0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #320 -: Ноември 19, 2009, 18:52:20 pm »
И аз да ти кажа - боли, но според мен е за около 1-2 минути - самата манипулация. Наистина е като много болезнен цикъл. На мен ми изписаха профенид 100 - свещички за анална употреба. Една вечерта, една сутринта и третата преди снимката, но аз до нея на стигнах, защото ЦС беше сутринта. За няма и 10 мин. ще си вън от рентгена и ще знаеш какво е положението, а вярвай ми, това е по-важно от краткотрайната болка. Стискам палци да се похвалиш с магистралки!  :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #321 -: Ноември 19, 2009, 19:04:59 pm »
 :bighug:мерси аммар стискаи палци
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #322 -: Ноември 20, 2009, 08:20:52 am »
Ето ме и мен,моята ЦС се отлага за другия месец поради това,че се е развалил ренгена в болницата.Но ние ще си действаме през това време,току виж чудото станало,нали все пак идва Коледа,а на Коледа стават чудеса   :) :wink:
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #323 -: Декември 02, 2009, 13:51:03 pm »
здравеите и на мен съвсем скоро ми предстои цветна снимка при ковачев,но чух 4е им е развален ренгена :(Толкова исках да минава че умирам от страх
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #324 -: Декември 03, 2009, 15:54:55 pm »
здравеите,някои знае ли дали в аг варна се е оправил ренгена за цветна снимка :(
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #325 -: Декември 03, 2009, 18:38:24 pm »
здравеите,някои знае ли дали в аг варна се е оправил ренгена за цветна снимка :(
Не ми се вярва да е развален толкова време. Обади се и попитай.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #326 -: Декември 03, 2009, 18:42:18 pm »
4акам да ми доиде 4е да се обадя да си запи6а час :(Ама маи 6те се обадя по рано че стоя в напрежение.мерси кроу :D
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #327 -: Декември 10, 2009, 16:38:19 pm »
Здравейте,

и на мен ми предстои ЦС следващия месец. Не знам защо док реши да правим, след като преди 3 год съм правила хидротубация и имам една бременност от ИКСИ.

Но ще си направя и това. За изследвания не ми е казал, но аз сама реших да направя МБ, ЦН, хламидия, уреоплазма и т.н.

Само да видим как ще се впиша с графика, защото ще ми дойде около НГ, а клиниката работи от 6.01.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #328 -: Декември 10, 2009, 16:48:05 pm »
nikolina-pikolina , да не би лекарят да има съмнения за хидросалпинкс ?  :?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #329 -: Декември 10, 2009, 20:40:19 pm »
crow по-скоро няма, но за всеки случай каза да направим. Аз какво ли не правих и хистеро с отстраняване на миома, биопсия, сега и това щом се налага. Каквото и да е, за да доведе до положителен завършек.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #330 -: Декември 15, 2009, 12:34:51 pm »
Здравеите,днес мина и моята цветна снимка.Пи6е матка-изпълнена,тръбите са нагънати,пове4е дясната,леко раз6ирени.Пропускат к.м.в кор.кухина-проходими.Така пи6е,а доктора каза 4е има вероятност от извънмато4на бременност,но като 4е ли бе6е доволен :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #331 -: Декември 15, 2009, 19:23:44 pm »
Здравеите,днес мина и моята цветна снимка.Пи6е матка-изпълнена,тръбите са нагънати,пове4е дясната,леко раз6ирени.Пропускат к.м.в кор.кухина-проходими.Така пи6е,а доктора каза 4е има вероятност от извънмато4на бременност,но като 4е ли бе6е доволен :)
Къде и при кой лекар прави ЦС. Интересно ми е как така казва, че е голяма вероятността от извънматочна, а в същото време остава доволен ?  :?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #332 -: Декември 15, 2009, 19:56:06 pm »
При кова4ев имах предвид 4е имало малка вероятност,но 4е тръбите били добре.
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #333 -: Декември 15, 2009, 20:16:54 pm »
въобше не обясних правилно :?Нешо не мога да си събера мислите
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #334 -: Декември 16, 2009, 10:35:41 am »
Разбрах те, но въпреки това ми се струва много странно. По това, че са нагънати тръбите ли съди за висок риск от извънматочна ? И аз съм правила ЦС при същият лекар. На моето заключение също пише нагънати, проходими тръби, но д-р Ковачев не е изказвал подобно мнение. По-късно правих лапароскопия и говорих с д-р Александров относно това описание "нагънати тръби". Той ми каза, че такова понятие в медицината няма. Няма термини за нагънати, дълги и т.н. тръби. Според не го тръбите или са проходими или не са.
Виж за това, че при теб са леко разширени, не мога да кажа нищо  :?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #335 -: Декември 16, 2009, 12:28:06 pm »
Ами незнам може и аз да не съм разбрала :?Но доколкото разбирам са проходими така ли :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #336 -: Декември 16, 2009, 13:24:29 pm »
Ами незнам може и аз да не съм разбрала :?Но доколкото разбирам са проходими така ли :)
Е, това не мога аз да го кажа...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #337 -: Декември 16, 2009, 13:28:30 pm »
Ами незнам може и аз да не съм разбрала :?Но доколкото разбирам са проходими така ли :)
Това може да каже само лекарят, при който си правила изследването. Тук никой не може да ти постави диагноза.
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #338 -: Декември 16, 2009, 18:50:20 pm »
Мерси моми4ета 4е ми отговорихте :D
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #339 -: Януари 14, 2010, 15:32:43 pm »
Здравейте! Ако някой е правил ЦС при Симеонова в Олимед може ли да ми разкаже с повече подробности как е минало, на мен ми предстои следващата седмица и много ми е притеснено. По-спокойна ще съм ако съм на ясно с цялата процедура. Благодаря предварително!  :oops: