0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #100 -: Октомври 17, 2007, 21:22:14 pm »

успех и от мен мила.Дано сиимаш едно сладко здраво бебче.... :blowingdust2:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #101 -: Октомври 17, 2007, 23:06:45 pm »
Цели 2,6 мм  - малка точка , която предизвика такова голямо щастие
 :bighug:  благодаря ви на всички
Бравоо! Спокойна и щастлива бременност.
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #102 -: Октомври 18, 2007, 01:16:25 am »
Честитоооооооооооооо. И не ни забравяй тука.
*
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #103 -: Октомври 18, 2007, 09:09:28 am »
Цели 2,6 мм  - малка точка , която предизвика такова голямо щастие
 :bighug:  благодаря ви на всички
Честито! Спокойна и лека бременност и едно прекрасно бебче на финала ти желая!
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #104 -: Октомври 18, 2007, 15:08:32 pm »
Цели 2,6 мм  - малка точка , която предизвика такова голямо щастие
 :bighug:  благодаря ви на всички


Представям си колко си щастлива и това ме усмихва!:)
Желая ти лека, безпроблемна, щастлива бременност. Отдай се на това изживяване, а след него живот и здраве на прекрасното си бебе!!!
Късмет! :D
момичета помагайте,че ще изперкам...
« Отговор #105 -: Декември 16, 2007, 08:32:37 am »
Здравейте на всички,не съм писала отдавна,затова малко инфо...На 28.11.07 правих лапаро във Варна при д-р Александров - резултатите бяха две миниатщрни кистички на десен яйчник, които бяха изгорени заедни с фуликулите ми ("за проверка, за всеки случай")бях точно преди ову...след това още поне седмица не правихме секс, защото много ме болеше пъпчето и така...цикъла ми е 30 дни обикновенно, днес е 32-ри това за мен си е чисто закъснение, плюс симптоми, като запек, гадене но късно вечер, болки ниско долу, но без М...Правих тест днес сутринта - отрицателен :( и не знам какво да си мисля.Опитваме от две години и минахме през всички нужни и ненужни изследвания. Толкова искаме бебе, вие най-добре ще ме разберете, но няма как да е станало реално  8O, само да спомена че никакви лекарства не ми бяха предписани, док каза че няма нужда тръбичките ми са идеални и няма никаква причина...Съжалявам, че стана толкова дълго, но моля ви пишети ми нещичко...не знам какво да мисля и ужасно се страхувам да се надявам...отново :(
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #106 -: Декември 16, 2007, 11:24:06 am »
Привет Мисстан, аз бих ти предложила да се успокоиш и да си изчакаш цикъла! Самата ти много добре разбираш, че няма как да е станало този месец. Ако се забави повечко, отиди на лекар.... зима е!!! сняг заваля, климатът също влияе понякога...! :wink:
Аз бях на ЦС този месец и изтървахме овулацията.... Но въпреки това и аз се замислям дали все пак не е станало! Безумно е, знам, но.... всички тези терзания вече са по-силни от нас!Затова сме тук - да се отрезвяваме и помагаме! Спокойно... неделя е - почивай, отиди на среща с приятели и не мисли за това. Ще дойде!!!! Ако не е станало някое Предколедно Чудо :bori_023: Но не го мисли - ако е писано после ще му се радваш! сега - спооооко!!!!
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #107 -: Декември 16, 2007, 15:31:02 pm »
4estito i ot men  :bighug: :bighug: :bighug:Nadqvam se i na men da ne mi doide -zakasnqva mi 2 dni ,a moje da e i ot duphaston
anileda
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #108 -: Декември 16, 2007, 16:46:10 pm »
Благодаря наистина за отговора, но мисля че някак е станало това чудо...хем се страхувам да мечтая, хем вътрешно съм убедена че е станало, само дето нямам обяснение, този път  :)иначе обикновенно за всичко намирам...сънувах много странен сън следобед, не че му е тук мястото предполагам,ама...един поп и две послушници, възрастни жени ме срещат и едната ме пита:"От кога си бременна, момиче?", аз и викам:" ами аз още не знам дали съм, вие как решихте, че съм?", а тя ми вика:" бременна си!","отчето пък казва - ние лекуваме от сомнамбули" ?? Аз го питам: "Ами приличам ли ти на сомнамбул?", а той вика: "скоро ще заприличаш!" и аз:"Какво да правя?", - "Слушшай мъжа си...", което не се случва често реално, имам предвид да слушам мъжа си :oops:Абе много странно...ех как ли не ни се отразява това жадувано майчинство  :? Иначе по същество, гърдите не болят за първи път в живота ми, преди цикъл, само яйчниците ме болят така все едно съм неразположена или всеки момент ще ми дойде...дано не е второто!Гади ми се от време на време, но не сутрин, а вечер и имам страхотен запек  :oops: вече две седмици  :?Знам че трябва да изчакам спокойно поне до утре за следващ тест, ама пусто как се чака ?!Дано и за нас има коледно чудо, момичета :crossfingers:и без да търсим обяснение,само да се случи...
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #109 -: Декември 16, 2007, 17:05:56 pm »
misstan,пожелавам ти едно коледно чудо :bfp: :bori_023:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #110 -: Декември 17, 2007, 02:40:25 am »
Мистан, е ха дано!!!! :wink: То на Коледа стават чудеса!!!!
Но..... въпреки, че аз съм болен оптимист, все пак ще ти кажа, че и аз съм имала тези симптоми, и аз бях уверена, че няма как да не е станало и аз сънувах какви ли не глупости..... но всичко си остана само във въображението ми!!! :( Казвам ти го да се опиташ да не мислиш постоянно за това, защото после разочарованието е двойно по-голямо. Аз дори вдигнах кръвно докато чаках да НЕ ми дойде от напрежение!! 8O Но въпреки съветите, които давам на теб, днес ми стана малко лошо вечерта и аз като теб реших, че може и да се е случило нещо.... без обяснение както казваш ти!ТАКА ЧЕ, надежда винаги има!!!!!!! Стискам палци за :bfp1:!!!
Винаги съм смятала, че природата е по-силна от човека.... и си знае работата!!! Дано ни е дошло времето!!!! :babyflips:
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #111 -: Декември 17, 2007, 08:28:09 am »
Благодаря момичета за подкрепата, не съм се съмнявала, че ще я получа  :bighug: Късмет на всички...ще ви държа в течение, за сега няма промяна.Но няма да бързам пак с тест, ще изчакам поне до утре, ако няма М...Въпреки всичко настроение за всички и каквото е писано, все ще стане  :goodluck:
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #112 -: Декември 17, 2007, 09:35:42 am »
Здравейте момичета!
Закъснява ми 3 дни,а цикъла ми е бил винаги редовен.
Днес си наравих тест,който е отрицателен и вече не издаржам на това напрежение-много съм изнервена.
Мислите ли ,че закъснението може да се дължи на употребата на дуфастона?
Благодаря Ви много!
Стискам палци на всички :(
anileda
*
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #113 -: Декември 17, 2007, 23:20:29 pm »
Здравейте момичета!
Закъснява ми 3 дни,а цикъла ми е бил винаги редовен.
Днес си наравих тест,който е отрицателен и вече не издаржам на това напрежение-много съм изнервена.
Мислите ли ,че закъснението може да се дължи на употребата на дуфастона?
Благодаря Ви много!
Стискам палци на всички :(

