0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #20 -: Юли 16, 2007, 11:38:08 am »
Е, Рали, добре, че си ме поправила, не съм франкофон  :D, но нямаше нужда от оххх  :(
Grace, миличка, нищо лично, наистина ....  :bighug: :bighug: :bighug:

Ама пуста франкофонско-даскалска душа ни трай  :oops: :oops: :oops:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #21 -: Юли 16, 2007, 11:48:34 am »
някой да е ползвал новия на Ноа с перличката вътре :lol:

Ния, ползвала съм го, но да ти кажа честно, на мен се губеше... В смисъл, пръсна се сутринта преди да изляза, и след два часа все едно го няма  :lol: Ама това си е до тип кожа... пусто моята се държи добре само с тежки парфюми за съжаление ....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #22 -: Юли 16, 2007, 12:01:19 pm »
Аз в момента използвам PREMIER JOUR - NINA RICCI и SKIN на TRUSARDI.
Харесва ми също така на Булгари- Omnia Cristalline
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #23 -: Юли 16, 2007, 12:23:00 pm »
Рали, виждам аз че си се писала с по тежички парфюми. ми така де, като ще е гарга да е рошава.в интерес на истината и аз не обичам от най нежните.предпочитам малко по тежичък и траен.нооо Дюн си е класика в жанра направо.май ще се откажа от Ноа, а ще взема HUGO -  INTENSE, кой също не е лек :lol:
  Джази, тестери от къде???
« Последна редакция: Юли 16, 2007, 12:28:40 pm от nia72 »
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #24 -: Юли 16, 2007, 14:11:02 pm »
  Джази, тестери от къде???

Купувам ги от една козметика на Красно село. Цените са прилични и парфюмите са трайни.

lb2f
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #25 -: Юли 16, 2007, 14:21:25 pm »
и аз уж тестери от мегашоп, а вътре чиста вода  :(
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #26 -: Юли 16, 2007, 15:24:08 pm »
някой да е ползвал новия на Ноа с перличката вътре :lol:

Nia72, те всички са с перлички.  Аз ползвам тоалетната вода, по-светлото шишенце, по-старото.  Обожавам го, много нежен и кадифен аромат, мек.  Но наистина на някои кожи не държи дълго.  Имала съм периоди, когато съм много нервна и напрегната и тогава имам чувството, че се изпарява моментално.  Когато съм спокойна не е така -- днес вече 8 часа и още го усещам.
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #27 -: Юли 16, 2007, 15:25:56 pm »
Givenchy - Absolutely Givenchy limited edition :D за специални случаи ...

... O-zone - Sergio Tacchini за всеки ден :)
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #28 -: Юли 16, 2007, 15:28:52 pm »
  Джази, тестери от къде???

Купувам ги от една козметика на Красно село. Цените са прилични и парфюмите са трайни.

Джази, къде е тая козметика да ходя и аз да я преслушам?
Аз съм голяма консерва и веднъж хареса ли ми нещо, мога с години да го ползвам. Аз доста отдавна си ползвам eau de parfum Chance на Chanel и не го сменям за нищо.
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #29 -: Юли 16, 2007, 16:32:08 pm »
Принценска, имах предвид новия по тъмния.иначе нито един вид до сега не съм ползвала. Серджио Тачини си взех от безмитния тук в Русе за 55 лв  :x - бистра вода.направо съм бясна.уж нямало там ментета.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #30 -: Юли 16, 2007, 16:43:51 pm »
Относно ментетата, напоследъг гледах някакви реклами, че официалният вносител на доста марки си слага холограмен стикер на външната опаковка и така се познавало, че не е менте парфюма.  Аз обаче си мисля, че доста често не е ясно какво купуваме.  Колкото пъти ходя в чужбина по улиците има ментета също като истински и не виждам причина нашите търговци да се посвенят такива да ни продават и в иначе лъскавите, с висок наем, магазини по главните улици.  Що се касае до тестери -- и аз съм купувала, но не винаги са били хубави.  Явно има неясен произход и там  :lol:.  Затова като преценя, че в един магазин парфюмите са както трябва (както ми харесват :)), си купувам от там, пък макар и на малко по-висока цена.
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #31 -: Юли 16, 2007, 16:44:17 pm »
Момичета, а пропо - вие знаете ли, че по принцип парфюмерийните магазини нямат право да продават тестери? Те затова и се наричат така - защото са безплатна мостра за тестване ... Ама пък какво ли ме учудва в нашата мила родна татковина?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #32 -: Юли 16, 2007, 16:53:49 pm »
Момичета, а пропо - вие знаете ли, че по принцип парфюмерийните магазини нямат право да продават тестери?

