0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #60 -: Септември 22, 2005, 12:00:01 pm »
Сигнусче,много работя-вярно е  :lol:  сега тичкам пак на работа-няма празник за мен :( ,че и ремонт у дома правим....но да ми се обадите непременно ,ако пък ми дадете малко и аванс за да не си записвам часове,ще бъде супер
 :lol:
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #61 -: Септември 22, 2005, 17:31:56 pm »
Нали знаете - наесен с песен! И аз се се вкючих в програмата - за трети път :P
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #62 -: Септември 23, 2005, 09:00:19 am »
Вчера бях на преглед. На осми ден от цикъла имам във всеки един от яйчниците по един фоликул 14 мм. Лигавица-9 мм. Лекарят предложи да направим инсе при естествен цикъл. Та тия дни ще се разбере кога точно ще е. В събота съм пак на преглед. Понеже предложението е малко изненадващо /аз за лапаро се бях натъкмила:)/, кажете ми, моля, как се процедира при инсе-кога се ходи в клиниката, какви изследвания се правят преди процедурата, кога се взимат плувците...Че другата седмица каквато ще ми е служебно напрегната...не знам как ще ги съчетая нещата :roll:
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #63 -: Септември 23, 2005, 09:33:51 am »
Плувците се взимат в деня на инсето - някъде към 10 ч., пък самата процедура е около обяд. Доктора ще ти каже. Споко, не е страшно ;)
Успех  :D
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #64 -: Септември 23, 2005, 10:37:50 am »
Дерзай!

Колкото до служебните напрежения - остави ги на второ място - на мен ми се наложи да напусна работа заради инвитро опитите....
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #65 -: Септември 23, 2005, 10:39:41 am »
Цитат на: setakap
Дерзай!
Колкото до служебните напрежения - остави ги на второ място - на мен ми се наложи да напусна работа заради инвитро опитите....

Познато, и аз бях на косъм...
И не си причинявай допълнителен стрес заради хора и ангажименти, които не го заслужават. Сега за теб това е най-важното!
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #66 -: Септември 23, 2005, 10:58:38 am »
При първият опит, в деня, в който разбрах че съм бременна, се обадих в офиса да кажа, че трябва да лежа у дома известно време. От там ми заявиха, че започват да търсят нов човек... Дръпнах му един рев, а вечерта направих спонтанен аборт :(
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #67 -: Септември 23, 2005, 11:27:20 am »
Setakap, не се самообвиявай, едва ли рева е бил причината. Аз преди  първия опит бях казала на шефката във връзка с една имунизация, която искаха да ни правят (една колежка беше се разболяла) и така ме разкриха какви планове имам, съответно при следващите кадрови промени ме преместиха в друг отдел  - е там вече не споделих  нищо, но през цялото време докато отсъствах и се стимулирах, също след трансфера ме свиваше стомаха от притеснение какво става във работата - щото малко ми беше другия стрес на първи опит (момичетата, които имат по няколко опита знаят колко различен е първия сравнен със следващите в емоционално отношение). Съвсем наскоро пак ме върнаха в предишния отдел, но вече всички знаят и ме подкрепят, но знам, че при следващи съкращения аз съм най-подходящата да си ходи. Не ми пука обаче, живота е пред нас, а да имам дете в момента ми е няколко пъти по-важно от някаква голяма професионална реализация.
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #68 -: Септември 23, 2005, 11:35:51 am »
Цитат на: cygnus
Setakap, не се самообвиявай, едва ли рева е бил причината. Аз преди  първия опит бях казала на шефката във връзка с една имунизация, която искаха да ни правят (една колежка беше се разболяла) и така ме разкриха какви планове имам, съответно при следващите кадрови промени ме преместиха в друг отдел  - е там вече не споделих  нищо, но през цялото време докато отсъствах и се стимулирах, също след трансфера ме свиваше стомаха от притеснение какво става във работата - щото малко ми беше другия стрес на първи опит (момичетата, които имат по няколко опита знаят колко различен е първия сравнен със следващите в емоционално отношение). Съвсем наскоро пак ме върнаха в предишния отдел, но вече всички знаят и ме подкрепят, но знам, че при следващи съкращения аз съм най-подходящата да си ходи. Не ми пука обаче, живота е пред нас, а да имам дете в момента ми е няколко пъти по-важно от някаква голяма професионална реализация.

Всеки път като те чета ме обзема еуфория..незам що :D Успех Дони :D
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #69 -: Септември 23, 2005, 11:35:56 am »
Със сигурност причината не е била в рева. Преживях го, но ми остана страха от загубата - при вторият опит не смеех да си направя тест от страх, че ще е отрицателен. Сега мисля че съм по-спокойна, но ще я видим тази работа...
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #70 -: Септември 23, 2005, 11:43:34 am »
Цитат на: setakap
Със сигурност причината не е била в рева. Преживях го, но ми остана страха от загубата - при вторият опит не смеех да си направя тест от страх, че ще е отрицателен. Сега мисля че съм по-спокойна, но ще я видим тази работа...
И аз така, вече го приемам като нещо нормално, част от ежедневието - спокойно и с премерен оптимизъм. Ако трябва да стане - ще стане, ако не - продължаваме :)
Цитат на: Hera_76
Всеки път като те чета ме обзема еуфория..незам що :D Успех Дони :D
Мерси Хера, успех и на тебе  :D Целувки!
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #71 -: Септември 26, 2005, 09:02:38 am »
Цитат на: oganche

Браво! И всичко да върви по мед и масло! Много късмет!

Благодаря Оги!

Късмет и на теб и на всички момичета!
*
Къде да отседнем?
« Отговор #72 -: Септември 26, 2005, 10:16:06 am »
Софиянки, помагайте!
Предстои ми ИКСИ/както вече писах/, а съм от провинцията и ще се наложи да поостана около трансвера в София. Не знам колко време ще се наложи, но предполагам около седмица. Имам роднини у които да отседна, но не ми се иска да ги притеснявам и да се чувствам задължена. По тази причина съм решила да потърся някое по-евтино хотелче и да си спестя някои излишни емоции.
Мисля, че за всичка като мен ще е полезно да научат някои адреси на по-евтини хотели и квартири така че  моля, ако имате информация помагайте!
Ако се страхувате, че ще ви обвинят в реклама моля, напишете ми бележка!
Една позната имала някаква брошура на всички хотели в София ако я намеря и аз ще пусна информация. Надявам се да не ви занимавам с глупости, но я само си представети че се вдигнем всички от провинцията /всеки от вас има роднини там сигурно/ и ви дойдем на гости за неопределено време!?!
  [smeq se][smeq se]
Опитах се да пусна тази тема в "Проблемно забременяване, но нещо не успявам засега.
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #73 -: Септември 26, 2005, 10:31:27 am »
Здравей!

Аз съм от Русе и съм в същото положение. Оринтирала съм се към бюро "Маркела" - тел. 02 980 49 25. Дават стаи в идеален център прилични(няма лукс) цени 18лв./вечер за един човек и 27 за двама.
Можеш да поразгледаш http://www.markela-bg.com/.
Със сигурност знам, че не са някяква измислена агенция...
Това е от мен! Търсих и други бюра, но те предлагаха само луксозни ап. по-скъпи от хотел....
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #74 -: Септември 26, 2005, 11:07:15 am »
Милички, моята първа инсеминация мина - в петък. Фоликулът се беше спукал, предният ден до вечерта ме боля корем. 16 млн сложиха. Спермограмата беше малко по-зле от предните - подвижност 43% А+В (преди беше 46-48%) и имаше, за първи път, повишен вискозитет, + аглутинати + желатинови конгломерати - доста работа е имала ембриоложката.
Процедурата беше мнооого по-неприятна, отколкото си предтавях :oops:
Имам питане (пак)  - ще го пусна отделно.

Успех на всички :D
Благодаря ти, Бени!







*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #75 -: Септември 26, 2005, 12:39:25 pm »
Мацки като пуснах търсене в  imoti.net за под наем едностаен ми извади страшно много варианти. Цените са от 125 до 180 EUR за месец - не знам за колко смятате да оставате. Стаите (преполагам с хазяи) гледам са от 45 до 80 EUR на месец. Ако не искат предплата за няколко месеца ми се струва, че излиза по-евтино от хотел.
Някои имат и снимки, а ако се комбинирате може и двустаен да се вземе.
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #76 -: Септември 26, 2005, 12:44:28 pm »
В неделя ми сложиха прегнил и ме пратиха в къщи, да си бъркаме сами кекса. Ще ходя само доктора да види дали фоликула се е спукал. Ако пак няма бебе-другият месец ще мислим дали да е инсе или лапаро, или в обратния ред.
Моля, кажете-възможно ли е дори с прегнил фоликула да не се спука?
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #77 -: Септември 26, 2005, 13:25:53 pm »
Freshi и  Momiche :) Много късмет ви желая, спокойно чакане и прекрасни вълнуващи новини след няколко седмици :)  :balk_103:
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #78 -: Септември 26, 2005, 14:04:25 pm »
Благодаря, Сигнус!

Моля, моля, кажете какво се прави, ако не се спука фоликулът /имам предвид и след прегнил/?
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #79 -: Септември 26, 2005, 14:06:07 pm »
Цитат на: Momiche
Моля, кажете-възможно ли е дори с прегнил фоликула да не се спука?


възможно е :?