0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #160 -: Септември 11, 2007, 13:29:56 pm »
Хайде ако има някой за средата на октомви в Аг Варна да се обади да се запознаем, та да има с кой едно здрасти да си кажа.

nadin4i, там сме бе :) Ще има да се гледаме и да се здрависваме :) Моите сметки вече са почти ясни. Започвам на 8-9 октомври. Не е много в средата, но все ще се засичаме поне 1 седмица.

Малко да оспамя темата и да ви споделя нещо за аптеките. Отивам снощи да питам за Гонал и останлите лекарства и дамата след като не намери този медикамент в номенклатурата им, звънна на колежка, която любезно я светна, че те не продават Гонал, защото аптеката на Майчин дом го била продавала  8O. Питам я аз: това значи, че някой е монополизирал продаването на Гонал ли? И тя: ми май да.  :balk_149: Дори "довиждане" не се сетих да й кажа. Толкова се шокирах. Е, няма значение, аптеки много, въпроса е, че можех да си спестя време и тичане. НО! както знаем целта оправдава средствата! :)

Слънчев ден на всички!  :sunshine:
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #161 -: Септември 11, 2007, 13:37:56 pm »
Ази, непремено ще се запознаем!! Хей носете си ника на челото :lol: така ще е още по лесно.
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #162 -: Септември 11, 2007, 15:21:10 pm »
 И аз живот и здраве ще съм октомври началото.Ще се видим няма начин.Аз даже си търся съквартитантка ,че не съм от Варна.Ако има желаещи да ми пишат.До скоро и късмет на всички кандидат мами :)
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #163 -: Септември 11, 2007, 16:12:48 pm »
Хей момичета току що се връщам от първата проверка след започването на стимулация.
Имам само 7-8 фоликули които са с размери 8-10 мм за 3 дена стимулация (на Гонал ф и Менапур по 75 юнита).Започвам да се чудя дали са достатъчни като бройка и големина??? ще ми се пръсне сърцето докато дочакам сестрата  да ми се обади и да ми каже за резултатите от днешната лаборатория?!?!
 :lol:Дано всичко е наред !
Успех на всички и много късмет !!! :P
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #164 -: Септември 11, 2007, 16:15:04 pm »
Прекрасно вървиш! Аз си падам по този брой фоликули! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #165 -: Септември 11, 2007, 17:59:12 pm »
       Помогнете  ми да взема решение :ask:Предстои ми 2-ро инвитро.Първият опит беше преди 3 години при доц. Маркова и д-р Александров-резултат-малка красавица :D Бях записана за септември при доц.Маркова,но се оказа,че не може да ме поеме-няма свободна дата остави ме за октомври,ноември .Обадих се на Александров и при него същата работа. Сега не знам при кого от двамата да започна(ноември).Ако имате мнения и предложения моля ви пишете.С радост ще отговоря на всички въпроси относно моите опити.
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #166 -: Септември 11, 2007, 18:02:41 pm »
 Маклката,Александров и Маркова са в екип.Другия екип са Ковачев и Александров.Но ти след като си доволна от първия си опит и още повече притакъв рзултат какво се чудиш.каквото и да избереш Успех.В добри ръце си.
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #167 -: Септември 12, 2007, 00:53:42 am »
Кви станове бе, д-р Александров е ембриолог- кой да боцка друг яйцата. Следи някое и друго инвитро, но...
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #168 -: Септември 12, 2007, 11:17:06 am »
       Помогнете  ми да взема решение :ask:Предстои ми 2-ро инвитро.Първият опит беше преди 3 години при доц. Маркова и д-р Александров-резултат-малка красавица :D Бях записана за септември при доц.Маркова,но се оказа,че не може да ме поеме-няма свободна дата остави ме за октомври,ноември .Обадих се на Александров и при него същата работа. Сега не знам при кого от двамата да започна(ноември).Ако имате мнения и предложения моля ви пишете.С радост ще отговоря на всички въпроси относно моите опити.

Какво има толкова да го мислиш? При тоя, при, който си успяла. Луна писа вече, че д-р Александров е ембриологът.
И кои твои опити имаш предвид, нали от първия си 3абременяла?
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #169 -: Септември 12, 2007, 17:16:42 pm »
Кви станове бе, д-р Александров е ембриолог- кой да боцка друг яйцата. Следи някое и друго инвитро, но...