Хихи, знаем, ама ти знаеш ли как се фука продавачката пък, че ги продава, хем по-евтино, хем са по-концентрирани  :jump12:?  Татковина, дума да няма!
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #33 -: Юли 16, 2007, 17:26:28 pm »
последно като бях в софия на патриарха към ул.витоща има една голяма парфюмерия и там ми дадаха лентичка с пръснато- явно от тестер. този на Давидов и ми хареса.а в чужбина съм виждала че, тестерите са си свободни в магазина и всеки си пръска.а в русе не дават....т.е. явно ги продават.пак в софия в Сити център видях в парфюмерията, пред всяка марка и по един тестер :lol: но продавачката така ходеше по петите ни, че се почувствахме като крадли направо.май в ЦУМ също има изложени.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #34 -: Юли 16, 2007, 18:22:36 pm »
   Аз имам познати в Щатите и си поръчвам парфюмите от там.Хем са два пъти по-евтини,хем си миришат наистина.Най-новият на Шанел -Шанс Фреш. Тук в България 50мл. го продават за 100 лв.А там 100мл. го продават 74$ и за хората това е много скъпо за парфюм.Инканто-Шайн на Салваторе Ферагамо ми го донесоха 100 мл за 63 $.Дори да си го поръчаш по eBay например,с доставката ще ти излезе на същата цена ,като да си го купиш оттук!
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #35 -: Юли 16, 2007, 18:37:51 pm »
незнам, но в България и лъскавия магазин не е гаранция,че продава истински неща
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #36 -: Юли 16, 2007, 18:55:13 pm »
Чудесна тема- за любимите ми парфюми. Аз много харесвам ароматите на Шанел - Coco Mademoiselle е направен като че ли специално за мен :wink: , а напоследък се влюбих и в Allure Sensuelle. Имам и любим аромат на Hanae Mori, но за съжаление не го внасят в България.
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #37 -: Юли 16, 2007, 19:16:40 pm »
Тази тема много ми харесва  :D
Аз съм лиубителка на леките, въздушни ухания и в никакъв слу4ай сладникави.
еТО ЗАщО от край време ползвам Parfum d'été на Кензо. Смес от ухание на гора, полски цветя, екзоти4ни подправки ... прелест. Купих си и релаксиращата му тоалетна вода с ухание на хедрово дърво, 4увстваш се наистина "леко".
А като говорим за парфиуми, моми4ета, гледайте филма "Парфиум". Доста е 4ерен , но е незабравим .
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #38 -: Юли 16, 2007, 19:21:23 pm »
Тази тема много ми харесва  :D
Аз съм лиубителка на леките, въздушни ухания и в никакъв слу4ай сладникави.
еТО ЗАщО от край време ползвам Parfum d'été на Кензо. Смес от ухание на гора, полски цветя, екзоти4ни подправки ... прелест. Купих си и релаксиращата му тоалетна вода с ухание на хедрово дърво, 4увстваш се наистина "леко".
Фантастичен аромат е това.
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #39 -: Юли 16, 2007, 19:24:46 pm »
Поздравления за хубавата темичка!

Аз съм фен на Келвин Клайн и това е любимият ми парфюм: