0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Количките
« Отговор #700 -: Март 08, 2010, 23:00:18 pm »
Обаче аз съм първа в списъка- да се знае!
Re: Количките
« Отговор #701 -: Март 08, 2010, 23:41:24 pm »
Благодаря отново, Уайт! Нашето столче е точно Хане- Ребъл Про. Може би аз не слагам коланите както трябва или проблемът изобщо не е в столчето- ще го мислим. Благодаря за отговорите!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Количките
« Отговор #702 -: Март 09, 2010, 00:48:18 am »
инке, не може да му е отесняло столчето на младежа. Моят син се събира все още (но не и със зимното яке), а върви на горна граница (над 9 кг е в момента). Вече му купих следващото, но може би ще изчакам още малко.

shanoar, за покупки от чужбински сайтове искат в повечето случаи кредитна карта или предплащане. Специално от май тойс пазарувам с кредитна.

Стеф, имам една приятелка със същата количка.  :lol:

*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Количките
« Отговор #703 -: Март 09, 2010, 10:49:37 am »
След кошницата кое е по-подходящо 9-18кг. или 9-36кг.?Първите имат положения на гръбчето, вторите май не.
*
Re: Количките
« Отговор #704 -: Март 09, 2010, 11:09:55 am »
Blue sky, предплащане как и къде? Не ми се занимава с кредитни карти, едвам се оттървах от една която имах.
*
Re: Количките
« Отговор #705 -: Март 09, 2010, 11:22:38 am »
Елфита, 9-18 кг. са по-сигурни столчета. Имат полегнало положение.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Количките
« Отговор #706 -: Март 09, 2010, 11:26:24 am »
shanoar, някои фирми позволяват да направиш поръчката и чакат да извършиш плащането и тогава експедират стоката.

*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Количките
« Отговор #707 -: Март 09, 2010, 12:53:56 pm »
Елфита, 9-18 кг. са по-сигурни столчета. Имат полегнало положение.
Мерси.
Re: Количките
« Отговор #708 -: Март 09, 2010, 13:45:53 pm »
Blue sky, предплащане как и къде? Не ми се занимава с кредитни карти, едвам се оттървах от една която имах.
Плащания в сайтове могат да се извършват и с дебитни карти, стига да са VISA, Maestro, мисля че и Master card. С такава карта можеш да се регистрираш и в Pay pal, което ти дава пък още по-голяма сигурност, но търговецът също трябва да позволява плащане по този начин.
Аз пазарувам само с такава карта и никога не съм имала проблем.
Поздрави!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Количките
« Отговор #709 -: Март 09, 2010, 14:18:39 pm »
Blue sky, предплащане как и къде? Не ми се занимава с кредитни карти, едвам се оттървах от една която имах.
Плащания в сайтове могат да се извършват и с дебитни карти, стига да са VISA, Maestro, мисля че и Master card. С такава карта можеш да се регистрираш и в Pay pal, което ти дава пък още по-голяма сигурност, но търговецът също трябва да позволява плащане по този начин.
Аз пазарувам само с такава карта и никога не съм имала проблем.
Поздрави!

Аз също. Пазарувам в интернет с дебитна VISA карта, ползвала съм и Pay pal /там обаче мисля, че удържаха някакви такси, но пък е по-сигурно/. Няма никаквъв проблем, стига сайта от където пазаруваш да доставят до България.


*
Re: Количките
« Отговор #710 -: Март 09, 2010, 15:16:00 pm »
Благодаря на всички, които се включиха за пазаруването по интернет
*
Re: Количките
« Отговор #711 -: Март 09, 2010, 21:33:40 pm »
cambozzola, понякога самият доставчик няма опция за плащане с дебитна карта, ако не живееш на територията на Германия. Но явно, че зависи от конкретния случай.  :)

Успех с избирането и покупката на колички!

Re: Количките
« Отговор #712 -: Март 10, 2010, 11:51:37 am »
blue_sky, да, чувала съм за такива сайтове и в UK. Предполагам, че в някои случаи това може да се "заобиколи" с pay pal, особено, ако сайтът доставя до България - а и от гледна точка на сигурността, лично аз предпочитам този вариант. Но до сега не съм се сблъсквала с подобен проблем, така че...

Иначе има и фирми-посредници, които могат (срещу известна комисиона) да ти решат проблема - ти им плащаш на тях, а те ти плащат и доставят стоката.

Отделно (не е реклама) знам, че ДСК дават възможност да си откриеш "виртуална" кредитна карта към съществуваща такава - когато искаш нещо да си купиш, местиш там точно толкова пари, колкото ти трябват и се разплащаш веднага. Това ти спестява и притесненията дали ще ти източат картата ;)

Абе, опции има, те затова фалират някои МОЛ-ове.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Количките
« Отговор #713 -: Март 11, 2010, 07:56:04 am »
Blue_sky,ти като си поръча количката, направо ти я пратиха или използва някакъв посредник или превозвач.
Ако не ме е срам ще пусна една тема как се пазарува от чужди сайтове.Може ли толкова да не ми е ясно?Искам, пък не знам как.Вчера се зачетох, ами то все едно на патагонски чета.Поне дрешки може да се поръчват, ама и за тях ли трябва посредник... :ask:
Re: Количките
« Отговор #714 -: Март 11, 2010, 08:06:36 am »
ketti, що пък да те е срам. Пусни, аз не обичам да ходя по магазините и предпочитам онлайн пазаруването, така че съм понасъбрала малко опит, ще помагам, с каквото мога. Сигурна съм, че и други момичета имат какво да споделят.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Количките
« Отговор #715 -: Март 11, 2010, 09:13:45 am »
Да си призная аз пък съм гола вода в он лайн пазаруването,
никога нищо не съм си купувала така...само гледам и не смея, защото нищо не ми е ясно.

Такава тема би била много полезна,
само че май мястото и не е в този подфорум, може би в Кафето или в Дом и хоби  osi_10
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Количките
« Отговор #716 -: Март 11, 2010, 09:43:46 am »
Подкрепям тема за онлайн покупки. Аз имам скромен опит, но определено е по-изгодно от чужд онлайн магазин да се купят нещата, отколкото тук по моловете да пазаруваме с безумните надценки.
« Последна редакция: Март 11, 2010, 10:12:03 am от sia »
*
Re: Количките
« Отговор #717 -: Март 11, 2010, 09:59:29 am »
Ми дайте да си пуснем тема, разбира се където трябва, защото аз само зачекнах въпроса, а ме интересуват нещата подробно и ме сърбят ръцете да си купя нещо-така че помагайте. Нека модераторите ни насочат къде е най-добре да я пуснем, за да не се налага да я местят после. Хубав ден на всички
*
Re: Количките
« Отговор #718 -: Март 11, 2010, 10:41:36 am »
Аз пуснах вече в Дом  и хоби, може и да я преместят, ако преценят.
Re: Количките
« Отговор #719 -: Март 11, 2010, 22:11:50 pm »
http://www.pramcentreonline.co.uk/shop/product.php?product_id=8907

Харесах си количка. :) Само не знам дали може да се купи без столчето за кола.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!