0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #100 -: Ноември 02, 2007, 07:24:33 am »
като ........
До тук графиката ти е добре, но все още не показва да е имало О.
Направи тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #101 -: Ноември 02, 2007, 08:54:23 am »
благодаря много denis,днес вече падна на 36.5(но я мерих по  старото време както беше преди да сменят часа т.е. по сегашно 06.30h);тестове за ову правя,но досега са "-"...много се притеснявам да не са ме повредили миналия месец с тия инжекции прегнил дето ми биха..как мислиш,денис?????? освен че ми сложиха една от 8000ед за пукане(ама без да са ме проследили няколко месеца дали имам спонтанна ову..аз незнаех че така се прави и се доверявам на лекаря..)и после ми набиха през 5 дни още три инжекции от по 5000ед,в резултат ми закъсня цикъла(нещо нетипично за мен) с 5 дни,а преди да дойде 8 дни ми зацапваше...и ми дойде със сериозни болки!!!та затова се притесних дали ще имам ову,четох че при продължителна употреба на прегнил се развивал ЛУФ-синдром,няма кой да питам защото няма да ходя повече при този лекар  :balk_153: детонищо не обяснява и май си прави експерименти... :? :( какво мислиш denis,моля те кажи ми?дали е възможно от тези инжекции прегнил да са ме повредили нещо..:ask: и да нямам врезултат ову,ТОЛКОВА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ :balk_144: :balk_145:досега винаги съм имала!!!БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО,за помоща !ти си супер:bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #102 -: Ноември 02, 2007, 10:12:50 am »
Здравейте!Дали ще може и аз да ви помоля за мнение отностно графиката ми!Знам,че нещо се случва..,дори се поразстроих :balk_145:
Ще поплача и ще се стегна!!!
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #103 -: Ноември 02, 2007, 11:43:26 am »
здравей ellysot:)!няма защо да плачеш..аз се интересувам отскоро и немога да ти дам категорично мнение(и аз питах за моята графика),но мисля че си имала ову(нищо че тестовете не са ти го отчели,ти не си ги правила всеки ден)!искам да питам 1-къде мериш БТ,2-по едно и също време ли?,и на колко дни ти е цикъла...тогава ще е по-лесно да се коментира графиката:)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #104 -: Ноември 02, 2007, 11:54:03 am »
ellysot,сега ти прочетох и бележките към графиката и виждам,че ову е установено с уз(били са ти 5000ед прегнил,пукнат фоликул вдясно..)т.е. моят отговор се обезмисля :(!остава да кажеш на колко дни обикновено ти идва,т.е. дали ти закъснява..много се надявам да си бременна:)!а и още нещо-тия кисти които е видял док,в предишния менструален цикъл имаше ли ги или са установени сега??!! :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #105 -: Ноември 02, 2007, 11:56:12 am »
Меря температурата ректално,сутрин около 7.Иначе цикалът ми е 28 до 30 дни.
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #106 -: Ноември 02, 2007, 12:05:26 pm »
искрено се надявам това зацапване да е от имплантацията,но..докато неодйде датата не се знае:(!консултирай се с док!!!на мен миналия месец така ми се задържа висока,имах и зацапване(само че няколко дни),закъсня ми и накрая пак дойде..може да направиш ако ти закъснее един два дни тест за бременност,то около 7 дни след инжекция прегнил от 5000ед четох че е чисто за тест и няма да ти даде фалшив резултат;)!остава само да чакаш..успех и се надявам някой който разбира повече от мен да ти даде мнение... :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #107 -: Ноември 02, 2007, 12:06:15 pm »
Мила Катя,thanks за съдействието! :bighug:
Тези кисти са от този месец и най-вероятно са от стимулацията с Clostilbegit.
Все още е рано за закъснение.Чакам 5.11
Хубав ден от мен!! :balk_64:
« Последна редакция: Ноември 02, 2007, 12:21:38 pm от ellysot »
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #108 -: Ноември 02, 2007, 12:49:43 pm »
и аз предположих че са те стимулирали с нещо.. :oops: ама като съм новичка и гледам да не кажа нещо дето да се изложа..то мойто съдействие,не ти е било много от полза май,ама..пак заповядай :bighug: п.п. а мога ли да попитам теб,или някой друг ако знае..моля ви кажете ми дали може да са ми предизвикали ЛУФ-синдром,заради инжекциите прегнил миналия месец(една от 8000ед преди ову,и три от по 5000ед през пет дни,след ову)МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ!!!!!!! 8O
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #109 -: Ноември 02, 2007, 13:10:12 pm »

