0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sara

Доктор Мазнейкова
« -: Септември 09, 2005, 20:27:40 pm »
Здравейте,

Има ли някой впечатления от Д-р Мазнейкова? Препоръчаха ми я като най- добър генеколог!? В четвъртък имам час при нея /за преглед - планирам бебе/ и ще бъда благодарна за мнението Ви.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Доктор Мазнейкова
« Отговор #1 -: Септември 09, 2005, 22:18:05 pm »
Пусни търсачката в Дира. Често обсъждана е. Мненията са от Осанна до Разпри я :lol:
*
Доктор Мазнейкова
« Отговор #2 -: Септември 09, 2005, 22:22:35 pm »
Чувала съм, че е една от най-добрите ехографисти.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Доктор Мазнейкова
« Отговор #3 -: Септември 09, 2005, 23:24:56 pm »
тя не е специалист по стерилитет и проблемно забременяване, така че за планиране на бебе не ти върши особена работа.
водят я много добра по гледане с ултразвук на вече направени бебета в кореми :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    white

Доктор Мазнейкова
« Отговор #4 -: Септември 12, 2005, 15:15:14 pm »
Аз имам лични впечатления от нея.За нея дори колегите й не отричат,че е страхотна в разчитане на ултразвук.Но НЕ е специалист по стерилитет.Ако при теб няма проблеми и просто търсиш внимателен лекар,моят съвет е да отидеш при нея.Ако обаче има нещо тревожно,задължително търси съответен специалист.И питай.Питай за всичко,което те притеснява,защото от опит знам,че лекарите си мислят,че пациента знае поне колкото тях.Това ще ти спести много мъка,повярвай ми.Много късмет
*
Доктор Мазнейкова
« Отговор #5 -: Септември 12, 2005, 17:20:19 pm »
До миналия месец бях пациентка на д-р Мазнейкова със същият проблем-планиране на бебе.Само мога да ти кажа,че се отказах.Ако те интересуват повече подробности мога да ти обясня,защо се отказах.Не те настройвам,но по-добре не си губи времето.Тя изобщо не е специалист по стерелитет.
*

    Sara

Доктор Мазнейкова
« Отговор #6 -: Септември 12, 2005, 17:53:21 pm »
a_s_n ще ми обясниш ли по-подробно защо не я харесваш?
Благодаря ти!
*
Доктор Мазнейкова
« Отговор #7 -: Септември 12, 2005, 18:19:34 pm »
Разбира се,че ще ти обясня въпреки,че не съм сигурна,че е редно.Отидох при нея и казах с какъв проблем съм.Оказа се,че нямам ОВУ и започнахме стимулация.Ако си чела специално за Клостила не е съвсем безобиден и когато се започва приемането му трябва лекарят да е сигурен,че всичко е наред за да ти го предпише.От момичетата във форума разбрах,че е трябвало 1-во да се знае дали са ми наред тръбите,но аз нямах цветна снимка.След като и намекнах,че се притеснявам дали не са ми запушени тръбите тя ми отговори-ОТ КЪДЕ ЩЕ ДОЙДАТ ТЕЗИ ЗАПУШЕНИ ТРЪБИ?ТОЛКОВА СИ МЛАДА.Другото което беше,че 3-ри пъти я питах дали да правим спермограма и най-накрая ми каза-НАПРАВЕТЕ ЗА ВАШЕ УСПОКОЕНИЕ И МИ Я ДОНЕСИ.С две думи аз и казвах какво да правим.И така пих си аз клостила и нищо не стана.В момента съм разочарована от поредният доктор и вече 2-ри месец не взимам мерки да отида на лекар,защото незнам при кой.Надявам се да съм го обяснила разбираемо и да съм ти помогнала.Между другото и аз бях като теб преди да отида и всички ми казваха да не ходя при нея,но аз отидох и си изпатих.Аз сега по-скопо клоня към клиниката на Щерев ако това ще ти помогне да обмислиш решението си.Те все пак са специализирани в тази област.
*
Re: Доктор Мазнейкова
« Отговор #8 -: Септември 12, 2005, 18:21:33 pm »
Цитат на: Sara
a_s_n ще ми обясниш ли по-подробно защо не я харесваш?
Благодаря ти!


Не,че не я харесвам,но се занимава с неща които не са и в компетенцията.Ако забременея бих отишла при нея,защото като диагностицик е супур,но за стерелитет....
*

    Sara

Доктор Мазнейкова
« Отговор #9 -: Септември 13, 2005, 17:31:10 pm »
Благодаря ти a_s_n!