Абе и други работи прави той. :wink:
Аз не съм се разбирала Ковачев да ми следи стимулацията.
Като е почнал д-р Александров, ще свърши работата до край.
Освен това има още 1 ембриолог.
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #170 -: Септември 13, 2007, 12:03:41 pm »
Ани Урсева, и аз при стимулацията имах приблизителния бр. фоликули. Пет на левия и три на десния яйчник. При пункцията ми извадиха 8 яйцеклетки, от които в последствие разбрах, че две са били незрели, 4 са се оплодили и започнали развитие. Върнаха ми три ембриона, за жалост инвитрото е неуспешно. На теб пожелавм много късмет и с малко яйцеклетки може да настъпи бременност.
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #171 -: Септември 13, 2007, 12:53:09 pm »
 :band:   Здравейте,момичета!    От днес и аз се присъединявам към екипа от изразяващи и сподеделящи мнения.... :wink: Надявам се времето прекарано тук да е полезно и приятно...И както всяка и аз започвам... :wink: Предстои ми да взема решение дали да започна стимулация октомври или да оставя за януари...Това ще ми е 2-ро Ин Витро,но колебанието ми е породено от факта,че на 03 септември ми правиха лапароскопия и не съм убедена дали ще съм се възстановила.Днес говорих с доц.Маркова и тя ми каза да си реша... :?  Проблема ми е,че непрекъснато правя кисти.../февруари месец не можах да започна стимулация,точно поради тази причина/  Бих желала да чуя вашите мнения...
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #172 -: Септември 13, 2007, 13:01:45 pm »
 Nushka76, добре дошла!
 :welcome:
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #173 -: Септември 13, 2007, 13:17:04 pm »
Привет Nushka76. Наистина трябва сама да решиш, щом са ти казали да почакаш ще издържиш два три месеца, ако е за по-добро, но от друга страна ако имаш финансите и ако си притисната възрастово и емоционално смело напред през октомври. Аз лично ти стискам палци за голям успех :bori_004: :bori_012:

P.S. Eganeva тва китайче е много сладко, иде ми да го схрускам :balk_53:
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #174 -: Септември 13, 2007, 13:26:30 pm »
Nadin4i,благодаря за поздрава :balk_602:   На 31 години съм,не ме притесняват годините ми,а просто нямам търпение да започвам.От 14 години съм с двустранна обтурация и на двете маточни тръби,омъжена съм от 1995 год.Но тъй като винаги във всичко прибързвам,ме е страх да не сгреша и този път.Въпреки,че Макова каза че уж ще съм се възстановила...Затова се чудя какво да правя. :(
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #175 -: Септември 13, 2007, 14:01:21 pm »
Нушка, миналата година ми правиха лапаро на 12.09 и ми махнаха и двете тръби.На 23.10 започнах инвитрото при Маркова и резултата спи в другата стая.УСПЕХ.
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #176 -: Септември 13, 2007, 14:09:39 pm »
 :D   Благодаря ти mimi007,окуражи ме.И аз подсъзнателно си мислех сега да започна,но нали знаеш....трябва ти нещичко за което да се "хванеш".... :D   И точно това нещичко...,може би в случая си ти... :D  Наистина много ти благодаря...
*
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #177 -: Септември 13, 2007, 14:13:45 pm »
Решението си е само твое. :D На сондажа ми правиха и пункция на киста на единия яйчник.Аз също правя кистички.Много ще се радвам ако пишеш как ти вървят нещата независимо какво ще решиш. :bighug: и дано скоро всички да видят  :bfp1:
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #178 -: Септември 13, 2007, 14:31:53 pm »
Да,разбира се....ще комуникираме. :)  Желая успех на ВСИЧКИ момичета :blowingdust:
Re: Инвитро през Септември,Октомври и Ноември
« Отговор #179 -: Септември 13, 2007, 17:37:14 pm »
Аз да доложа резултати -след 6 дни стимулация имам фоликули вече незнам бройката ама са пораснали ......всички са над 12мм за 2 дни са пораснали с4мм .Най вероятно от днес да се включи и антигоннната инжекция та ще е весело да редувам 3 различни ижекции на корема надявам се да си струва !!!!