0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #40 -: Октомври 08, 2005, 18:33:57 pm »
Дозата на Преднизолона е - по таблетка и половина вечер до датата на теста.След това се спират.
Разликата със имуновенина е, че е по евтин и страничното му действие е напълняване. Аз направо се раздух от него  :(  Цената му е до 3лв някъде, а на имуновенина е малко под 12лв ампулата, като за едно вливане са ти необходими минимум 30бр.
Успех момичета  :goodluck:
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #41 -: Октомври 09, 2005, 13:46:06 pm »
Цитат на: ocean

 Cygnus би ли ми kaзала каква e точно дозата на Prednisolon F за профилактичен характер.


Не го използвай без лекарско предписание в никакъв случай, пие се по схема и не е безвреден!
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #42 -: Октомври 09, 2005, 17:06:13 pm »
Здравейте момичета!
Току що се връщам отново от София и пак съм тук!:)
Какво се случи през тези дни:
В петък - преглед - фоликулитге уж са почнали да се пооформят но бавно върви.
Хормонални изследвания - събрах им очите с изключително нисък естрадиол :(  100 Д-ра поиска повторни изследвания щото не можа да повярва, обаче- 111 само успяха да докарат :(
Оказа се че и четирите Гонала не са ми достатъчни , тъй че включихме Меногон.
Днес има вече водещи фоликули от двете страни по 13 мм.
Всичко върви добре - бавно, но добре!:)
Обаче.....като рразбраха моите хора колко още ще ни струва замразяването и трансвера на фаза бластоцист.....едни погребални физиономии са около мен! :cry:
Не че е задължително, ама тъй и тъй сме го захванали по-добре най-добрия вариан, нали така:cry:
Снощи разбрах защо съм такъв нервак в последно време - отдавна не бях плакала.....
Момичета , не се въздържайте , не е необходимо винаги ние да сме най-силните, разтоварвайте се!  :)
Като наблюдавам момичетата в чакалнята - едни посърнали, унили физиономии.... Рядко някой е усмихнат -може би те са вече успели....но не си помагаме като не смеем да се усмихнем
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Ето и аз да се отчета
« Отговор #43 -: Октомври 10, 2005, 09:19:39 am »
Цитат на: Grazia
Всичко върви добре - бавно, но добре!:)
Обаче.....като рразбраха моите хора колко още ще ни струва замразяването и трансвера на фаза бластоцист.....едни погребални физиономии са около мен! :cry:

Ще им видим после физиономийте на твоите хора, като им покажеш положителния тест за бременност!!!! За секунда ще забравят всичко и няма и да се сетят дори. Браво Граци, много се радвам че си в по-добро настроение вече. Продължавам да стискам палци  и всичко да върви по мед и масло! Късмет миличка!

*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #44 -: Октомври 10, 2005, 10:59:49 am »
Благодаря ти Оги!:D
Да ти се връща двойно късмета! :D
Дано при теб да вървят по-бързо и качествено процесите!
Снощи сънувах някое от момичета тук - беше много мило и сигурно си била ти! :D
Оги, случайно да знаеш каква е цената на Меногон и Гонал Ф? :?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Ето и аз да се отчета
« Отговор #45 -: Октомври 10, 2005, 11:31:24 am »
меногона е към 18-20 лева ампулата, зависи от къде го купуваш.
гонала е към 80 лева някъде.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #46 -: Октомври 10, 2005, 11:49:32 am »
Цитат на: jam
меногона е към 18-20 лева ампулата, зависи от къде го купуваш.
гонала е към 80 лева някъде.