Между другото много ми е странно това което ти спомена, че не е редно да споделиш негативното си впечатление от нея. И дрег път съм срещала мнения от типа "Клиниката не е добра, но няма да цитирам имена", "Не е добър лекар, но няма да го коментирам" и т.н. Според мен всеки, който не е доволен от даден лекар трабва да го сподели и по този начин да си помогнем една на друга, защото в противен случай харчим  пари и си губим времето, а някъде има и добри специалисти, които могат да ни помогнат. Още веднъж ти благодаря, както и на всички които споделиха впечатлението си от Д-р Мазнейкова.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Доктор Мазнейкова
« Отговор #10 -: Септември 13, 2005, 18:26:36 pm »
напълно подкрепям Сара!
тия форуми нали затова сме ги създали - да се информираме взаимно и да си помагаме.
от половинчати изказвания файда няма...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Доктор Мазнейкова
« Отговор #11 -: Септември 13, 2005, 18:42:52 pm »
Аз не съм доволна!
Не казвам, че съм права, но ако тя се беше постарала малко повече, може би все още шях да съм с 2 тръби.
Посетих я с оплаквания за кървене, закъснение на М. и положителни тестове за бременност.
Тя не видя бременност и съответно започна да ме гледа невярващо, и да ми обяснява, че е явно е било химическа бременност.
Дори не се усмни, че може да става дума за извънматочна и да ми препоръча да направя кръвни изследвания примерно.
Доктор Мазнейкова
« Отговор #12 -: Септември 13, 2005, 19:40:16 pm »
Искам да попитам a_s_n: До къде стигна мила с докторите и изследванията. Аз също нямам овулация вече 5-та година. Нормализирах Пролактина, но пак нищо. Ако имаш нещо ново, което можеш да ми кажеш, ще ти бъда благодарна. :oops:
*
Доктор Мазнейкова
« Отговор #13 -: Септември 21, 2005, 12:18:40 pm »
Цитат на: Mari_Pz
Искам да попитам a_s_n: До къде стигна мила с докторите и изследванията. Аз също нямам овулация вече 5-та година. Нормализирах Пролактина, но пак нищо. Ако имаш нещо ново, което можеш да ми кажеш, ще ти бъда благодарна. :oops:


Незнам какво да ти отговоря.В момента съв в един застой който правя витаги след някой лекар от който не съм доволна.Много ми е трудно,защото когато отивам при даден доктор му се доверявам напълно и след това разочарованието ми е голямо.Сега смятам да отида в клиника по стерелитет,защото ако там не ми помогнат няма кой друг.По мое мнение там е най-доре,защото те се занимават само с това и мисля,че са добре запознати с проблема.Смятам да отида в клиниката на д-р Щерев и естествено ще следя лечението си чрез този прекрасен форум.Ако не бяха момичетата от форума още щях да си тъпча на едно място.Единственното което мога да ти кажа е когато ти назначат лечение или нещо не ти е ясно да попиташ тук.Всички са много мили и светкавично отговарят на въпроси :lol:
*
Доктор Мазнейкова
« Отговор #14 -: Септември 21, 2005, 12:25:01 pm »
Мила Сара,незнам защо така ти отговорих,но все пак д-р Мазнейкова е помогнала на много хора и не е редно да те настройвам срещу нея.Две мой приятелки са много доволи от нея и по тяхна препоръка отидох при нея само,че те бяха за нещо съвсем по различно от това за което отидох аз.И ето как се получава,че един е доволен един не.Надявам се да съм ти била в полза.Все пак погледни клиниките по стерелитет.
*
Доктор Мазнейкова
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2005, 12:09:24 pm »
Координати

Д-р Мазнейкова
Медицински център
бул. Георги Софийски No28
тел. 9515592; 525954
*
Доктор Мазнейкова
« Отговор #16 -: Февруари 02, 2006, 13:09:13 pm »
В най-скоро време се мести на нов адрес клиниката:

Медицински център "Света София"
бул. "България" 104
тел. 02 / 818 46 00
д-р Мазнейкова
Доктор Мазнейкова
« Отговор #17 -: Февруари 02, 2006, 16:32:42 pm »
Цитат на: cygnus
В най-скоро време се мести на нов адрес клиниката:

Медицински център "Света София"
бул. "България" 104
тел. 02 / 818 46 00
д-р Мазнейкова


Уф, още една "Света София" ли....
Благодаря ти, Бени!







върши й работа
« Отговор #18 -: Февруари 15, 2006, 11:38:10 am »
Цитат на: jam
тя не е специалист по стерилитет и проблемно забременяване, така че за планиране на бебе не ти върши особена работа.
водят я много добра по гледане с ултразвук на вече направени бебета в кореми :)


защо да не й върши работа? за предконцепционна консултация върши работа всеки сериозен гинеколог. още повече, че тя е специалист по патология на бременността и в анамнезата и предварителните изследвания може много точно да я насочи на какво да обърне внимание.
Поздрав Буба!
[/url]
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Доктор Мазнейкова
« Отговор #19 -: Февруари 15, 2006, 16:36:21 pm »
специалист по патология на бременността друг път :x моята приятелка дето я следеше, си загуби заради нея бебето в 6 месец, щото се всичко беше наред. а тя 5 бременност, без раждания... :evil: но това явно не е патологична бременност :evil: