0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Количките
« Отговор #580 -: Януари 31, 2010, 16:40:06 pm »
Нощуването в багажника на колата и аз си го мислех, но представете си детето заспи, а трябва да се прибирате.Много често приготвях Тошето слагам го в количката и докато се помотам за това-онова и той заспал вътре.
За количката най-важно да е удобно за бебчето.В началото ми дадоха количка да ползвам докато реша каква да взема и понеже беше  тежка, и аз не можех да я свалям сама, си купих впоследствие такава, която да мога да вдигам на ръце.Да, ама след време детето натежа и ...научих се да я качвам и свалям на задни гуми, много е лесно.
С кенгуру ми беше удобно да ходим по големите магазини, но душичката един път заспа така и му беше крайно неудобно.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките
« Отговор #581 -: Февруари 01, 2010, 14:30:46 pm »

С кенгуру ми беше удобно да ходим по големите магазини, но душичката един път заспа така и му беше крайно неудобно.

А ние така пазаруваме  с количка в големите магазини:
http://media.snimka.bg/5473/017201003.jpg


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Количките
« Отговор #582 -: Февруари 02, 2010, 11:35:15 am »
Сладурче :) Как само сладко спи- като ангелче :)

Аз да се похваля. Вече и ние си имаме придобивка- количка. По стечение на обстоятелствата, моят баща в момента е в Италия и тъй като се оказа, че и там /както май навсякъде другаде извън бг/ количките са доста по евтини, ми купи ето тази:
http://www.foppapedretti.it/it/technology/passeggini/tres
Никога не съм я чувала тази марка, но братовчед ми твърди, че сме направили добър избор. Дано да е така. Ще видим като пристигне и започнем да я ползваме.


*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките
« Отговор #583 -: Февруари 02, 2010, 22:01:52 pm »
Много е хубава.А колко струва там?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Количките
« Отговор #584 -: Февруари 02, 2010, 22:33:31 pm »
На външен вид-да. Ще видим на практика какво може :)
379 евро - включва зимен кош със чувалче, летен кош с чувалче, столче за кола, чанта и дъждобран.


*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Количките
« Отговор #585 -: Февруари 02, 2010, 23:20:32 pm »
На външен вид-да. Ще видим на практика какво може :)
379 евро - включва зимен кош със чувалче, летен кош с чувалче, столче за кола, чанта и дъждобран.
... джипи ес, лети джанти и кожен салон. :lol:
Шегувкам се, чудесна цена и чудесна каляска! Със здраве да си я ползвате!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Количките
« Отговор #586 -: Февруари 02, 2010, 23:24:33 pm »
Ха, ха, ха. С летНи джанти... Кожения салон като се появи малкия дзвер ;)
Благодаря. Дано!


*
Re: Количките
« Отговор #587 -: Февруари 03, 2010, 09:30:28 am »
Наистина са доста по-евтини от тук. Със здраве да я ползвате джиджи! :D
*
Re: Количките
« Отговор #588 -: Февруари 03, 2010, 10:13:05 am »
Мами я кажете каква е разликата между тези.Как се води едната и как другата?



А за тази мнение?
http://www.kinderwagen.com/hauck-manhattan-shop-n-drive-travelsystem-grau-lime-kollektion-2010
« Последна редакция: Февруари 03, 2010, 10:18:08 am от ketti »
*
Re: Количките
« Отговор #589 -: Февруари 03, 2010, 11:11:35 am »
Кети, на пръв поглед първата няма кош за новородено, а се ползва порт бебе върху летния кош. Иначе е с по-големи задни колела и за мен е по-добрият вариант. Освен това има позиции на дръжката.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Количките
« Отговор #590 -: Февруари 04, 2010, 00:38:27 am »
Благоаря, Miriam.
Ketti, а някаква друга информация имаш ли? Примерно, колко тежат, какви габарити са и т.н. Все пак зависи и какво точно търсиш. Иначе и двете изглеждат добри. На Хаук модела също изглежда добре. Зимния кош е доста голям, което е хубаво. Имам една приятелка, която ползва един друг модел на Хаук и е много доволна. Иначе преди време докато умувах каква да е нашата, срещнах не много добри коментари из интернет пространаството за тази марка.


*
Re: Количките
« Отговор #591 -: Февруари 04, 2010, 09:34:06 am »
Ами Джиджи и аз не мога да разбера колко тежат, дават ги доста тежички ,но не знам дали не ги дават общо теглото, с допълнителните кошове.Мен тежината не ме притеснява, защото аз нито ще я качвам, нито ще я свалям от някъде.
За Хаук-а, не знам, може да има и недоволни, но аз мисля, че немската машина си е немска  :wink:.Спомняш ли си от какво не са били доволни?Аз като че ли държа повече да е с превъртаща се дръжка, че като блесне слънцето да не се мъчи бебка.То има и с въртящи кошове, ама не мисля, че ще е удобно да се прави в движение това завъртане.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Количките
« Отговор #592 -: Февруари 04, 2010, 10:35:16 am »
Това с въртящата дръжка е перфектно, но за съжаление много малко модели го предлагат!
Но не е толкова трагично, ако коликата няма тази функция,
едно универсално чадърче върши чудна работа!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Количките
« Отговор #593 -: Февруари 04, 2010, 12:46:21 pm »
Превъртаща дръжка понякога може и да е недостатък.Аз лично съм пробвала и както се вижда, и при тези модели предните колела са по-малки и по-близо едно до друго, и много неудобно ги подритваш като ходиш.Освен ако не  е достатъчно отдалечена дръжката при превъртането.Най-добре е да се пробват на живо количките, така да се каже.
*

    assya_g

  • ***
  • 168
  • мама на нинджи
Re: Количките
« Отговор #594 -: Февруари 04, 2010, 14:09:26 pm »
Разгледах ги и първата, която е с порт-бебе тежи 19.5 кг, а другата с коша е 11.5кг. Разликата е огромна. Хаук-а не ми харесва - модела, който си посочила де. Аз лично бих избрала с малко по-големи предни гуми и с отделен кош за новородено. Една позната има количка с летен кош, който само с покривало става зимен и хич не е доволна, супер тясно му е на детето.
*
Re: Количките
« Отговор #595 -: Февруари 04, 2010, 15:14:58 pm »
Да, тежички са.Исках като модели да ги обсъдим, защото няма да мога да обикалям да търся и да оглеждам, поради инструкциите на д-р Сигридов да съм изключително на легло, а пък в нашия град нямаме и такива магазини и не ми се пътува до други градове.Трябва да придобия представа горе-долу, или да се доверя на близките си каквото вземат.То още си е раничко,ама аз да си имам на представа.За това да питам за първия модел, става ли за новородено, без порт-бебето, ако е лятно бебе?
Благодаря за съветите, много са ми полезни.
« Последна редакция: Февруари 04, 2010, 15:36:52 pm от ketti »
*
Re: Количките
« Отговор #596 -: Февруари 04, 2010, 16:24:57 pm »
Разгледах ги и първата, която е с порт-бебе тежи 19.5 кг,
Кети, това е ужасно много за количка. Няма значение, дали ще я сваляш или не.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките
« Отговор #597 -: Февруари 04, 2010, 18:01:19 pm »
Да, тежички са.Исках като модели да ги обсъдим, защото няма да мога да обикалям да търся и да оглеждам, поради инструкциите на д-р Сигридов да съм изключително на легло, а пък в нашия град нямаме и такива магазини и не ми се пътува до други градове.Трябва да придобия представа горе-долу, или да се доверя на близките си каквото вземат.То още си е раничко,ама аз да си имам на представа.За това да питам за първия модел, става ли за новородено, без порт-бебето, ако е лятно бебе?
Благодаря за съветите, много са ми полезни.
Кети,аз си поръчах количката след като ни изписаха.И аз нямах конкретен точен избор.Почти всяка количка я доставят до 10 дни,а вие определо през този период предполагам няма да излизате още.Така ,че раждаш живот и здраве,грабвате се в близкия голям град и правиш избор на место!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Количките
« Отговор #598 -: Февруари 06, 2010, 23:28:30 pm »
ketti - защо не разгледаш и онлайн магазините, така няма да ти се налага да излизаш а и ще ти я доставят в къщи. Разгледйа тези сайтове може пък да си харесаш нещо
http://www.ibebe.bg/navan/kombinirani-detski-kolichki.html

http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=66
*
Re: Количките
« Отговор #599 -: Февруари 07, 2010, 21:39:32 pm »
Мацки, ако ще купувате на Чико, поръчайте си направо от Италия! По-евтино ще ви излезе.

www.bimbomarket.it