Благодаря ти ДЖАМ!:)
Ами всъщност ме снабдяват от медицинския център/Владимиров каза, че е по цени на едро/ щото къде да ги търся по аптеките!? Дали правилно съм постъпила, а? И понеже ще ги плащам накрая исках да си направя сметка колко долу-горе съм задлъжняла вече! :?
Забравих да кажа, че и двете са по 75 единици. Много бе 80 лв. ми се струва!? Излиза че Здравната каса е платила само за 30 ампули ГоналФ 2400лв. така ли!? Отделно Прегнила и Декапептила!?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Ето и аз да се отчета
« Отговор #47 -: Октомври 10, 2005, 11:57:02 am »
правилно си постъпила, като ги вземаш от МЦ -  и аз така правя.
действително, много пари плаща касата, сметките са ти верни и аз ги изкарах толкова :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Ето и аз да се отчета
« Отговор #48 -: Октомври 11, 2005, 09:25:08 am »
Цитат на: Grazia
Благодаря ти Оги!:D
Да ти се връща двойно късмета! :D
Дано при теб да вървят по-бързо и качествено процесите!
Снощи сънувах някое от момичета тук - беше много мило и сигурно си била ти! :D
Оги, случайно да знаеш каква е цената на Меногон и Гонал Ф? :?

Благодаря, душицо, за хубавите пожелания! Тя Джамито ти е отговорила вече, аз докато се мерна тук. Май месец ми биеха Меногон и си ги взимах от Владимиров. Нямаше 20 лв. инжекцията, той не е скъп препарат. А и в клиниката ще ги купиш най-изгодно, не се занимаваш да тичаш по аптеките и да се притесняваш дали ще го намериш. Взимай си ги от тях и чиста работа. Гоналът наистина е скъп и подкрепям казаното от Джамито, че сметките са ти правилни. Дано не надхвърлиш с много бройката. Иначе то хубавите работи стават бавно, нали знаеш?! Ще успееш скъпичка, ще успееш! Щом аз ти го пожелавам......!
Хубав ден!

*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #49 -: Октомври 12, 2005, 18:01:42 pm »
Дано, Оги всичките ни хубави пожелания да се сбъднат!:)
Аз миличка в петък рано-рано най-накрая съм на пункция! То нали съм сбъркано не беше стимулация, не беше чудо!:) Не можаха май да ги удурдисат  много хормоните, ама ... то ша са чуй!:) Доктора ми предложи хапче за сън, ако се притеснявам много, ама аз нали съм смелчага - нее нищо ми няма!:) То че ми няма - така е, ама кога наближи...кой ме знае:)
Вече загубих представа за времето с това пътуване, чак сестрата в центъра днес ми каза, че от вчера ме мислила колко часа ще пътувам насам -натам!  :lol:
И така от утре сме в София пък до кога - ще видим!
Вчера правиха две пункции, днес една, абе дано всичките в кюпа сме после на бременните! :)
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Ето и аз да се отчета
« Отговор #50 -: Октомври 12, 2005, 20:00:41 pm »
Чудесни новини Граци! Стискам всички палци и съм сигурна, че ще се справиш! В Петък ще съм с теб духом и ще ти стискам ръката, докато спинкаш. Ох, дано късмета да е с теб. Толкова малко му трябва на човек, лекичко някоя ръка да ни подпре в тези моменти. Аз ще съм с теб! Вечерта в Четвъртък удари една чаша хубаво червено вино с половинката и ще спиш като къпана. Всичко ще е ОК. Докторите са ми казвали, че винаги се получава, когато нещата не са тъй идеални, а даже изглеждат нереални. Така, че не се притеснявай за стимулацията и т.н. ...2 яйцеклетки да са....2 може да се хванат. Всичко е късмет и пак късмет.

*

    Anonymous

Ето и аз да се отчета
« Отговор #51 -: Октомври 15, 2005, 17:01:10 pm »
Ето ме отново!
Вчера излюпих 17 яйцеклетки!!! Хич не е страшно да ви кажа!:) Ами спиш си, какво да е страшното! Екъпът е страшно мил! През две минути ме питаха как съм и се надпреварваха да ми носят кафета и шоколади:) Като излязохме от МС и като хукнахме из Софето - чак вечерта се прибрахме в хотела.:) Днес се оказа, че седем от всичките яйцеклетки са оплодени!:) Зарадвах се разбира се, защото се страхувах, че с тоя мой нисък естрадиол ше излезат нефелни яйцеклетки, ама засега е добре!:)  Да видим утре какво ще е станало, та ще решаваме бластцист или не - може да няма матрял. Стискайте палци! :)
*

