0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #40 -: Август 09, 2007, 09:31:01 am »
Айде, стискам палци, Джоли. Аз пък досега на фалшив тест не бях попадала.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #41 -: Август 09, 2007, 09:34:25 am »
нали знаете, че винаги има първи път :oops:, бях се зарекла да не ги употребявам, но .............сега търпение му е майката и кръвен-най-сигурен е. :balk_103:
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #42 -: Август 09, 2007, 09:39:20 am »
joli75  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Дано това е твоя миг :bighug:     А на теб Миленка..лека и безпроблемнна бременност
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #43 -: Август 09, 2007, 14:26:52 pm »
Здравейте аз съм новорегистрирана и искам да попитам.С моя приятел всячески се опитваме да имаме дете.Миналия вторник ми свърши, а от понеделник започнаха да ме болят гърдите и стомаха-като в ПМС.Качила съм към3кг. и постоянно съм гладна.Не ми гади и нямам от другине признаци.Дали има и най-малка вероятност да съм бременна и кога мога да си направя тест?
Благодаря предварително.
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #44 -: Август 09, 2007, 14:41:09 pm »
На първия ден от закъснението можеш да си направиш уринарен тест, напр. Шуър чек или Престо. Ама до тогава само можеш да гадаеш.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #45 -: Август 09, 2007, 15:35:23 pm »
Здравейте аз съм новорегистрирана и искам да попитам.С моя приятел всячески се опитваме да имаме дете.Миналия вторник ми свърши, а от понеделник започнаха да ме болят гърдите и стомаха-като в ПМС.Качила съм към3кг. и постоянно съм гладна.Не ми гади и нямам от другине признаци.Дали има и най-малка вероятност да съм бременна и кога мога да си направя тест?
Благодаря предварително.

Всъщност, по-важно е да напишеш не кога ти свърши, защото това няма никакво значение. Важното е датата на последната редовна менструация и колко е продължителността на цикъла ти. Напиши тези неща и може и по-конкретно да ти кажа. А то вероятност, може да има някаква.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #46 -: Август 09, 2007, 15:58:21 pm »
Дойде ми на 26.07.2007 и ми свърши на 31.07.2007.С партньора ми не се пазим и се случва по няколко пъти на ден.
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #47 -: Август 09, 2007, 16:00:15 pm »
Обикновенно ми изва точно на 25-26 ден.
И другото, което ме интересува е как да си разбера деня на овулация?
« Последна редакция: Август 09, 2007, 16:02:07 pm от des_lona »
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #48 -: Август 09, 2007, 16:18:39 pm »
Мила, както ми каза един гинеколог: Секс по няколко пъти на ден се прави за удоволствие, не за бебе. Прочети това http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=725&Itemid=13
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #49 -: Август 09, 2007, 16:48:45 pm »
Дес лона, ако цикълът ти е 26 дни, би трябвало тези дни да са ти фертилни и овулация е възможно още да не е минала.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #50 -: Август 09, 2007, 17:25:10 pm »
Благодаря на всички.По мои сметки днес или утре трябва да съм в овулация.
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #51 -: Август 09, 2007, 21:14:41 pm »
Дес лона, ако цикълът ти е 26 дни, би трябвало тези дни да са ти фертилни и овулация е възможно още да не е минала.
Така е присъединявам се към Симфони. Точно сега, от 06. до 13. са ти фертилните дни. В тези дни трябва да се прави секс или всеки ден или по-добре през ден. На мъжкия организъм са му необходими 48 часа, за да произведе сперматозоиди. Това го зная от Мели - д-р Даскалова, а тя се базира на други научни изследвания. Във овулационния календар ще ти изкара фертилните дни в зелен цвят. Успех!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #52 -: Август 12, 2007, 08:33:03 am »
des_lona  може да пробваш и с тестове за овулация
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #53 -: Август 12, 2007, 18:38:37 pm »
4ESTITO MILENA B.JELAQ TI LEKA BREMENOST I EDNO ZDRAVO BEB4E I MNOGO DA VI RADVA!I AZ SAM V O4AKVANE VE4E 5 MESECA NO DANO TOZI SE ZARADVAM...
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #54 -: Август 12, 2007, 18:55:56 pm »
STISKAM PALCI NA VSI4KI TYK!MNOGO STE GOTINI I NEKA VSQKA OT NAS SE ZARADVA VA NAI SKORO VREME S  :bfp:  PREGRA6TAM VI VSI4KI :bighug: I KASMET yahoo_17
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #55 -: Август 12, 2007, 20:45:32 pm »
VIKTORIA M. D.,много те моля пиши на кирилица,горе в ляво над това поле,когато пишеш отговор има KREDOR,използвай го.И още нещо...не използвай главни букви,защото в интернет пространството,те се асоциират с това,че КРЕЩИШ,а това е неуважение към останалите потребители. :wink:


П.П.Модераторите да ме извинят,ама се "изцъклих" от тая маймуница. :D

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #56 -: Август 12, 2007, 22:35:48 pm »
VIKTORIA M. D.,много те моля пиши на кирилица,горе в ляво над това поле,когато пишеш отговор има KREDOR,използвай го.И още нещо...не използвай главни букви,защото в интернет пространството,те се асоциират с това,че КРЕЩИШ,а това е неуважение към останалите потребители. :wink:


П.П.Модераторите да ме извинят,ама се "изцъклих" от тая маймуница. :D


:good_post: :D
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #57 -: Август 13, 2007, 00:10:11 am »
искам да се извиня на всички тук наистина съжалявам :balk_145: нова съм тук и не знаех!надявам се че не ми се сърдите!моля за извинение :balk_144:  :bighug: ако не сте го прочели вече сега го прочетете--вие сте страхотни научавам мн не6та от вас!желая на всички ви всичко което си мечтаете да се сбъдне!надявам се че ще приемете моите извинения за това че досега писах на латиница! :bighug: благодаря предварително!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #58 -: Август 13, 2007, 07:17:06 am »
... нова съм тук и не знаех!...

 :D :D :D Да,бе злато!Аз затова се осмелих да ти го кажа,бях сигурна,че не си знаела!
Добре дошла във форума и на добър час!Късмет,Виктория! :bighug:
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #59 -: Август 13, 2007, 10:17:51 am »
Много ти благодаря baracuda! :balk_102: пожелавам на вси4ки които о4акват  :bfp: в най скоро време да се зарадват!Стискам палци на вси4ки Вас! :bighug: