0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #40 -: Юли 27, 2007, 21:47:30 pm »
Скъпа, Зори! Много, много, много се радвам за теб!  :D  :D  :D  Толкова много заслужаваш това щастие, че просто не знам какво друга да кажа. Често си мисля за теб и как ще прочета новината и ето, че е факт! Толкова хубаво и прекрасно! Стискам ти палци да имаш лека и безпроблемна бременност!  :D
Нека всичко с вас бъде наред и бъдете много щастливи! Прегръщам те!

Nivear, и на теб успешна бременност и всичко най-хубаво!
Уайт, радвам се че растете, браво на вас! Аз моите мъже ще ги видя в понеделник, дано и ние сме пораснали, че с тая гимнастика в корема.. :wink: :D
Лейди, добре дошла отново. Хайде, свиркам  :wink: и чакам да разкажеш за раждането. Как мина и изобщо как сте с бебо?  :D
Дидка, дано нямаш никакви гадни симптоми, само да дебелееш и да хубавееш, в което не се съмнявам!  :wink: И внимавай с това кисело, че мъжкия ни отбор бая се препълни!  :lol: :wink:


Прегръдки за всички, много хубави новини прочетох днес, а това ме прави мнооого щастлива! :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #41 -: Юли 27, 2007, 21:59:15 pm »
Зори,Диде,леки 9 месеца!! :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #42 -: Юли 27, 2007, 22:05:57 pm »
Мини маус, мила,  :bighug: :balk_104: ти знаеш защо!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #43 -: Юли 27, 2007, 22:15:53 pm »

Зори, много се радвам за двете чертички !
Поздравления за страхотната новина !
Стискам палци за лека и успешна бременност.


Nivear, честита радост !
Лека бременност и само
позитивни емоции !

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #44 -: Юли 27, 2007, 23:08:27 pm »
зоринка, така се радвам за вас че не мога да го опиша дори. дано всичко е наред този път до края :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #45 -: Юли 27, 2007, 23:23:19 pm »
Зори, много се радвам, че ти откриваш темичката :lol: Пожелавам ти да е лека и безпроблемна до края и да прегърнеш така желаното чудо!
Нивер, честито! Лека бременност и здраво бебе после!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #46 -: Юли 28, 2007, 04:01:55 am »
Nivear,Честито! Лека бременност и само положителни емоции!
Лейди, добре дошла и благодаря за успокоението - наистина имам нужда!  :flower:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #47 -: Юли 28, 2007, 06:46:44 am »
Зори- Nivear-
честито и на двете , пожелавам ви лека, безпроблемна и спокойна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #48 -: Юли 28, 2007, 07:26:40 am »
  Честито на Зори и Nivear! :D

  Желая ви лека и безпроблемна бременност до края! :D Успех!
*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #49 -: Юли 28, 2007, 08:18:40 am »
Z22, лека и спокойна бременност! Ще си гушнеш здраво бебче, вярвай! (за билките нищо не знам, но ехографа пък защо не, като не съм чула досега лекар да каже, че е вреден  :ask:)

Честито и на Nivear!  :bori_020:
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #50 -: Юли 28, 2007, 08:28:58 am »
Лека и безпроблемна бременност на Z22 и Nivear!
С пожелание, когато му дойде времето, да прегърните най-прекрасните бебчета на света.
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #51 -: Юли 28, 2007, 08:38:56 am »
z22 честито!
Силно стискам палци всичко да е наред до края!Честито и на Nivear!                                                             

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #52 -: Юли 28, 2007, 09:08:05 am »
Зори,



стискаме палци този път да пуснеш тема за своето дългочакано малко съкровище! Лека и по-малко тревожна бременност.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #53 -: Юли 28, 2007, 09:33:12 am »
Честито и от мен на z22,Диана ,White и Nivear.Леки и безпроблемни  :cloud9:. :grouphug2:
        :blowingdust:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #54 -: Юли 28, 2007, 09:58:26 am »
но ехографа пък защо не, като не съм чула досега лекар да каже, че е вреден  :ask:)

 ами не знам,ама на лекари,работещи с ехограф,им плащат вредни.Вярно,че те всеки ден работят с него,пък ние ходим на 1-2 седмици.
<br />
*
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #55 -: Юли 28, 2007, 10:26:57 am »
и аз се присъединявам към пожеланията!
 Пък и май ще съм първата нова бременелка в тази тема :D.Ами на 16.07 си направих тест и беше положителен.Бяхме на Несебър и не се сдържах да изчакам да се приберем,а на 19-ти отидох до Бургас за кръвен тест-резултат 189.Днес ходих да ме видят и се видя само плодно сакче(15мм.) и малка точица,но се надявам скоро да има и сърчице и този път да стигнем до край.Доста ме тресе шубето,а и съм много объркана.Лекарят,при които ходя за билки,иска да ги пия и през бременността.Освен това ,каза че не е желателно да ходя на ехограф често през първите 3 месеца.Отделно ми назначи схема,която да прилагам през първите 3 месеца - 15 дена Дуфастон,след това 10 дена вит. Е и после пак Дуфастон и т.н.От една срана ме е страх да ги пия тези билки сега,но пък от друга-познавам 3 момичета,които изпълниха всичко и сега се радват на своите дечица.Едната има близнаци-тя също ги пи билките,а аз загубих моите-тогава не посмях да ги пия.
 Ами доста дълго и объркано стана,но вие ще разберете паниката ми.Сега само се моля тази бременност да не завърши като другите две и най-накрая и аз да гушна едно малко слънчице!

Леле, Зори, да направиш кръвен тест с такъв резултат при това в Бургас и да не го полеем на капаните, срамота !!!
Ако знаеш само как ме зарадва, не можеш да си представиш!
Силна прегръдка имаш от мен, лека и спокойна бременност до края !!!
Целувам те много много много!
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #56 -: Юли 28, 2007, 10:27:58 am »
Толкова хубави новини накуп. Много, много се радвам за всички. Честито на всички бременелки. Желая ви лека и много щастлива бременност!!! Целувки


*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #57 -: Юли 28, 2007, 11:16:15 am »
 :D Зорииииииииииии не можеш да си представиш усмивката ми вчера когато ми казаха. Понеже нямах комп тия дни не можех да вляза и да видя какво става. Пожелавам ти много успех и много късмет за напред. Дано, дано само това ще кажа. :crossfingers: :bighug:
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #58 -: Юли 28, 2007, 12:23:03 pm »
Честито на новоприсъединените момичета и да повлечем крак :lol:
Диде, изпитвам абсолютно същите емоции като теб/от липсата на симптоми/, а добрата новина е, че се видя сърчице на ехото. Малееееее, щях да се разплача от радост. Естествено страховете ми са по-големи от радостта, както обикновено, но гледам положително. Момичета, кажете на първи преглед освен ехография правиха ли ви други изследвания? Защото на мен и при двата прегледа дотук - нищо, чак след две седмици ще ходя за първите изследвания.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Темата на бременните - 7 част
« Отговор #59 -: Юли 28, 2007, 12:27:40 pm »
Момичета, кажете на първи преглед освен ехография правиха ли ви други изследвания? Защото на мен и при двата прегледа дотук - нищо, чак след две седмици ще ходя за първите изследвания.

На мен лично не са ми правили в началото други изследвания.
Първите ПКК, урина, СПИН, Хепатит, Сифилис бяха към 14-15-та седмица.
Спокойно, докторите си знаят работата.