0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #80 -: Септември 26, 2005, 14:06:24 pm »
За хотелите или квартирите - май ще е трудно да се наеме жилище за 1 месец, всеки наемодател ще иска да си реши въпроса по-кардинално и няма да е навит за 1 месец, още повече че ако не предплата искат поне депозит - за сметките служи. Затова си има и отделна услуга - отдаване под наем на хотелски принцип (за няколко дни само), която е доста по-скъпа. В София се напълни с хотели, мисля че едно хубаво търсене в интернет ще даде резултати.
Благодаря ти, Бени!







*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #81 -: Септември 26, 2005, 14:10:27 pm »
Frehi, със сигурност знам, че за Варна няма проблем, даже си бяхме харесали един за 360 лева и можеше да се наеме за минимум от 1 месец. Много добре изглеждаше на картинките. Обаче се отказахме, защото се оказа, че ми е много по-удобно да пътувам и да си спя в къщи. А за 1-2 вечери все ще изкараме на някой хотел ако се наложи.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #82 -: Септември 26, 2005, 14:13:15 pm »
Цитат на: Momiche
Благодаря, Сигнус!

Моля, моля, кажете какво се прави, ако не се спука фоликулът /имам предвид и след прегнил/?


ако в началото на следващия цикъл не е спукан, се пият противозачатъчни.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Къде да отседнем?
« Отговор #83 -: Септември 26, 2005, 14:22:27 pm »
Цитат на: Grazia
Софиянки, помагайте!
Предстои ми ИКСИ/както вече писах/, а съм от провинцията и ще се наложи да поостана около трансвера в София. Не знам колко време ще се наложи, но предполагам около седмица. Имам роднини у които да отседна, но не ми се иска да ги притеснявам и да се чувствам задължена. По тази причина съм решила да потърся някое по-евтино хотелче и да си спестя някои излишни емоции.
Мисля, че за всичка като мен ще е полезно да научат някои адреси на по-евтини хотели и квартири така че  моля, ако имате информация помагайте!
Ако се страхувате, че ще ви обвинят в реклама моля, напишете ми бележка!
Една позната имала някаква брошура на всички хотели в София ако я намеря и аз ще пусна информация. Надявам се да не ви занимавам с глупости, но я само си представети че се вдигнем всички от провинцията /всеки от вас има роднини там сигурно/ и ви дойдем на гости за неопределено време!?!
  [smeq se][smeq se]
Опитах се да пусна тази тема в "Проблемно забременяване, но нещо не успявам засега.


намерих това в Интернет, но не знам дали отговаря на ценовите изисквания...
http://www.hotel-tzar-asen.hit.bg/baccommodation.html
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #84 -: Септември 26, 2005, 14:27:47 pm »
Джами тва много прилично бе за до НДК :) 30 лева за двойна стая и изглеждат добре вътре :) Който е при д-р Табакова му е до пъпа дори:)
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #85 -: Септември 26, 2005, 14:28:47 pm »
Хотелът изглежа О.К. и цените са приемливи. Благодаря!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #86 -: Септември 26, 2005, 14:32:16 pm »
Сигнусче, за Варна има сезонност на търсенето, предполагам за това се предлагат и за 1 месец. Вие пък какво правите във Варна 8O

Целувки :D
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #87 -: Септември 26, 2005, 19:32:56 pm »
Бе, мацки, Табакова си строяла нова клиника - така чух. Някой знае ли подробности?
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #88 -: Септември 26, 2005, 19:34:08 pm »
Да, ще е доста голяма, след година най-късно трябва да я отворят.
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #89 -: Септември 27, 2005, 09:13:41 am »
Абе баш след година няма да е, защото строежа още не е започнал, ама след две може :wink:  :P
Ще бъде в Овча купел.
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #90 -: Септември 27, 2005, 09:20:08 am »
Как бе, Стефито, миналата година по това време се разправяха за кое къде ще е разположено. И тогава чух че до година и половина ще стартира. Вече мина година почти от тогава.
Фреши, трето ИКСИ и първо на  морето.   :) Писна ми Шопия ;)  :wink:  :P :wink:
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #91 -: Септември 27, 2005, 10:10:11 am »
Ами довечера ще ти разкажа подробно, защото съм доста запозната с този "проблем". Вярвай ми, наистина се говори от миналата година, но строежа още не е започнал. Обясненията не са за нета.
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #92 -: Септември 27, 2005, 10:56:26 am »
Цитат на: cygnus
Фреши, трето ИКСИ и първо на  морето.   :) Писна ми Шопия ;)  :wink:  :P :wink:


Сигнусче, много добре си решила според мен :D  Някак човек има нужда от промяна, а пък защо да не допринесеш за високите варненски статистики на успеваемост :D
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #93 -: Септември 30, 2005, 10:00:25 am »
Грейси, какво стана с твоята температура и какво каза лекарката?

А колко ви беше преживяемостта? Сегашното инсе са спукан фол. ли го правихте?

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #94 -: Септември 30, 2005, 10:20:16 am »
При мен твърдо нещата отиват към лапароскопия. Доктора каза, че имам чудесна овулация, точно на време, но не му харесва нагънатата ми тръба и трябва да се лапароскопираме. Ей това е. Ужасно, ужасно ме е страх, защото съм алергична към упойки.
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #95 -: Септември 30, 2005, 10:27:59 am »
Цитат на: Momiche
При мен твърдо нещата отиват към лапароскопия. Доктора каза, че имам чудесна овулация, точно на време, но не му харесва нагънатата ми тръба и трябва да се лапароскопираме. Ей това е. Ужасно, ужасно ме е страх, защото съм алергична към упойки.


Хммм и какво се прави в този случай с упойките? Много неприятно. Какво беше сега с тръбите - едната като е нагъната, другата?
Къде ще правиш лапарото? Пластика на тръбата ли, що ли?

Иначе от самото лапаро възстановяването е много бързо - за 2 седмици си абсолютен тип топ :D
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #96 -: Септември 30, 2005, 10:37:35 am »
Фрешче,
от цветната снимка се вижда, че дясната тръба е нагъната, лявата е добре. И двете пропускат обаче. Но според доктора цветната ми снимка не е много ясна и каза, че не може да е съвсем сигурен, че и в ляво всичко е наред. А и тази изместена моя матка със сигурност предполага някакви сраствания. Лапарото ще ми го прави Стаменов /при него ходя/ в Тина Киркова, щото в Малинов още няма договор с касата.
Колкото до упойките-трябва да се тествам, за да видим какво ще ми понесе, но като цяло съм уплашена, защото досега съм правила подобни тестове и те показват алергия. Та не знам какво ще се измисли по този въпрос. Дано намерят някоя подходяща за мен, но страха ми си остава. Като цяло не ме плаши процедурата, а слагането на упойката.
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #97 -: Октомври 03, 2005, 14:05:12 pm »
Momiche, ще ти стискам палци всичко да мине леко!

Искам да попитам всички, правили някога инсе - усещали ли сте нещо различно във втората половина? Имам предвид - болки в корема примерно. При прием на прогестерон и прегнил по-конкретно.

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #98 -: Октомври 03, 2005, 14:40:10 pm »
При мен след всяка инсеминация се прибавят нови красоти :evil:
Но май общото са болките в кръста и гърдите.И да-имала съм болки в корема.А също ми става лошо понякога/мисля,че от Дуфастона/.Въобще-приказка!Свиква се. :)
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #99 -: Октомври 03, 2005, 14:48:28 pm »
Мерси Zeituni, а прегнил слагат ли ти?

Кога ти беше датата за теста, темп. са екстра :D
Благодаря ти, Бени!