0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #40 -: Октомври 02, 2007, 10:56:08 am »
Съни, успех и от мен! Дано оттук нататък получаваш само хубави новини!!!
*

    Ro6ko

  • **
  • 94
  • Любовта ще спаси света.
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #41 -: Октомври 02, 2007, 11:17:41 am »
Скъпа Съни, имаш и моята подкрепа! Вярвай, че всичко ще се оправи! Мисля, че шансовете да имаш едно здраво и нормално дете са големи. Кураж и вяра!
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #42 -: Октомври 02, 2007, 11:24:46 am »
Съни, късмет миличка и не спирай да вярваш, че всичко ще е наред! :bighug:
<br />[link=http:
*
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #43 -: Октомври 02, 2007, 12:05:02 pm »
Стискам палци на малката борбена дуШичка да порасте живо и zдраво дете  :crossfingers:!
*
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #44 -: Октомври 02, 2007, 13:08:34 pm »
Искам да ти кажа преди всичко да се успокоиш. Дори при една нормално протичаща бременност, бъдещата майка е изпълнена с тревоги и притеснения, така че е съвсем нормално състоянието в което се намираш сега. Не поглеждай на нещата от към негативната страна – имаш пълното основание да си изпълнена с благодарност към Бога, че си имаш едно малко съкровище, растящо в теб, а другите ембриончета, които по всяка вероятност са щели да се развият с дефекти, са били унищожени от природата. От лошото ти се е случило възможно най-доброто.
Не знам дали си в София, но ако имаш възможност, бих ти предложила да отидеш в руската църква, където се намира саркофагът на Архиепископ Серафим. Благодарна съм на Господ, че всяка моя молба, отправена там е била чута, а ако ти се отнасяш скептично към подобен вид действия, може би просто ще се заредиш с положителни енергия като видиш колко много вяра има събрана на едно място – от всички тези хора, които със своята мъка са решили да потърсят помощ по този начин.
От сърце ти пожелавам всичко да приключи благополучно за теб. Не се отчайвай!
*
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #45 -: Октомври 02, 2007, 13:30:45 pm »
Желая ти успех, Съни! :bighug:

*
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #46 -: Октомври 02, 2007, 14:16:15 pm »
Много, много, много стиснати палци имаш от мен.
*
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #47 -: Октомври 02, 2007, 14:29:51 pm »
Съни, пожелавам ти да се развива добре твоето ембрионче и да се роди здраво и хубаво бебе! А на теб - повече спокойствие, и на бебето му е нужно :). наистина странна история, но се опитай да не я мислиш много, мисли за оцелялото ембрионче - след като е останало само едно, вече рискът от аномалии не е толкова голям. явно природата си знае работата.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #48 -: Октомври 02, 2007, 14:31:42 pm »
Дано всичко е наред. Успех  :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #49 -: Октомври 02, 2007, 15:18:04 pm »
Миличка,успокой се!
Господ си знае работата!Защо пък да не се развие нормално
бебенцето? :wink:
От сърце се моля за теб всичко да е наред!
Стискам палци!И не забравяй да пишеш как си ти и бебчо!
Спокойно,имай вяра и нещата ще си дойдат на място!
Пожелавам ти да си най-щастливата бременнелка,
и здраво бебенце накрая! :goodluck: :crossfingers:


