0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #100 -: Юли 20, 2007, 13:30:20 pm »
леле Диди, ти си за обиране направо. :lol: аз пък съм най много с два и малки милилитри, да свършват по бързо и да купя нов :wink:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #101 -: Юли 20, 2007, 18:39:07 pm »
Дидка, ти си била мани4ка бе  :lol:
щом оби4аш D&G,пробвала ли си light blue?
Не е модерна миризма, но не е и тежка  :wink: . За 1ви път да изхар4а един флокон до края, а от хидратантния крем от същата марка имам още.

Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #102 -: Юли 20, 2007, 18:42:00 pm »
Дидка, ти си била мани4ка бе  :lol:
щом оби4аш D&G,пробвала ли си light blue?
Не е модерна миризма, но не е и тежка  :wink: . За 1ви път да изхар4а един флокон до края, а от хидратантния крем от същата марка имам още.


Да, разбира се, но предпочитам класическия с червената капачка, на който Лайт Блу е лекия вариант. Като наркотик ми е, както и Сицилия на Д&Г
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #103 -: Юли 20, 2007, 18:57:22 pm »
Да, разбира се, но предпочитам класическия с червената капачка,

И аз, и аз  :balk_103:   Много ме кефи червения, отдавна не се бях сещала за него
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #104 -: Юли 21, 2007, 15:24:50 pm »
сложих в колекцията си и амор амор на кашарел ултравиолет на рабан
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #105 -: Юли 21, 2007, 16:41:44 pm »
И аз да включа нещо ново в дискусията.  Сдобих се с Delices de Cartier -- ненатрапчив, мек и секси аромат.  Връхни нотки на заскрежена вишна, следвани от 3 вида жасмин и мека амбра за послевкус.  По мое лаишко мнение от типа на Noi и White Musk e (аз нали това харесвам, какво друго да кажа  :lol:).
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #106 -: Юли 21, 2007, 17:40:40 pm »
честити ви нови придобивки и със здраве да  си ги ползвате.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #107 -: Юли 21, 2007, 20:14:08 pm »
Голяма съм уфсъ, къде съм бляла до сега, че не съм видяла тази темичка.
По същество-в момента ползвам Chanel-Chance, Givenchy-Irresistible. А за периода есен-зима: Chopard-Wish (мммм, страхотен аромат, нямам думи), Christian Dior-Hipnotic poison. Също така много ми харесва на Versace-Woman.
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #108 -: Юли 21, 2007, 23:52:24 pm »
следващия парфюм който ще си купя е визит на азаро днес го душках невероятен е някой ползвал ли го е дали е траен
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #109 -: Юли 23, 2007, 00:24:50 am »
Дидка, ти си била мани4ка бе  :lol:
щом оби4аш D&G,пробвала ли си light blue?
Не е модерна миризма, но не е и тежка  :wink: . За 1ви път да изхар4а един флокон до края, а от хидратантния крем от същата марка имам още.


Да, разбира се, но предпочитам класическия с червената капачка, на който Лайт Блу е лекия вариант. Като наркотик ми е, както и Сицилия на Д&Г
този с червената капачка е наистина невероятен,любим ми е
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #110 -: Юли 30, 2007, 18:51:05 pm »
Да се включа и аз по темата  :balk_111: В момента съм на фаза Bright cristal на Versace  :D Все още си харесвам и Omnia на Bulgari. Едно време много си обичах  Fire and Ice на Revlon, но отдавна не го внасят...
Имайте хубава и ароматна вечер!!!  :balk_602:

Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #111 -: Юли 30, 2007, 19:35:07 pm »
Страхотна тема момичета. В момента използвам Зелена ескада и elvie на oriflame.
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #112 -: Август 06, 2007, 23:34:57 pm »
ММММ, страхотна тема. Луда сам на тема парфюми. За съжаление бързо ми омръзват, но обожавам J'adore i Pure Poison na Dior, Truth na Calvin Klein. Скоро си купих и  Ruehl No 925, който е с много sexy аромат.

[/url]
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #113 -: Август 08, 2007, 12:00:39 pm »
много хубава тема!аз,обаче имам проблем :( алергия към миризмите.просто моя мъж е ударил джак -пота с мен.харесвам парфюми,но ако постоят на мен по-вече от мин.,ме цепи главата.единственото с което нямам проблем е тоалетната вода на НИВЕА,от там нататък -ужас!в къщи имам  най-различни парфюми,но си стоят или ги подарявам на майка ми!те са предимно подаръци от познати за поводи!
така че носете си :"новите дрехи момчета"!!!
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #114 -: Август 08, 2007, 13:37:45 pm »
Цитат
следващия парфюм който ще си купя е визит на азаро днес го душках невероятен е някой ползвал ли го е дали е траен
Невероятен парфюм,ползвала съм го и скоро пак ще си го взема.вземай го не му мисли(според мен) :lol: :lol:
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #115 -: Август 09, 2007, 06:38:13 am »
Здравейте , искам да ви препоръчам моя любим парфюм . Вече доста години съм него и мисля че е доста специална миризма ( поне за мен ), няколко пъти съм опитвала да го сменя , но ...........неуспешно и пак отивам в магазина за да си купя  ECLAT D'ARPEGE  , на Lanvin.
Горещо ви го препоръчвам .
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #116 -: Август 09, 2007, 14:41:37 pm »
Момиета, аз съм фен на Живанши, обожавам всичко от него, а Еxtravagance d'Amarige, божествен аромат, жалко, че май не го произвеждат повече.Иначе и на Диор всичките ми харесват, Шанел...май предпочитам по - тежките сладникави аромати.



We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #117 -: Август 09, 2007, 22:37:25 pm »
  Парфюмите са моята слабост!Има хора,които с години използват един и същи парфюм.Аз обаче обичам разнообразието.Това,в което съм сигурна е,че най -добри са парфюмите на CHANEL.В момента ползвам COCO MADEMOISELLE.Страхотен е!!!
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #118 -: Август 11, 2007, 09:24:40 am »
Момиета, аз съм фен на Живанши, обожавам всичко от него, а Еxtravagance d'Amarige, божествен аромат, жалко, че май не го произвеждат повече.Иначе и на Диор всичките ми харесват, Шанел...май предпочитам по - тежките сладникави аромати.




с две ръце съм за живънши най вече за хот котюр невероятен е и е много траен.сега си взех на армани коде,пратиха ми го от италия
Re: с какъв парфюм сте в момента?
« Отговор #119 -: Август 11, 2007, 11:56:22 am »
И аз реших да се включа в темата. По принцип харесвам по-леки аромати. В момента съм с BVLGARI-OMNIA CRYSTALINNE.Но направо съм влюбена в ECLAT D'arpege - LANVIN.Страхотен е!