0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #40 -: Юли 16, 2007, 19:37:33 pm »
Ароматите на The body shop предлагат ли се изобщо в България ?
Venifear, мила,аз затова съм писала в поста си "добре,че все още нямат магазин в България,че много заплати ще ми заминат там :lol:...козметика,парфюми,спа продукти - а бе целия им асортимент бих изкупила!...
Преди 3 години като бях в Англия се бях заредила за известно време напред,но те свършиха отдавна естествено- добре,че сега пък имам приятели, които пътуват насам-натам периодично,та си поръчвам на тях :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #41 -: Юли 16, 2007, 19:48:34 pm »
О Гали, имам още един остатък от Truth; също въздушно и нестандартно ухание.
Body Shop ще дойдат и в България мисля, те са навсякъде (групирани са с Ланком, но не разбрах кой кого е купил), а ина4е може да се купуват по Интернет.
Не купувам парфиумите им, но пък кремовете за тяло и продуктите за баня - иска ти се да ги изядеш :lol: (мъжа ми затова ги харесва)!
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #42 -: Юли 16, 2007, 19:59:28 pm »
Body Shop ще дойдат и в България мисля, те са навсякъде (групирани са с Ланком, но не разбрах кой кого е купил), а ина4е може да се купуват по Интернет.
че ще дойдат - ще дойдат,много ясно - въпрос на време е! :lol:
И да,поръчва се онлайн на сайта им,но каква полза като няма доставки до други държави освен UK& Ireland.. 8O  Aз отдавна съм проверила тази опция,но не става - засега поне нямат overseas deliveries :?


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #43 -: Юли 16, 2007, 20:53:35 pm »
   А това е аромата ,който ще помня цял живот .С този парфюм мога да се пръскам вечно и няма да ми писне.  LANVIN -Eclat !!
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #44 -: Юли 16, 2007, 22:16:01 pm »
Ех, че интересна темичкааааа!
Аз в момента използвам тоалетна вода SERENE на Oriflame , преди това парфюм Лучия (парфюм, не тоалетна вода, идеше ми да убия моя като видях цената  :oops:) пак на тази фирма.Няма как-свекито е дистрибутор и моя и прави оборот  :lol:
Като ученичка обожавах мъжкия аромат Фаренхайд и си купувах само такъв.Наскоро бяхме на рожден ден на кръстника и му подариха точно такъв, идеше ми да му го изтръгна от ръцете-обзе ме носталгията по ученическите години  :lol: :lol:
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #45 -: Юли 16, 2007, 22:18:11 pm »
Тия двата са ми лубими Sensi на Giorgio Armani и Gucci Rush 2


Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #46 -: Юли 16, 2007, 22:20:49 pm »
  На мен ми харесва RUSH 1 ,но не е много траен.Сенси на Армани ми е прекално силен.
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #47 -: Юли 16, 2007, 23:12:44 pm »
Чудесна тема- за любимите ми парфюми. Аз много харесвам ароматите на Шанел - Coco Mademoiselle е направен като че ли специално за мен

брат ми ми го донесе от щатите,страхотен е обаче мъжа ми не може да го понася.било му ставало лошо и съм умирисвала цялата къща.възможно ли е това.иначе имам страшно много любими без парфюмите на нина ричи(много са ми  сладки)
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #48 -: Юли 16, 2007, 23:19:15 pm »
момичета дали наистина продават ментета по интернет аз 2 пъти съм си поръчвала от парфюми биз и като че ли май са си нормални парфюмите ама знам ли някой имали наблюдения за този сайт че мисля да поръчвам ама вече ме дострашава да не се прецакам нещо иначе от стара загора съм си взимала тестери ама и така като се позамисля сигурно ги взимат от едно и също място,кой знае в кое мазе ги правят
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #49 -: Юли 16, 2007, 23:54:26 pm »
как можах да забравя Кензо :lol: ползвала съм  KENZO FLOWER  и още един но му забравих името в момента,- беше под формата на лист.дали не беше,този който казва Вярвам  :wink: ох много любими имам, да има начин да си купя безброй...
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #50 -: Юли 16, 2007, 23:59:58 pm »
Тези двата в момента пръскам и много ми харесват:
Cavalli-Serpentine


Gucci-Rush 2


A най-любим ми е този:
Dior-J'adore
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #51 -: Юли 17, 2007, 06:02:31 am »
   А това е аромата ,който ще помня цял живот .С този парфюм мога да се пръскам вечно и няма да ми писне.  LANVIN -Eclat !!
перощинка поздравявам те за избора на парфюм този е невероятен
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #52 -: Юли 17, 2007, 09:06:22 am »
Понеже рядко ползвам един и същи парфюм или тоалетна вода...