    Anonymous

Ето и аз да се отчета
« Отговор #52 -: Октомври 15, 2005, 18:14:55 pm »
Цитат на: Anonymous
Ето ме отново!
Вчера излюпих 17 яйцеклетки!!! Хич не е страшно да ви кажа!:) Ами спиш си, какво да е страшното! Екъпът е страшно мил! През две минути ме питаха как съм и се надпреварваха да ми носят кафета и шоколади:) Като излязохме от МС и като хукнахме из Софето - чак вечерта се прибрахме в хотела.:) Днес се оказа, че седем от всичките яйцеклетки са оплодени!:) Зарадвах се разбира се, защото се страхувах, че с тоя мой нисък естрадиол ше излезат нефелни яйцеклетки, ама засега е добре!:)  Да видим утре какво ще е станало, та ще решаваме бластцист или не - може да няма матрял. Стискайте палци! :)

Това горе съм аз Grazia, ама си забравих паролата и няма време да се мотя на чуждия компютър!:)
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Ето и аз да се отчета
« Отговор #53 -: Октомври 15, 2005, 23:04:11 pm »
Цитат на: Anonymous
Ето ме отново!
Вчера излюпих 17 яйцеклетки!!! Хич не е страшно да ви кажа!:) Ами спиш си, какво да е страшното! Екъпът е страшно мил! През две минути ме питаха как съм и се надпреварваха да ми носят кафета и шоколади:) Като излязохме от МС и като хукнахме из Софето - чак вечерта се прибрахме в хотела.:) Днес се оказа, че седем от всичките яйцеклетки са оплодени!:) Зарадвах се разбира се, защото се страхувах, че с тоя мой нисък естрадиол ше излезат нефелни яйцеклетки, ама засега е добре!:)  Да видим утре какво ще е станало, та ще решаваме бластцист или не - може да няма матрял. Стискайте палци! :)

Чудесни новини Граци!!!!! Браво, вие сте отличници. Стискам силно палци за бластоцистчета.
Браво, миличка! Късмет! :balk_47:

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Ето и аз да се отчета
« Отговор #54 -: Октомври 16, 2005, 08:18:43 am »
Браво, Грация. Успех.
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #55 -: Октомври 16, 2005, 11:10:25 am »
Браво, успех
*

    Anonymous

Ето и аз да се отчета
« Отговор #56 -: Октомври 16, 2005, 16:46:56 pm »
Влагодаря ви милички!:)
Само с вас ми се иска да споделям, само вие разбирате през какво минаваме в момента! Наложи се все пак да отседнем един два дена при роднинит, че иначе пък щяха да се разсърдят, ама права бях, че не трябваше! Те хората какво, стараят се да ни угодят, ама някак не усещам нужната подкрепа! Засипват ни с оплаквания колко са зле, как дължат пари и т.н. като че ли това, което правим сега е нещо съвсем незначително! Знам, че всеки с проблемите си, ама много близки роднини са ни вси пак - сестрата на половинката!
Днес, като се върнахме от МС да не мислите, че някой се сети да ни попита какво е положението - имаме ли шанс, нямаме ли, а ние тръпнем!
И ....понеже съм сигурна, че вас определено ви интересува, на вас ще кажа! :D Шест от яйцеклетките продължават да се развиват добре - вече са на по четири разделени 8) Утре ще видим как ще са и ако са добре ще изчакаме да станат на бластоцистчета, ако ли пък - не - който е оцелял хайде на топло! :lol:
Ето и аз да се отчета
« Отговор #57 -: Октомври 16, 2005, 18:18:56 pm »
УСпех ви желая! :D  
yahoo_17
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #58 -: Октомври 16, 2005, 19:32:25 pm »
Успех Grazia - дано всичко да мине по най-добрия възможен начин и с бебешки завършек.
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #59 -: Октомври 17, 2005, 09:02:31 am »
Късмет, Граци, стискаме палци за тебе и яйцеклетките! Както е казала Клиа, чакаме бебешки завършек!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin