0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ето и аз да се отчета
« Отговор #80 -: Октомври 19, 2005, 11:45:06 am »
И аз се присъединявам към стимулиращите се за ICSI при Владимиров. Започнах от вчера - два дена по 75 ед. Гонал-Ф, утре 150 ед. В петък ще видим как върви и как ще се промени дозата.
Успех!


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Ето и аз да се отчета
« Отговор #81 -: Октомври 19, 2005, 11:49:44 am »
Цитат на: Daniela
И аз се присъединявам към стимулиращите се за ICSI при Владимиров. Започнах от вчера - два дена по 75 ед. Гонал-Ф, утре 150 ед. В петък ще видим как върви и как ще се промени дозата.
Успех!


Дани, здравей, отдавна не беше писала и си мислих за теб. Защо ИКСИ, вашата спермограма не беше ли ОК?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Ето и аз да се отчета
« Отговор #82 -: Октомври 19, 2005, 12:00:49 pm »
Здрасти jam,
като бройка и подвижност е малко под нормата, обаче морфологията не е добре, даже се е влошила - от 8% е станала 6%. И според Тачева е по-добре да не рискуваме с инвитро, защото може да не се оплодят яйцеклетките. А и преди време бяхме правили HZA тест и там резултатът също е под нормата.


*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Ето и аз да се отчета
« Отговор #83 -: Октомври 19, 2005, 13:24:40 pm »
Цитат на: Daniela
И аз се присъединявам към стимулиращите се за ICSI при Владимиров. Започнах от вчера - два дена по 75 ед. Гонал-Ф, утре 150 ед. В петък ще видим как върви и как ще се промени дозата.
Успех!

Каква смешка сме само!!! Подредили сме се се супер: В Понеделник започна Бубата, във Вторник Даниела, а в Сряда (днес) мое величество АЗ. Ще се сбием май за легалцето в стаичката с вас!
Успех момичета със стимулацията!

Ето и аз да се отчета
« Отговор #84 -: Октомври 19, 2005, 15:05:30 pm »
Успех на всички и от мен :D
Какъв ли ще е кеф да си бременеете заедно после :D  Искрено ви го желая :D
Благодаря ти, Бени!







*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Ето и аз да се отчета
« Отговор #85 -: Октомври 19, 2005, 15:55:08 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Успех на всички и от мен :D
Какъв ли ще е кеф да си бременеете заедно после :D  Искрено ви го желая :D

Страхотно ще е! Благодаря Фреши и да ти се връща и на теб скоро, скоро!

*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #86 -: Октомври 20, 2005, 09:45:28 am »
та значи да се отчета със стимулацията
3 ден с пурегон - 11 фоликула и 8мм лигавица, док каза че било добре. Чакам да излезнат хормоните да видим ще се промени ли дозата.

Оги, Дани успех и ви стискам палци.
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #87 -: Октомври 20, 2005, 17:11:52 pm »
Здравейте, отбора!:)
Вече съм си в къщи. Голям зор вчера докато намерим входа / за трансфера де/, ама разгеле - на втория път стана! Да се надяваме де! :) Върнаха ми един бластоцист и една "маруля"  :D  аз така я кръстих за по-благозвучно , пък май морула се казва! :) Доста се шашнах като не можа да стане първия път, гледам доктора притеснен, крачи нервно около мен и се чуди кво да прави.Строи всички в две редици, ама после благоразумно реши да отложим с един-два часа, че то като се паникьоса човек греши. Аз не смея нищо да питам! Говорят си че много кръв имало 8O -рекох си айде замина, отде тая кръв бе? После като разбрах, че входа не бил там дето се очаквало и това бил проблема, който се решава просто с използването на друг катетър - камък ми падна от сърцето!:)
И отново д-р Тачева - злато човек! Седна до мен, приказваше ми, обясняваше ми, абе изобщо нали знаете понякога самото присъствие успокоява! Аз си мислех, че изглеждам непоклатима и се мъчех да се усмихвам , ама май не съм много успяла- по-скоро като озъбване ще да е било:)
И СЕГА, ЧЕРЕШКАТА В СЛАДОЛЕДА!
Малко преди да вляза за втория опит , ме пресреща едно жизнерадостно момиче, с думите "Мименце, здравей!" И ми стисна топло ръката! А сега де! Гледам и се чудя! Аз -вика- съм Оги!!!  
  :D От кога те дебна! :)
Така ме трогна, миличка! Аз преди това се оглеждах да те разпозная, ама не можах:) Нямахме никакво време да си поговорим, а така ми се искаше!:)
Малко време ви остава с Бубата и вие двечките ще си гледате "марулите"
 :D
Дано Господ е с нас!
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Ето и аз да се отчета
« Отговор #88 -: Октомври 20, 2005, 17:24:41 pm »
Душичка си ми ти, Мименце! Чаках ти да се похвалиш за трансфера и нашата среща. Сърбяха ме ръцете, но устоях. Радвам се много за теб. Стискам яко палци за хубаво и високо ЧХГ след 10-ина дни. Моля се всичко да бъде ОК и да ни се похвалиш. Много ми беше драго да се запознаем и се надявам в скоро време да се видим за повече . Сега трябва да си почиваш, да си мислиш само хубави неща и да внимаваш какво ядеш. Само домашно приготвено. Ресторантите ще почакат.
Прегръщам те! Късмет миличка!!! :balk_103:  :bfp:

