0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #20 -: Август 30, 2007, 08:52:50 am »
Може би мълчанието на Мира е добър знак  :? Дано си я наблюдават в болницата, което би означавало, че още не се е случило най-лошото.
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #21 -: Август 30, 2007, 11:27:13 am »
благодаря че сте ми отговорили
аз се консултирах и с втори лекар той ме гледа на триизмерен видеозон и ми каза че в тръбите не се вижда никаква сянка както виждаха по рано казаха че и матката се е свила и има нормални размери и на 23 лигавицата на матката беше 1.3 см но аз не знам колко е нормално да бъде
сега когато си правя тест за бременност той е отрицателен ,може ли да е отрицателен и да не съм се изчистила, кървенето ми спря вече
ако знаете нещо моля кажете ми благодаря ви предварително
аз другата седмица ще ходя пак на лекар
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #22 -: Август 30, 2007, 11:31:04 am »
благодаря че сте ми отговорили
аз се консултирах и с втори лекар той ме гледа на триизмерен видеозон и ми каза че в тръбите не се вижда никаква сянка както виждаха по рано казаха че и матката се е свила и има нормални размери и на 23 лигавицата на матката беше 1.3 см но аз не знам колко е нормално да бъде
сега когато си правя тест за бременност той е отрицателен ,може ли да е отрицателен и да не съм се изчистила, кървенето ми спря вече
ако знаете нещо моля кажете ми благодаря ви предварително
аз другата седмица ще ходя пак на лекар
Мисля, че нещата са се нормализирали. Сега трябва само ти да се успокоиш.
*
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #23 -: Август 30, 2007, 14:32:33 pm »
Мили момичета, Мира в понеделник беше оперирана от извънматочна бременност, за съжаление.  :(
Още няколко дни ще е в болница и няма да може да пише.
След това, ако реши ще разкаже ужасното си преживяване.

Вече звучи по-добре по телефона. Възстановява се физически и надявам се и психически.

Дано след няколко месеца има по- голям късмет и се радва на нормална и успешна бременност.

Мире,  :balk_21:
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #24 -: Август 30, 2007, 14:38:40 pm »
Много съжалявам, Мире  :balk_144:
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #25 -: Август 30, 2007, 14:42:21 pm »
Мира, много съжалявам! :(
*
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #26 -: Август 30, 2007, 16:41:25 pm »
Съжалявам. :(
*
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #27 -: Август 30, 2007, 17:06:31 pm »
Много тъжно :( Дано следващият опит има успех!
*
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #28 -: Август 30, 2007, 17:21:34 pm »
Мира, преживяла съм го и много добре знам как се чувстваш! Дано да се възстановиш колкото се може по-бързо! Силно те прегръщам! Следващата ти бременност ще бъде успешна до края!  :bighug: :balk_21:

*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #29 -: Август 30, 2007, 19:33:58 pm »
Съжалявам, Мире!  :bighug:

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #30 -: Август 30, 2007, 21:21:22 pm »
Много съжалявам... :balk_145:
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #31 -: Август 30, 2007, 21:40:17 pm »
Мире...болката е голяма и убийственно силна, но ти трябва да бъдеш по-силна от нея и да я пребориш...
да стъпиш силно на краката си и да си готова за нова борба...
 :bighug:
*
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #32 -: Август 30, 2007, 22:22:54 pm »
Мира, преживяла съм го и много добре знам как се чувстваш! Дано да се възстановиш колкото се може по-бързо! Силно те прегръщам! Следващата ти бременност ще бъде успешна до края!  :bighug: :balk_21:


 :( Все едно аз съм го писала
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #33 -: Септември 02, 2007, 07:38:25 am »
Много съжалявам ,миличка.Силна прегръдка и от мен.
*
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #34 -: Септември 02, 2007, 20:54:43 pm »
Мира, много съжалявам  :( аз имах мисед с първа бременност на 28.08 и още не мога да осъзная случилото се. само който го е преживал знае какво ти е. най-важното е сега да имаш силен човек до себе си!! стискам палци да се възстановиш по-бързо!!! не зная дали ще ти помогне, но през 1986г. майка ми също е оперирана от извънматочна и след това, през 1990 и 1993 роди моите братя-ненормалници  :D
надежда винаги има!!!
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #35 -: Септември 06, 2007, 15:49:35 pm »
здравейте момичета
благодаря ви за милите думи и за пожеланията ви за следващи успешни бременности.
Аз съм добре физически в понеделник на 03.09 ме изписаха от болницата и вече съм си у дома . Според лекарите всичко е наред - най-важното е, че установиха извънматочната бременност на време и направиха операцията преди да се спука тръбата. На десният яйчник е имало някакво образувание, което е отстранено. Според лекарят тръбите са нормални, проходими - яйчниците също. Предписанията са 3 месеца пазене после активни опити и едва на есен да мисля за ин- витро опит. Според лекарят -  щом веднъж е станало пак ще стане, но не се знае кога.
Аз съм решила сега да си почина много добре да се възстановя и едва вече на пролет ще започна да мисля за бебе и опити.
Пожелавам ви приятни почивни дни и много ведро настроение
Мира
*
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #36 -: Септември 06, 2007, 23:27:51 pm »
Много сажалявам :balk_145: ,но  каквото и да ти кажа няма да смек4и болката ти ,освен да ти пожелая много скоро да се повтори и да стигне6 до финала успе6но ...
Желая ти барзо вазтановяване и успех  :crossfingers: yahoo_17
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*
Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #37 -: Септември 06, 2007, 23:33:37 pm »
Здравей, миличка! Още веднъж да ти кажа, че съжалявам много за случилото се! И аз като лекарите да ти кажа, че щом веднъж е станало, пак ще стане! Радвам се, че се чувстваш вече физически добре! Почини си хубаво, ако можеш се абстрахирай от мисълта за дете и току-виж си се похвалила след 5-6 месеца! Стискам ти палци всичко да се нареди по най-добрия начин и да не ти се налага да стигаш до ин витро! Прегръщам те силно! До скоро!  :bighug:
П.П. В понеделник ще имам работа до 16 часа. Ако искащ да се видим за по кафе след това!  :balk_21:

Re: кафеникаво зацапване при начална бременност
« Отговор #38 -: Септември 09, 2007, 19:37:47 pm »
Мира, успехи в пролетните на4инания и добре, 4е поне физи4ески сте предотвратили по-лошото.