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #50 -: Октомври 02, 2007, 20:21:16 pm »
Съни, стискам палци! Кураж, сила и спокойствие! :bighug:
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #51 -: Октомври 02, 2007, 20:36:55 pm »
Нямам думи с които да опиша огромната си благодарност към вас момичета. Благодаря ви за подкрепата, за милите думи и съвети и най-вече за силите които ми давате.
Аз наистина съм щастлива и благодарна на Господ, че съхрани едно от моите мъничета, просто шока беше голям за мен защото първо новината за близнаци с установена сърдечна дейност а само седмица по късно се оказа, че са били 4-ри бебенца и огромния риск който е бил при този вид бременност. Сега когато мисля по трезво разбирам,че Господ ме е пощадил от по тежки мъки, тъй като моя вид бременност с еднояйчни близнаци е била на една крачка от образуването на сиамски близнаци. Този случай се получавал когато след трансфер, ембриончето реши да се дели на две на по късен етап около 8-мия ден след трансфера, а моите бяха трансферирани на 3-ти ден.
Сега само се моля моето мъниче да оцелее да не бъде повлечено с другите, когато организма започне да се изчиства. Дано издържи. Миличкото вчера имаше сърдечна дейност 145 удара в минута (ако не бъркам)и Док каза че се развива добре.
За съжаление, много бих искала да отида до Руската църква, но не съм в България, винаги съм искала.
Благодаря ви момичета, че ме изслушвате и подкрепяте, аз ше продължавам да ви пиаша как се развиват нещата, само се молете за мен.
Целувам ви.
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #52 -: Октомври 02, 2007, 20:48:39 pm »
Аз бих те посъветвала да не четеш много в тоя момент. Не за друго, а за да се поуспокоиш и да не се тревожиш с излишни статии. При всеки организъм индивидуално седят нещата. Стискам силно палци и се надявам да се развива добре мъничето и съвсем скоро да бъдете усмихнати с една нормално развиваща се бременност :).
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #53 -: Октомври 02, 2007, 23:43:41 pm »
Ех, миличка!
Моля се с теб!Успех от сърце и вярвай!
Дай боже всичко да е ок!

 :crossfingers: :bighug: yahoo_17
« Последна редакция: Октомври 02, 2007, 23:46:22 pm от Danidan »
*
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #54 -: Октомври 03, 2007, 07:39:02 am »
  Късмет Слънчогледче! :D Дано всичко е наред с твоето бебче! :D
*
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #55 -: Октомври 03, 2007, 09:08:37 am »
Много късмет ти желая. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #56 -: Октомври 03, 2007, 09:19:50 am »
Мила, и Природата по някога си прави ексерименти, но ти не губи вяра в доброто и намерение. Сега е много важно да си спокойна и мислите ти да бъдат с положителна насоченост. Не мисли за лошото, мисли за доброто. Аз не знам почти нищо за случаи като твоя, но знам, че , когато някой или няколко от близнаците спират да се  развиват се абсорбират без проблем от организмът на майката. Бях попаднала преди време на един филм за близнаците и там дори бяха нарекли абсорбирането на близнака "канибализъм". Т.е. той се "изяжда" от другото дете. Бяха казали също, че повечето бремености започват с близнаци с цел по-сигурното оцеляване поне на едното дете. Ролята на второто е да "нахрани" първото. Много жестоко ми звучеше това обяснение, но някое по-висшо съзнание е определило да бъде така, а на нас ни остава само да вярваме, че това решение е най-доброто за нас, хората.
Аз също бях бременна с близнаци, но сега ме ритка само една малка госпожичка!
Успех и на теб!
 :bighug:
*
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #57 -: Октомври 03, 2007, 09:47:30 am »
Съни, миличка, успокой се. Знам, че сега не можеш да спреш да се тревожиш, но на боеца му трябва и твоята подкрепа. Нали знаеш, че Господ Бог ни изпраща толкова изпитания, колкото можем да изтърпим - така, че всичко ше бъде наред.
Моля се и стискам палци всичко с теб и бебо да се развива добре от тук нататъка, кураж миличка, с теб сме  :grouphug2: yahoo_17
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #58 -: Октомври 03, 2007, 11:09:37 am »
Мила успех и от мен!!! Ще видиш че всичко ще се нареди положително, заслужаваш го!!!
Re: Какво се случи с мен
« Отговор #59 -: Октомври 03, 2007, 14:26:39 pm »
Стискам ти палци и ти желая много късмет и да си родиш здраво и хубаво бебе. Не предполагах, че е толкова сложно с близнаците, чак си е било за страх. Успех за напред! :pink_dust_1: :bori_011: :pink_dust_1:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание