0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #220 -: Ноември 16, 2007, 16:00:04 pm »
Много е важно как стои парфюма на кожата.
Последният път като си купувах парфюм бях тествала на ръцете четири миризми, които ми харесаха на хартия. Отидох до хранителния магазин и до банкомат да си изтегля пари. Като се върнах, да речем след половин час, за да си направя окончателен избор - само едната миризма стоеше ... останалите три нищо, нищичко   :?
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #221 -: Ноември 19, 2007, 16:09:19 pm »
Да и не само това ами си изменят леко миризмата според кожата, аз затова ходя по няколко пъти да си мириша разни парфюми, докато си избера, макар че наскоро имах много добро попадение от веднъж - само го помирисох и си го хоресах и се оказа много приятен и траен аромат -  на Дженифър Лопес. Иначе мога да кажа за черния Версаче, че го имам и е един от най-трайните до сега които съм ползвала, трае по няколко дни по дрехите ми. Подобни со ми впечатленията и от Адикт на Диор.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #222 -: Ноември 20, 2007, 17:01:33 pm »
а също и Шанел АЛЮР ... много е хубав и траен!
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #223 -: Ноември 20, 2007, 18:24:06 pm »
Тези дни мисля да си купувам нов парфюм. Колебая се между два - SKIN на Трусарди и Love in Paris на Нина Ричи. По принцип моята кожа почти не задържа аромати, но аз тъпо и упорито си се пръскам по врата и китките. Тези двата ми се струват по-наситени аромати и мисля, че може и да се задържат на мен. Ако някой е ползвал тези парфюми, моля да каже трайни ли са и дали си заслужават.
     
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #224 -: Ноември 20, 2007, 18:56:24 pm »
не ти препоръчвам на Нина Ричи ...
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #225 -: Ноември 20, 2007, 21:05:04 pm »
не ти препоръчвам на Нина Ричи ...

Защо? Аз пък съм много доволна от точно този парфюм!

Иначе сега си купих новия на Прада - мммм, перфектен е  :wink:
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #226 -: Ноември 21, 2007, 06:51:46 am »
мдааа новия Прада е жесток, много ми харесва и Кода на армани
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #227 -: Ноември 21, 2007, 09:35:51 am »
не ти препоръчвам на Нина Ричи ...

Напротив - аз го ползвах преди 2 години и съм много доволна, страхотен аромат и много траен. Но виж за Код на Армани  мога да кажа , че не е въобще траен , но като аромат пък е стахотен. Все пак зависи от къде се купуват парфюмите и дали не са тестери.
Сега след няколко дни ползване мога да кажа че "Glow" и "Glow after dark" на Джей Ло са доста трайни, честно казано не очаквах да е така, понеже не са чак от класата на Диор или Шанел, но ето че е факт.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #228 -: Ноември 21, 2007, 10:02:22 am »
Точно заради трайността аз започнах да си купувам парфюмите от Гърция - онзи ден в Солун даже попаднахме на 25% намаление на повечето от предлаганите марки - доста изгодна оферта като се има предвид и сигурността при купуването  :D
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #229 -: Ноември 21, 2007, 10:31:12 am »
Кажете нещо и за SKIN-а на Трусарди. Че май от двата, той ми харесва повече. Но в магазина нямаха тестер, а само едно мускалче и от него много трудно си "мацнах".
     
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #230 -: Ноември 21, 2007, 13:42:10 pm »
Кажете нещо и за SKIN-а на Трусарди. Че май от двата, той ми харесва повече. Но в магазина нямаха тестер, а само едно мускалче и от него много трудно си "мацнах".
определено е много по -хубав от Нина Ричи ( това е мое мнение )!
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #231 -: Ноември 21, 2007, 13:50:26 pm »
Този на Трусарди е с малко по-мъжки аромат и е по- особен, леко трапчев, една приятелка го има, тя си го харесва много, но аз не особено и съм на същото мнение като Роси - "Love in Pris" на Нина Ричи е страхотен-женствен има и розово масло в него-това е една от съставките на най-качествените и най-трайни аромати, впечатляващ, завладяващ и чувствен аромат. Но нали разбираш , че е въпрос на личен вкус все пак. :wink:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #232 -: Ноември 21, 2007, 15:30:38 pm »
Колебая се между два - SKIN на Трусарди и Love in Paris на Нина Ричи.  Ако някой е ползвал тези парфюми, моля да каже трайни ли са и дали си заслужават.
Имам ги и двата. Трусарди е по трайния. Нина ричи е по свеж като аромат,направо си е лятно парфюмче.Ако харесваш дървесни аромати вземи трусарди.
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #233 -: Ноември 21, 2007, 15:37:55 pm »
Значи SKIN ще е моят парфюм. Харесвам по-тръпчиви, даже леко нагарчащи аромати. И на мен ми се стори някак "по-особен" и затова ми хареса повече от Любовта в Париж на Нина.
     
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #234 -: Ноември 21, 2007, 15:44:09 pm »
Значи SKIN ще е моят парфюм. Харесвам по-тръпчиви, даже леко нагарчащи аромати. И на мен ми се стори някак "по-особен" и затова ми хареса повече от Любовта в Париж на Нина.
правилен  :balk_103:избор!
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #235 -: Ноември 21, 2007, 18:40:36 pm »
То е ясно - взимаш това което ти допада, за да не се ядосваш, а с удоволствие да си го ползваш. Никакви компромиси !  :wink: :lol:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #236 -: Декември 02, 2007, 21:38:43 pm »
Днес брата на мъжа ми ,ни подари по един парфюм - за него ЕTERNITY на Calvin Klein /не ми хареса / и за мен ULTRAVIOLET на Paco Rabanne - този ми е от серията любими.
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #237 -: Декември 03, 2007, 01:19:09 am »
хайде нова прдобивка и от мен.имам чувството,че нямя да ми омръзне с години ....
http://megashop.bg/cshop/product_info.php?cPath=5&products_id=575
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #238 -: Декември 03, 2007, 09:42:21 am »
Моя нов аромат е на Долче и Габана "The one", мъжа ми ми го донесе от щатите. Много е хубав точно зимен аромат, защото е силен :)
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #239 -: Декември 03, 2007, 09:59:02 am »
Да и аз го мирисах в парфюмериите и ми допадна, има особена и характерна нотка в него. :lol:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание