0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #160 -: Септември 02, 2007, 08:23:20 am »
момичета някой ползвал ли е на lancome-hypnose
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #161 -: Септември 02, 2007, 18:15:15 pm »
В момента имам нов парфюм на Avon-Passion dance. Подарък от мама ,страхотен аромат.
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #162 -: Септември 03, 2007, 08:50:04 am »
Аз вчера получих Pur Blanka и Crystal Aura на Avon.  :D

Първият мирише на сапун, кремче, чистичко, но малко сладни пудрено. Аурата е цветна, доста приятна, но не нещо феноменално и запомнящо се.

За трайност после може да споделя ако някой се интересува.
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #163 -: Септември 03, 2007, 08:52:58 am »
Не знам дали са по-трайни тестерите или са същите като парфюмите, но реших да пробвам и си взех два тестера - Версаче черния и на Диор - Адикт и двата се оказаха страшно трайни, дрехите с които съм била преди 2-3 дни още миришат. Чудна работа или съм нацелила миризма с качествени и трайни съставки или наистина тестерите са много трайни.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #164 -: Септември 03, 2007, 10:17:39 am »
Откъде ги купи,че да си вземем и ние,защото аз засега съм ползвала тестери само от Дубай,не знам какви има на нашия пазар.
 П.П. "Адикт"на Диор е страхотен,запомнящ се парфюм!
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #165 -: Септември 03, 2007, 10:30:48 am »
Откъде ги купи,че да си вземем и ние,защото аз засега съм ползвала тестери само от Дубай,не знам какви има на нашия пазар.
 П.П. "Адикт"на Диор е страхотен,запомнящ се парфюм!

Намерих една парфюмерия на ул.Георги Софийски горе долу по средата се пада - малка е до магазините за цветя преди да стигнеш до военна болница на отсрещната страна.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #166 -: Септември 03, 2007, 22:01:02 pm »
Повечето ми парички отиват за ипотечен кредит и изследвания. Така, че се задоволявам с не толкова скъпи парфюми. Добре, че зълва ми ми подарява за Рождения ден, та си го кътам до следващия. Тази година ми подари Bvlgari AU THE BLANC  :wink:
Иначе онзи ден си взех много як дезедорант на REXONA, важното е да е свежо :wink:

*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #167 -: Септември 08, 2007, 05:43:09 am »
Някой да е ползвал парфюма на Ивана?
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #168 -: Септември 10, 2007, 18:45:04 pm »
На мен майка ми ми праща от Кипър ,тя там живее ,имам окло 40 парфюма. тук таме си купувам по някой и от БГ.  Има голяма разлика в трайноста, а понякога и в аромата. Парфюмите са ми голяма мания,впоследствие се оказа че и зет ми е така,ама нали сме една зодия  :lol: :lol: А иначе всяка седмица се пръскам с различни и по този начин с  1 парфюм можеш да искараш повече от две години пак всъщото време колекцията се допълва. Любимият парфюм ми е на ROCHAS absolu  :balk_96: :balk_95: :balk_111:
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #169 -: Септември 14, 2007, 02:15:07 am »
В момента съм с


много ми харесва. Вече е любимият ми! А доскоро бях с


също е хубав, но ми омръзна.
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #170 -: Септември 15, 2007, 12:44:03 pm »
Вчера минах през магазина на границата на Кулата и там цените на някои от най-новите парфюми бяха доста по-изгодни от тези по магазините. Има доста голям асортимент от порфюми и козметика. Имаше на някои от по-старите намаление.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #171 -: Септември 17, 2007, 18:46:31 pm »
Аз не знам ,що за образ съм,но винаги са ме привличали само 2 вида парфютми:1.с ухание на море
2."змийските марки"
Май най-много съм имала от "змийските парфюми"-
1.Cobra
2.Python на TRUSSARDI
3.Poison на Dior-засега от тази поредица най-много ме устройва "PURE POISON" и ми се е случвало ,изпера си дрехите и още носят аромата на този парфюм.
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #172 -: Септември 18, 2007, 07:51:29 am »
Май най-много съм имала от "змийските парфюми"-

А Serpentine на Cavalli?  :wink:
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #173 -: Септември 18, 2007, 19:05:46 pm »
Благодаря за идеята!
Ще го потърся да си го добавя в колекцията :D
Че аз с моите парфюми карам поне по година-ми то го сложиш 1 ден после ухаеш на него още 2 дена.На всеки 3 дена си сменям аромата и е супер.
А като отидем в някой по-голям мол с мъжа ми и той като ме изгуби,максимум на 2рата минута ме открива-познайте къде????При тестерите на парфюмите.
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #174 -: Септември 19, 2007, 09:37:34 am »
и аз съм така голяма мания са ми парфюмите,на кавали серпентине е невероятен и е адски траен.мъжо онзи ден се върна от рим и ми донесе на диор адикт-това е невероятен парфюм,валентино -абсолю,долче габана-лайт блу-стар аромат но пък е хубав диор-мис диор,емпорио армани-лилавия,мирише интересно и на него си е взел черното булгари абе въобще доволна съм
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #175 -: Септември 19, 2007, 09:48:13 am »
В момента съм с "5th avenue"на Elizabeth Arden . Но също така много харесвам и "Only Givenchy"
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #176 -: Септември 22, 2007, 10:25:16 am »
промес на кашарел ми е новата придобивка
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #177 -: Септември 22, 2007, 20:23:22 pm »
Ocean,ако Envy me ти харесва,то определено ще се влюбиш много повече в стария Envy:


Отдавна не съм си го купувала,но все още е един от ТОП ароматите за мен - супер фин,ненатрапчив,в същото време много секси и дори бих казала изтънчен аромат! Миналата година си взех новия(този,който ползваш ти),и честно казано останах разочарована - може би защото очаквах да е подобен на стария,пък те нямат нищо общо   :lol:
« Последна редакция: Септември 23, 2007, 10:58:14 am от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #178 -: Септември 23, 2007, 00:23:13 am »
Днес се сдобих с този аромат - невероятен е и за пръв път си купувам толкова женски цитрусов аромат, фантастичен е :lol:
Femme By Boss
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #179 -: Септември 23, 2007, 23:05:18 pm »
Un jardin sur le Nil - Hermes

      Top Notes
    * Green Mango, Grapefruit,
   

      Middle Notes
    * Calamus, Lotus,
   

      Base Notes
    * Sycamore, Frankincense,

Цитрусов, но не твърде сладък (не обичам сладки аромати).

Поздрави!