[/quote]
Трудно е да се разбере какво става, когато графиката не е пълна- това не е упрек, а извинение за това че каквото и да кажа няма да е много вярно. :D
Може да е имало О. /не съм сигурна кога точно- може би в дните 18-20 от МЦ.
Колкото до конфигурацията на графиката - може да има малко недостиг на прогестерон. Но не съм сигурна - щеше да е добре да те види лекар. Ако пак се повтори - консултирай се с него.
[/quote]
  Благодаря ти Денис,много си мила!Следващия месец ще имам удоволствието да ти представя пълна графика,с пълни хормонални изследвания,фоликулометрии . :)Новият ми МЦ вече започна ,нанасям първата темпертура...Та това ми са плановете.Така вече нещата ще се изяснят!  :ask:
 :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #110 -: Ноември 03, 2007, 07:39:19 am »
...моля ви кажете ми дали може да са ми предизвикали ЛУФ-синдром,заради инжекциите прегнил миналия месец(една от 8000ед преди ову,и три от по 5000ед през пет дни,след ову)МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ!!!!!!! 8O
Прегнила не би предизвикал ЛУФ.
ЛУФ-а или го има или го няма.
Според мен дори би се избегнал, ако нещата се планират правилно /от лекар/.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #111 -: Ноември 03, 2007, 22:15:59 pm »
Денис, моля за твоето мнение.При мен ситуацията е следната.На 5,6 и 7-ми ден ми сложиха мерионал за стимулация на Ову.В резултат на 10-ти ден фикул от дясно 16 мм и лигавица 6 мм.На 11-ти ден вечерта - прегнил 5000...43 часа по късно-преглед, фоликул 21 мм , лигавица 6 мм.Очаквах да се спука всеки момент , даже на 14-ден сутринта и до сега започнаха много силни болки/като контракции/.Но според графиката ми няма Ову до днес 15-ти ден.Възможно ли е след прегнил да не се е спукал фоликула и от какво тогава са тези зверски болки.И възможно ли е да е имало ОВу 14 срещу 15 ден, а по някаква причина БТ да не се покачва.И последен въпрос - ако Ову е минала нормално и се е оподила яйцеклетката, какъв е шанса лигавицата да нарастне до имплантирането за да задържи.Ужас затрупах те с хиляди въпроси, но съм объркана и много разчитам на твоето мнение.Благодаря ти предварително.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #112 -: Ноември 04, 2007, 09:24:36 am »
Денис, моля ...........
До тук всичко добре, но защо не са те видяли пак на УЗ за да е сигурно дали се е спукал фоликула?!
По графика О все още не е минала, но може да е била вчера или да е днес. Ще се разбере по-късно.
За лигавицата,има време още да се увеличи./След О. има още 5-7 дена докато яйцеклетката се имплантира, така че МЛигавица ще нарасне още малко./
Притесняват ме болките ти - добре е да те види лекар

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #113 -: Ноември 05, 2007, 20:32:48 pm »
denis,много-много благодаря за отговора!!!тя и температурата ми падна вече и тестовете за ову,отчетоха "+",тъй че се поуспокоих...явно съм била под излишно напрежение,понеже се ровя и чета разни неща насам натам..а и докторката не ми обяснява особено:(!благодаря ти още веднъж!!!!!!
сега остава да действаме пък ще видим :oops:
хубава вечер
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #114 -: Ноември 06, 2007, 12:04:11 pm »
Здравей Денис. само да те питам - днес изнанадващо БТ е 36,7 ,а предишният ден беше 36,5 - би ли могло това повишение да означава,че въобще няма да има Ову, или е твърде рано за такива заключения?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #115 -: Ноември 08, 2007, 07:24:12 am »
denis,.......
Цитат
Възникна грешка: 
Съобщение:
Този потребител не споделя графиките си!
обратно

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #116 -: Ноември 08, 2007, 07:28:59 am »
Здравей Денис. само да те питам - днес изнанадващо БТ е 36,7 ,а предишният ден беше 36,5 - би ли могло това повишение да означава,че въобще няма да има Ову, или е твърде рано за такива заключения?
Графиката ти до тук е добра. О предстои.
Направи тестове за О.
Една единствена стойност - висока или ниска нищо не означава. Разчитането на графика става, когато се  гледат всички стойности /от М до М./ или поне от 5-6 дена. Излишно се притесняваш. Всичко ще е наред  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #117 -: Ноември 08, 2007, 19:31:00 pm »
Здравей, Денис! Може ли да коментираш графиката ми? Мислиш ли, че е имало овулация? Много малка е разликата в температурите и се притеснявам  :balk_160: Благодаря ти!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #118 -: Ноември 08, 2007, 20:22:00 pm »
Искам само да попитам има ли верятност О. да е била на 33 ден ? :?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-2
« Отговор #119 -: Ноември 09, 2007, 07:30:58 am »
Здравей, Денис! Може ли да коментираш графиката ми? Мислиш ли, че е имало овулация? Много малка е разликата в температурите и се притеснявам  :balk_160: Благодаря ти!
Според графиката - не. Съжалявам.
Но може на графиката да са оказали влияние външни фактори и все пак да е имало О.
При това положение е добре да се направи консултация с лекар.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум