0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #60 -: Септември 03, 2007, 15:59:17 pm »

 И аз започвам средата на септември. :crossfingers:
Дано  всяка от нас види мечтаните чертички :bfp:
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #61 -: Септември 03, 2007, 16:17:36 pm »
Успех момичета!  yahoo_17
  09.11.2007
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #62 -: Септември 03, 2007, 18:40:19 pm »
Аз също ще опитам есента. Пожелавам успех на всички! :bori_007: :bori_004: :cloud9: :crossfingers: preggo

Ще успеем този път Туто  :) Аз също се включвам в есенната серия
Успех и късмет на всички започнали и предстоящи процедури  :cloud9: :goodluck:


Ще ви стискам палци  :crossfingers:
Успех на всички момичета в есенната групичка! :bfp:
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #63 -: Септември 03, 2007, 18:53:13 pm »
Здравейте момичета!Вече съм осми ден от стимулацията и резултата е:
Е2-1500;LH-2.11;Pr.-2.36 МЛ-6.1мм.Пункцията ще бъде на 6-ти или 7-ми.Ще пиша какво е станало.Успех на цялата есенна серия стискам палци на всички! :goodluck:
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #64 -: Септември 03, 2007, 18:57:15 pm »
Vkt, успех ти желая, мила! СТискам палци за успешни пункция и трансфер и после просто си длъжна да започнеш есенната серия с  :bfp: :cloud9: :bori_004: :bori_011: !

*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #65 -: Септември 03, 2007, 19:52:31 pm »
Здравейте момичета, аз също много се надявам да се включа в есенната серия!
Стискайте ми палци да не съм образувала пак хидросалпингс в тръбата, която док ми позакърпи  :crossfingers:

На всички желая късмет, успешни процедури, много  :bfp: и мноооого бебчета на финала  :bori_007: :bori_004:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
         Equally Destructive
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #66 -: Септември 03, 2007, 20:08:30 pm »
А всъщност колко се заформихме за Александров в началото на октомври? С кои от вас ще се засичаме в коридора на АГ Варна?
И аз ще съм при Маркова и Александров,но по-скоро края на октомври - по мое желание е така,просто няма да мога по-рано.Така че може и да се засечем,ма може и да се разминем :lol:
Желая ти успех,както и на всички останали в тази наша есенна бойна група! :goodluck:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #67 -: Септември 03, 2007, 22:15:09 pm »
Здравейте момичета!И аз ще се включа в есенните редове, започвам на 17.09. На всички пожелавам, от сърце, късмет и радостни мигове. :bori_003: :bori_006: :bighug: :cheerleader: :bighug: :crossfingers:
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #68 -: Септември 03, 2007, 22:22:22 pm »
Здравейте момичета!Вече съм осми ден от стимулацията и резултата е:
Е2-1500;LH-2.11;Pr.-2.36 МЛ-6.1мм.Пункцията ще бъде на 6-ти или 7-ми.Ще пиша какво е станало.Успех на цялата есенна серия стискам палци на всички! :goodluck:

vkt Успех мила и много кьсмет! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
    Стискам ти палци. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #69 -: Септември 04, 2007, 08:10:37 am »
Здравейте момичета!Вече съм осми ден от стимулацията и резултата е:
Е2-1500;LH-2.11;Pr.-2.36 МЛ-6.1мм.Пункцията ще бъде на 6-ти или 7-ми.Ще пиша какво е станало.Успех на цялата есенна серия стискам палци на всички! :goodluck:

Стискам палци дано да откриеш есенния сезан с ++ резултат, че да ни тръгне като на лятната групичка! :youwoman:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #70 -: Септември 04, 2007, 10:18:21 am »
Пожелавам успех на есенната група!  :goodluck:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #71 -: Септември 04, 2007, 12:13:26 pm »
Здравейте на всички които са почнали процедурите.Успех и много късмет на всички момичета и само положителни резултати!
 Момичета аз ще съм по къс протокол и вероятно ще почвам началото на октомври.Моля, споделете който ще бъде по къс протокол и ли който е бил вече ,как протича стимулацията,как ви се отразила и т.н.
Ще бъда благодарна ако ми отговорите.Предварително благодаря!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #72 -: Септември 04, 2007, 13:38:11 pm »
Аз ще съм по къс, но още не знам как ще протече всичко.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #73 -: Септември 04, 2007, 13:41:53 pm »
С мерак! :P

На 2 ден от цикъла ФМ, ако няма задържани фол. - почвате с някаква доза Пурегон, Гонал или кой с каквото там, на 5 ден пак ФМ, регулира се дозата - съответно се вдига или намаля, след още 2 дни се включва Оргалутран или Сетротит /контролира ЛХ/, ФМ и хормони през ден и другото го знаете.
Успех на всички! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #74 -: Септември 04, 2007, 14:44:31 pm »
Здравейте ,и успех на тези които стартираха:)
На мен пак ми е тръгнало ...:( на зле и пак няма да мога да започна сега , бях на преглед на 2-ри ден от цикъла и Е2-то ми беше много високо та май пак ще чакам , ще ви пиша когато започнем.Целувам ви момичета и ще ви стискам палци много силно.Успех
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #75 -: Септември 04, 2007, 15:05:56 pm »
С мерак! :P

На 2 ден от цикъла ФМ, ако няма задържани фол. - почвате с някаква доза Пурегон, Гонал или кой с каквото там, на 5 ден пак ФМ, регулира се дозата - съответно се вдига или намаля, след още 2 дни се включва Оргалутран или Сетротит /контролира ЛХ/, ФМ и хормони през ден и другото го знаете.
Успех на всички! :D

Туй за мен ли се отнася??? :wink:
Абе аз меракът си го имам, щом ще се подлагам отново на това.

Аз съм с други лек-ва.
Имам изписани 10 амп. декапептил 0.1 и 30 амп. пурегон.
« Последна редакция: Септември 04, 2007, 15:08:00 pm от eganeva »
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #76 -: Септември 04, 2007, 15:25:30 pm »
Аз съм с други лек-ва.
Имам изписани 10 амп. декапептил 0.1 и 30 амп. пурегон.

Че това ми намирисва на дълъг. Това, което е писала Евро е късия.
Аз бях на дълър първия път (с Диферелин депо и Пурегон), а сега ще бъда по къс (с Гонал и Цетротид).
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #77 -: Септември 04, 2007, 15:26:03 pm »
Значи си с микродози декапептил и най-вероятно ще ги започнете заедно с пурегона на 2 ден, а не както аз с антагониста /Сетротид/ на 6-7 ден от цикъла. :kiss:

при дългия подтискането започва във втората половина на предх. цикъл, а при късия в самия цикъл.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #78 -: Септември 04, 2007, 17:58:28 pm »
Значи си с микродози декапептил и най-вероятно ще ги започнете заедно с пурегона на 2 ден, а не както аз с антагониста /Сетротид/ на 6-7 ден от цикъла. :kiss:

при дългия подтискането започва във втората половина на предх. цикъл, а при късия в самия цикъл.
Точно по тоя вид протокол сме -  :wink: с микродози,но пак боооц :needleani:

Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #79 -: Септември 04, 2007, 18:58:44 pm »
Здравейте момичета,
Цялата треперя, а сърчицето ми бие лудо, направо ще се пръсне. Днес ми е 11-ти ден след трансфера, в събота 8.Септември ми е определен денят за кръвен тест, но аз както повечето момичета не се стърпях, просто не ми издържаха нервичките и тайничко от съпруга си купих домашен тест за бременост и си го направих. Видях нещо, което никога досега не бях виждала в живота си- двете чертички, които се появиха на първата минута еднакво наситени и се стреснах, изпаднах в нещо между радост и страх, защото все още имам няколко дни до кръвния тест в събота и незнам какво да си мисля. Да се радвам ли или това е някаква грешка. Да кажа ли на съпруга си довечера или да си мълча и ей такива луди мисли ме обзеха. Затова реших да споделя първо с вас, моите дружки, които винаги ме подкрепят.
Незнам какво да мисля. Само да кажа че не съм била Прегнил, единствениа който ми сложиха беше 36 часа преди пункцията.
« Последна редакция: Септември 04, 2007, 19:02:03 pm от sunnyflower »