Аз не мога като тебе да издържа 3 дни без да си направя кръвен. 8O Завиждам ти на нервите и търпението. :lol: Дано подаръка ти за коледа да е  :bfp: :crossfingers:
« Последна редакция: Декември 17, 2007, 23:22:19 pm от Pukanka »
*
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #114 -: Декември 18, 2007, 07:22:34 am »
Мисстан, Аниледа  :bighug:  :goodluck:  :bfp:
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #115 -: Декември 18, 2007, 08:44:30 am »
Благодаря момичета за пожеланието, да ви се връща :balk_21: Днес прикачих и графиката си, ако искате да погледнете и да кажете какво мислите...аз съм в шах  :oops: И си чакам просто, то какво ми остава де, търпение!А пък как не ми се отдава...е вие знаете, като жадуваш толкова нещо...как се чака...единственото ми обяснение за отрицателните тестове е ако е станало в последните пъти и реално е твърде рано, макар че откъде яйцеклетка...НЕЗНАМ!На лапарото ми спукаха и двата фуликула за да ги проверят "за всеки случай", ама по-важното е да е станало и не ме е грижа как :D. На вас как ви изглежда? А забравих да спомена, че никакви лекарства не съм пила, не ми бяха изписани от док, защото всичко било идеално...Ох ама ще се пръсна вече...
*
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #116 -: Декември 18, 2007, 09:43:39 am »
Днес прави ли тест?
« Последна редакция: Декември 18, 2007, 09:45:59 am от Pukanka »
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #117 -: Декември 18, 2007, 12:01:21 pm »
Ами днес не, снощи правих след работа и то от този новия, който отчитал уж на 7-мия ден след половия акт - твърдо -! И ми се стори безсмислено да правя сутринта, пък и много се натоварвам с тия - резултати... :(
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #118 -: Декември 18, 2007, 14:43:55 pm »
Мистан,може да си имала късна ову и затова да не отчита все още теста.Желая ти от сърце :bfp:
Аниледа  :crossfingers:
Re: Закъснява ми 3 дни, но........................
« Отговор #119 -: Декември 18, 2007, 16:15:27 pm »
Благодаря ти Роузи, много си мила  :kiss: И аз така се надявам, защото преди около седмица на бельото ми имаше изтекло ярко жълто, еднократно, както когато при ову ти се спукваа фуликула и изтича - абсолютно същото, но разбира се не предположих изобщо, че е възможно да е ову...и слузта я имаше, а сега постоянно ми тече някакво прозрачно, без мирис, абе направо като водичка ми мокри... :ask: Като цервикална слуз...абе не шах ами мат  :D
Ще чакам поне още два три дни и ще отида за кръвен,ако дай Боже още има защо :crossfingers:

целувки от мен за всички