com/?link=topmenu тук ги качих и се получи. Много хубав сайт за снимки.
« Последна редакция: Октомври 04, 2007, 15:41:08 pm от Verra »
/>
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #21 -: Октомври 04, 2007, 15:48:28 pm »
Верка мен не ми са много ясни, някой друг да ти даде едно рамо за снимките :) ама зайко-байко няма ли си име ?

Мимка, абе тази твойта кукла Теди голяма актриса бе, направо ме накефи максимално. А моментите, които сте уловили на снимките са наистина уникални, аз не знаех че кученцата могат да гледат на двете страни едновременно  :lol: :lol: :lol: а как се облизва, пу пу пу

Жекова, твоят Цанко ми е много сладък, представям си моята маца как ще стане някой ден кротка и ще мога да я милвам колкото си искам.

Момичета, да ви кажа и аз мамосвам мацка, а татко я дядосва и казва "иди при баба си да я ухапиш" като става дума за майка :)

Ето няколко снимки на нашата Кари-нка  :lol:
тук чакаме да се изперат дрехите

а тук вече сме вътреее във въртележката  :lol:

а тук е в най-новата си роля - наблюдател на мивката

много е интересна - играе си с водата, милата тя и се чуди какво е това което й убягва и не може да си играе с него  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #22 -: Октомври 04, 2007, 15:57:49 pm »
Много са хубави всички снимки. Абе въобще много фотогенични животинки.
Зайка не е много ясно как се казва  :D Мъжът ми хич не я искаше. Големи разправии бяха и доста се чудех дали да си я вземем. Та и тест за токсоплазмоза си правих с надеждата да съм я прекарала. И то какво излеза - теста отрицателен, а зайка у дома. Сега ще се избием кой да я гушка, а е гоялма глезла. Като се пребирам от работа го заварвам да й говори - майкати се прибира....хихи.
Като я завел на док. за ваксинация го питали как ще се казва - за паспорта /и това си имаме/ и той казал - Елба, в следствие на което тя го напишкала, та сега май й казва Елза. Аз й казвам зайо. Хем не я искаше, хем ще я кръщава без мен. За децата съм си решила, аз ще ги раждам следователно аз решавам. Той само да ги направи  :wink:
« Последна редакция: Октомври 04, 2007, 15:59:51 pm от Verra »
/>
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #23 -: Октомври 04, 2007, 16:12:20 pm »
С позволението на Verra пускам снимки с нейното злато!







Не мога да се сдържа-Ама голям сладур е тоя Пухчо бееееееееееее.


titkata, абе Кари страшна мацка бе, от сега домакиня! :lol:
« Последна редакция: Октомври 04, 2007, 16:38:40 pm от Мимка »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #24 -: Октомври 04, 2007, 16:22:09 pm »
Мимка супер си.
Сега ще го оттренирам.
Някой път така я гушкам, че накрая ще я задуша. А и само да спомена, че е голяма крадла - краде на кучето (то живее сега при нашите) гранулираната храна.
/>
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #25 -: Октомври 04, 2007, 16:33:43 pm »
Мимкаааааа  :bighug: :bighug:

Веркаааа много пухкаво зайче, направо да го гушкаш, гушкаш, гушаш и да не спираш  :lol: много е сладко  :bighug:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #26 -: Октомври 04, 2007, 16:38:33 pm »
Мале, как не сте ги уморили тия животни от стискане беееееееее.  На мен ми иде през монитора да ги нагушкам.......... и заека и бялата котана, направо зяпнах като им гледам снимките.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #27 -: Октомври 04, 2007, 17:18:46 pm »
Като видях снимката на Кари в пералнята ,се сетих за една случка.Моят мъж и до ден днешен разправя как седях пред пералнята и ревах 1 час,докато се извърти.Въпросния ден бях приготвила бяло пране,но видях,че ми е свършил праха за бяло,и слязох до магазина.Преди това Цаньо се въртеше около пералнята/той много обича да се мушка по шкафовете и всякакви подобни места/.Та връщам се аз,затварям пералнята,слагам праха и я пускам/бяла пране-поне час и половина/.Слад един час установявам липсата на Цаньо.Обиколка из целия апартамент,викане,писи-миси-няма!!!Отварям хладилника/любимия му звук/-пак няма!!!Паника!!!И...в пералнята се върти БЯЛО пране...нали се сещате в един тревожен ум какви филми могат да се случат...Не мога да спра пералнята,дърпам вратата с риск да наводня апартамента,не става.Рев...голям рев около половин час.Вдигам на балон и мъжа ми по телефона/човека в чудо се видя-главата му пуши от работа/.Пак рев...до момента,в който тоя калпазанин се измъква незнайно откъде,сънен.......яде шамари/малко/.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #28 -: Октомври 04, 2007, 17:47:18 pm »
Е, не!Така не бях се смяла отдавна! :lol:
Мале, ако беше Теодора, щях да изкъртя вратата на пералнята!Изобщо не мид реме дори ако трябва няколко години да пера на ръка (по обясними финансови причини) :?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #29 -: Октомври 04, 2007, 20:46:17 pm »
 :cool: ааа Жекова, залях се от смях, до последно си мислех че си изпрала Цанко  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #30 -: Октомври 04, 2007, 20:49:51 pm »
:cool: ааа Жекова, залях се от смях, до последно си мислех че си изпрала Цанко  :lol: :lol: :lol:
И аз така.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #31 -: Октомври 04, 2007, 20:54:37 pm »
То и аз сега се смея на себе си,ама тогава хич не ми беше смешно :lol: :lol: :lol:Моя мъж го разказва като виц вече...Само ми се подиграва за моята привързаност към Цанко/и към всички котки/.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #32 -: Октомври 04, 2007, 21:04:01 pm »
Жекова как ме разсмя  :lol:тоя Цанко калпазанко ,и аз помислих че си го изпрала :D Верка много сладък зайчо ,на колко месеца е .А Тедкаааааа ,ми тя голяма артистка беееее ,как позира пред фотоапарата ,страхотна е  :balk_104:Да ги нацелувате и нагушкате от мен тези пухчовци.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #33 -: Октомври 05, 2007, 12:30:03 pm »


С удоволствие и възхита гледам как си обичате и как сте щастливи с домашните ви любимци.
Ето го и моят Ричи, който е глезанчото на семейството. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179353&photo=2
Дано слънчо огрее и моят дом ...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #34 -: Октомври 05, 2007, 12:33:23 pm »


С удоволствие и възхита гледам как си обичате и как сте щастливи с домашните ви любимци.
Ето го и моят Ричи, който е глезанчото на семейството. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179353&photo=2
« Последна редакция: Октомври 05, 2007, 12:35:43 pm от symphony* »
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #35 -: Октомври 05, 2007, 13:42:43 pm »
У а той дребосък бе. Сладур. Аз много бих искала да гледам някакво дребно куче вкъщи, ма шъ ма гонят и несмея, а и честно казано мисля, че няма да се справя.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #36 -: Октомври 05, 2007, 14:18:33 pm »
Mary как няма да се справиш, хич недей да си мислиш така :)

simphony* яяяя какво Ричи си имала ти и си мълчиш :) таман на Теди на Мимка  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #37 -: Октомври 05, 2007, 14:20:54 pm »
Mary как няма да се справиш, хич недей да си мислиш така :)

simphony* яяяя какво Ричи си имала ти и си мълчиш :) таман на Теди на Мимка  :lol: :lol:


Ооо, аз Теди отдавна си я харесвам, ама подозирам, че сме много отдалечени и душичките едва ли ще се срещнат някога  :?
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #38 -: Октомври 05, 2007, 15:10:42 pm »
Айде сега и сватовници. :wink: :lol:
Ти растоянието не го мисли..........
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #39 -: Октомври 05, 2007, 15:20:38 pm »
За любовта граници няма!Важно е внуци да имаме!!!!
 :wink:


Ама моля ви се бееее, погледнете в седмичната тема какви снимки съм пуснала.ще се пръсна вече от фукане! :lol: :lol: :lol: