0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #200 -: Октомври 30, 2005, 14:35:52 pm »
Фрешче, пожелавам ти от все сърце командировката за излезе добър знак, като при мен:) Нашето трето инсе засега се развива добре,  вчера бяхме при д-р Владимиров и видяхме мъъъничко плодно сакче. :o  Теста го направих едва предния ден, 3.5 седмици след инсето, защото бях сама на дълга командировка в чужбина и не можех да си позволя да рухна психически при поредния отрицателен тест, далече от милото. Още не се радвам, щото сега влизаме в критичното време, когато всичко може да се случи, а и след 5.5г ходене по мъките сигурно ще го повярвам чак като си видя бебето, живот и здраве. Ще съм мн щастлива да видя сърчицето след десетина дни, за нататък не смея да си мечтая... Даже мислим да не казваме на никого до третия месец (освен на вас, разбира се! Мисля си, че така ще ви вдъхна малко надежда, а тя на всички така ни трябва). Сега стискам палци на Фреш, Оги, Камбозола, Лали и на всички, които сте тръгнали по този път, но може да не пишете доклади от суеверие, което е повече от разбираемо. Пък дано да повлека крак :wink:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #201 -: Октомври 30, 2005, 15:12:18 pm »
Айде пак браво и стискам палци всичко да е повече от добре :D  И влачи здраво краката :P
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #202 -: Октомври 30, 2005, 15:20:01 pm »
Най-накрая добра новина!Marmotche,стискам ти палци!Не го мисли много,просто се пази и всичко ще е наред.
Айде,кой е следващия?! :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #203 -: Октомври 30, 2005, 15:32:33 pm »
мармот, аз съм ти късмета, да знаеш! :)
не знам дали си спомняш, но се видяхме в чакалнята точно когато чакахте за инсето и ти пожелах успех!
хихи, а кой казваше, че напоследък нямало добри новини? айде да повлачиш здраво...
с какво те стимулираха на третото инсе, би ли припомнила? и какъв беше вашият проблема, ако се е установил такъв?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #204 -: Октомври 30, 2005, 16:02:54 pm »
Честито, мармотче  :D
Лека бременност, мила!
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #205 -: Октомври 30, 2005, 16:25:11 pm »
Как няма да те помня, Джами, ти си видна фигура в наш'то малко сплотено общество, наистина срещата ни ми беше на късмет :)

При нас проблемите бяха няколко, никой не изглеждаше фатален, ама на, отне 5г да го докараме до един положителен тест:
1. Повишен вискозитет при милото, иначе всичко друго ок в спермограмата. Инсе заобикаля идеално проблема, там обработват материала и го втечняват механично
2. Ленив ляв яйчник при мен, не направи фоликул на нито един нестимулиран цикъл от 6 проследени. При стимулация отговаря обаче.
3. Много кратък цикъл (23-24 дни), заради което при ову ок.9-10 ден лигавицата винаги е на долна граница (6, при късмет до 8 мм).

Първите 2 инсета бяха с клостил, лигавицата не беше много за пред хора в резултат на това, 6 и 7 мм съответно.

Третото беше с меногон, на 2ри и 3ти ден по 1 инжекция, после още 5 дни по 2, УЗИ на 2ри, 4ти, 7ми и 9ти ден. На 9ти ден имаше вляво 2 фоликула 22 и 17 мм, вдясно - още два 22.5 и 16 мм, лигавица 9мм. Бихме прегнил тогава.
На 10ти ден инсе на неспукани фоликули (вече вляво 23 и 18, вдясно 23 и 17 мм), лигавица 10 мм. Д-р Тачева каза, че за първи път нямало повиш вискозитет; това беше удивително, защото мислехме, че винаги е повишен, след 4-5 подобни спермограми преди това. Този ден си взех отпуск и след инсето играх 2ч тенис на маса, после 300 коремни преси, излезе ми душата.
На 11 ден отидох да видим дали ще повтаряме инсето, но всичките фоликули се бяха пукнали, така че нищо не правихме. После вече знаете :)
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #206 -: Октомври 30, 2005, 16:45:39 pm »
Браво, Мармотче! :lol:
Най-после хубава новина!
*

    Anonymous

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #207 -: Октомври 30, 2005, 17:15:15 pm »
защо след инсето си играла тенис и коремни преси си правила , зада се пукнат фуликулите ли?
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #208 -: Октомври 31, 2005, 02:21:28 am »
Браво Мармотче! Наистина имахме нужда от една добра новина в тази тема! Дано всичко да се развие добре! Много успех ти желая и лека бременност! :wave:
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #209 -: Октомври 31, 2005, 09:23:37 am »
Цитат на: marmotche
Нашето трето инсе засега се развива добре,  вчера бяхме при д-р Владимиров и видяхме мъъъничко плодно сакче. :o  

Ей, Maрмотче, честита новинка! Браво на вас! Сега се пази и много късмет до края. Супер!
Коледната серия започна, мацкиии...

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #210 -: Октомври 31, 2005, 09:59:29 am »
Супер новина, Мармотче! Много се радвам за теб :D
Ще стискам палци за успешно развитие на бременността :goodluck:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #211 -: Октомври 31, 2005, 10:02:06 am »
Честито на Мармотчето - сладко малко бебче ти се пожелава веднага!

При мен отчетът е - първо нестимулирано инсе - неуспешно. След малко ще звъня на докторката да се разбираме за следващото.

Гледам да не се шашкам излишно, знам че рядко става от раз, и вече се настройвам позитивно за втори опит.

Целувки на всички, палците остават стиснати за вас.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #212 -: Октомври 31, 2005, 10:36:56 am »
Камбозола, съжалявам.
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #213 -: Октомври 31, 2005, 14:14:40 pm »
Благодаря за хубавите пожелания, милички. Тъпкано да ви се връща :)  

Камбозола, много съжалявам, но наистина сега не трябва да униваш, мноого рядко става от първи път. Давай си кураж и късмет следващия път.

До госта - да, физическите упражнения помагат да се пукнат фоликулите. После обаче, в лутеалната фаза, на е много хубаво да прекаляваш в мърдането.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #214 -: Октомври 31, 2005, 14:22:30 pm »
Мармотче, каква хубава новина! Пожелавам ти малко, здраво и хубаво мармотченце след съответното време! Прегръдки, наистина се радвам, че си успяла!
Камбозола, верно не става от пръв път душко, но ти продължаваш, така че се очаква и при теб щастливо развитие на нещата и включване в Коледната серия както се е изказала Огънчето!
Успех на всички момичета в Арт!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #215 -: Октомври 31, 2005, 16:11:01 pm »
Ех Мармотче, така ми светна от чудесната новина!!! :D  Наистина много се радвам за теб! Ще стискам палци за безпроблемна бременност! И благодаря, че сподели новината, да се окуражим малко тук :D
Ето и още една окуражаваща новина: Голям майтап стана в клиниката, като си записах първия път час да готвим инсе. Говорим си 5 мин с лекарката, тя ми гледа досието, говорим си за полип, за март какво сме говорили и т.н. и после се разбира, че досието е на друго момиче точно със същото име и фамилия! (Просто много съвпадения). Оттогава всеки път изрично уточнявам и второто име. Та на сегашното инсе побързаха да ме зарадват, че адашката е бременна с близнаци от инсе :D
Камбозола, съжалявам за неуспеха този път, но трябва да се обнадеждим! Вторият път е много по-спокойно, поне при мен е така.

Сега отчет от мен: В сряда 18ч. фоликулът беше 19.9мм. В четвъртък отивам за уж първата на неспукан, обаче хулиганът се пукнал :wink:  та направихме общо една. Много много ми е странно, че този път не усетих никаква болка, та нямам идея кога се е пукнал. За Мъжкото се бяхме притеснили, то пък резултатът един от най-добрите ни досега! След обработка - 22.4 млн.
Грейси, инсето беше при твоята лекарка - да я похваля специално, защото много финичко ми я направи. Помолих да не ми захваща шийката, че още ми е гадно от предния път, та тя се справи и всичко беше лишено от стрес в максимална степен.
В главата ми са много други грижи, така че сега ще ви кажа ако не мислиш за проблема има ли ефект :wink:  :wink:
Благодаря ти, Бени!







*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #216 -: Октомври 31, 2005, 16:29:33 pm »
Фреш, браво, и на мъжа ти браво за добрия резултат! Сега дано и ти се включиш в Коледната серия. Късмет, спокойствие и още веднъж късмет! Прегръщам те.
Да се отчета и аз - в събота живот и здраве с мъжа ще ходим при доц.Конова в Плевен - и оттам да минем, и без това не съм ги правила тези антитела...

П.С. Докторката пипа много леко наистина. Всичките са ме преглеждали, но при нея наистина нищо не се усеща.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #217 -: Октомври 31, 2005, 16:31:59 pm »
На мармотчето- честито!
На останалите момичета  :goodluck:
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #218 -: Октомври 31, 2005, 16:38:48 pm »
Грейси, благодаря - хайде пък ти ще разкажеш какво що при Конова, че и ние може таковата натам след някой и друг месец... :wink:
Благодаря ти, Бени!







*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #219 -: Октомври 31, 2005, 16:52:36 pm »
Фреши, ама вие сте "милионери" беее! Браво! Айде сега и ти да последваш светлия пример на Мармотчето. Стискам яко палци!
Коледа идееее и трябва да приготвим подаръци за мама и татко.