В момента съм с типично летен аромат - казва се Island wibe на AVON

А по принцип този ми е любим.

Вече запалих няколко познати по него

Преди "летния" ползвах този, който също много ми допада



Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #53 -: Юли 17, 2007, 12:23:03 pm »
Да Ния, същия е (от година на година има леки промени в дизайна, но винаги е във формата на лист)  :D
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #54 -: Юли 17, 2007, 13:52:41 pm »
Venifear, мила,аз затова съм писала в поста си "добре,че все още нямат магазин в България,че много заплати ще ми заминат там :lol:...козметика,парфюми,спа продукти - а бе целия им асортимент бих изкупила!...
Преди 3 години като бях в Англия се бях заредила за известно време напред,но те свършиха отдавна естествено- добре,че сега пък имам приятели, които пътуват насам-натам периодично,та си поръчвам на тях :lol:


[color=pink]Съжелявам мила, това от поста ти съм го пропуснала.Заинтригувана съм не толкова от ароматите, а от продуктите за тяло,много са ми ги хвалили а и аз много си падам по глезотийки за тяло.На Clarins са ми любими те също са вълшебни.
Viarvam  филма парфюм по мое мнение не струва.Мисля така защото съм чела книгата и ми е една от любимите.В книгата има уникални моменти,които няма как да се пресъздадат на кино.
[/color]
« Последна редакция: Юли 17, 2007, 14:05:48 pm от venifear »
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #55 -: Юли 17, 2007, 13:56:14 pm »
Цитат
A най-любим ми е този:
Dior-J'adore



И на мен Пиера, този най го харесвам за лятото, направо го обожавам :hug2:
J adore na Dior.

И "Аcqua di Gio" na Armani, a другият, който ползвам през зимата и е по тежък е "Escape" na Calvin Klein



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #56 -: Юли 17, 2007, 15:18:32 pm »
Аз преди ползвах 5 авеню на Кашарел, имах от белия НОА, но ми го откраднаха заедно с LANVIN -Eclat. Всичките ми ги откраднаха като ни обраха в къщи :(..  Сега имам пак 5 АВЕНЮ.Много го харесвам..
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #57 -: Юли 17, 2007, 15:23:35 pm »
Аз преди ползвах 5 авеню на Кашарел, имах от белия НОА, но ми го откраднаха заедно с LANVIN -Eclat. Всичките ми ги откраднаха като ни обраха в къщи :(..  Сега имам пак 5 АВЕНЮ.Много го харесвам..
   Аз също много харесвам 5 Авеню.С теб май май имаме еднакъв вкус за парфюми моят любим е Eclat
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #58 -: Юли 17, 2007, 18:57:40 pm »
Love in Paris на Nina Ricci - започнах да си купувам парфюми от Гърция, че ми омръзна от експерименти - дали е фалшив или е тестер, изветрял от висене някъде си  :? Е, по-скъпички са, ама май по-добре да знам, че съм купила това, за което съм платила.
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #59 -: Юли 17, 2007, 19:42:26 pm »
Аз в момeнта ползвам  Burberry Brit, Sicily на  Dolce& Gabana ми е любим аромат ,а за през зимата и вечер Addict  на Christian Dioр ми е слабост .
 Наскоро купувах подарък за една приятелка и съм си  набелязала един на Salvatore Ferragamo -Incanto Charms. Тои ще е следващия ми аромат.

Аз харесвам запомнящи се парфюми  :) По магнетични ,по-сладостни ,живи ,лъчисти ,такива които остават "диря" :D Може би защото ги излъчвам леко.