*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #89 -: Октомври 21, 2005, 09:03:09 am »
Браво Граци, стискам палци и си мисля, че така като е започнало малко по-трудно ще завърши лесно-с две малки сладки бебешочета :D
Успех и пиши от време на време как се чувстваш :)
Ето и аз да се отчета
« Отговор #90 -: Октомври 21, 2005, 10:44:59 am »
Граци, радвам се, че всичко е минало добре и стискам палциииии! :D
Благодаря ти, Бени!







*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #91 -: Октомври 21, 2005, 17:39:40 pm »
Благодаря ви на всички!:)
Не знам аз дали съм душичка/ пък благоверния е убеден, че не съм, щот го е страх от мен:), ама вие сте със сигурност!
Вчера все още изпитвах лека болежка, но днес вече не!:) Дано преживеят!
Очаквам с нетърпение новини и от вашите жития /без страдания/!! :)
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #92 -: Октомври 22, 2005, 19:22:58 pm »
Ами сега остава да затаиме дъх в очакване и много да ти стискаме палци :-)
Ето и аз да се отчета
« Отговор #93 -: Октомври 22, 2005, 20:42:50 pm »
Стскам ви палци момичета. Много късмет!
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #94 -: Октомври 28, 2005, 10:25:13 am »
Момичета, аз приключих!:cry:  :cry:  :cry:
А толкова вярвах, че ще стане! :cry:
Дано вие успеете!
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #95 -: Октомври 28, 2005, 10:26:32 am »
Стига бе Граци, как приключи, не е ли много рано, недей така :(
Ето и аз да се отчета
« Отговор #96 -: Октомври 28, 2005, 10:47:33 am »
Grazia много съжалявам,
точно в този момент те разбирам напълно, но нали знаеш отказване няма.
Ето и аз да се отчета
« Отговор #97 -: Октомври 28, 2005, 11:41:11 am »
Граци и Малинкова - ужасно съжалявам за лошите новини.. и аз съм във вашата група и споделям мъката ви, но... отказване няма.. само пауза да се съвземем физически, емоционално и финансово и отново на бойното поле пък каквото сабя покаже.

Желая късмет и успех на всички от все сърце!
*

    Anonymous

Ето и аз да се отчета
« Отговор #98 -: Октомври 28, 2005, 12:25:46 pm »
Цитат на: StefiZ
Стига бе Граци, как приключи, не е ли много рано, недей така :(

Стефи, рано- късно тва е положението!
Баба Марта дойде! :)  :cry:
Снощи се наревахме с половинката и това е!
Но отказване няма да! Първо да си върнем дълговете и почваме отначало!
Вчера даже се покръстих по спешност :lol:  /че аз досега не бях/ ама сделката не помогна.  :cry:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Ето и аз да се отчета
« Отговор #99 -: Октомври 28, 2005, 12:34:22 pm »
Цитат на: Grazia
Момичета, аз приключих!:cry:  :cry:  :cry:
А толкова вярвах, че ще стане! :cry:
Дано вие успеете!

Неееее, защоооооо???!!!! Граци, не искам да чета, не искам. Защо бе мила, защо? Не е честно. Просто незнам какво да ти кажа?! Прегръщам те, душичко! :balk_146: