0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Количките
« Отговор #440 -: Февруари 04, 2009, 13:17:57 pm »
Момичета какво ще кажете за Кенгуру - Круизер. Капарирала съм я за сега, ако някой има мнение моля да го даде.  :wink:
DSC00102
Re: Количките
« Отговор #441 -: Февруари 04, 2009, 13:57:35 pm »
и аз очаквам отзиви за cangaroo cruiser. насочила съм се към нея, защото ми изглежда много стабилна, а и цената е повече от изгодна. но само от огледа в магазина не мога да добия реална представа и ще се радвам, ако някоя мама сподели опита си. 
*
Re: Количките
« Отговор #442 -: Февруари 05, 2009, 16:38:26 pm »
Братовчедка ми беше с  такава, супер е. И аз съм я бутала , много е маневрена. Абе тя ми беше една от фаворитките.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките
« Отговор #443 -: Февруари 06, 2009, 00:43:04 am »
Днес видях една Кенгуру Експрес/триколка/.
Беше с накъсана дръжка и леко разкрачени колела .Мисля,че е по нов модел и не е от експоатация във времето ,а качество.
Просто споделям за марка.Дано е изключение. :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Количките
« Отговор #444 -: Август 02, 2009, 00:58:42 am »
Още е твърде рано, но не пречи да съм подготвена:)
Моля ако някой знае сайт от който може да се поръча количка за тризнаци да помага:)(дори и извън БГ).
В БГ засега откривам единствено количката - влакче на Пер Перего а аз искам такава в която децата да са едно до друго.
Re: Количките
« Отговор #445 -: Август 02, 2009, 01:15:06 am »
Още е твърде рано, но не пречи да съм подготвена:)
Моля ако някой знае сайт от който може да се поръча количка за тризнаци да помага:)(дори и извън БГ).
В БГ засега откривам единствено количката - влакче на Пер Перего а аз искам такава в която децата да са едно до друго.

http://about.pricegrabber.com/search_getprod.php/masterid=70345960/search=GU3204706101/st=query&mode=about_multiples&
http://www99.shopping.com/-triple+strollers
http://www.stroller.com/baby-jogger-triple-stroller.html
http://www.bizrate.com/strollersjoggers/products__keyword--triple+strollers.html
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Количките
« Отговор #446 -: Август 02, 2009, 01:16:18 am »
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките
« Отговор #447 -: Август 02, 2009, 01:27:55 am »
Имам позната с три бебета от Варна.Взе колички 2+1.Тези за тризнаци са много широки и тежки според нея.И без това каза ,че не излиза никога сама и винаги има кой да бута едната.А тази тройка на Пег Перего  си е приключение за бутане и иска много сила.
Аз лично по варненските улици трудно се промушвам с единичка ,а какво остава в  тройна от тези, където децата са едно до друго.
Успех в избора Пете.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Количките
« Отговор #448 -: Август 02, 2009, 01:44:05 am »
Момичета, много ви благодаря:)
Сега ще разглеждам:)

Вале, аз така или инъче съм близо до морската градина и с малко повече усилие ще стигам до там, но немога и не искам все някой да е до мен. Не бих изтърпяла непрекъснатото присъствие на трети човек различен от мъжа ми примерно:):):)
Инъче и аз си мислех за вариант 2+1 но еднакви за да могат някак да се съединяват с планка. Отказах се от тази идея при положение, че има варианти, макар и не в БГ:)
А тази на Пер Перего тежи 25-27 кг. което си е ужасно много.
То така или инъче приключението ми предстои:)))))))))))))
*
Re: Количките
« Отговор #449 -: Август 02, 2009, 02:03:19 am »
Лиско виж това http://cgi.ebay.co.uk/TRIPLE-PUSHCHAIR-BUGGY-NEW-compact-fold_W0QQitemZ110418001267QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item19b56cfd73&_trksid=p3286.c0.m14. Тази е сравнително лекичка като гледам и изпращат worldwide. Има доста възможности но са в щатите и изпращането ще е по-трудничко  :).
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Количките
« Отговор #450 -: Август 02, 2009, 02:09:12 am »
Лиско виж това http://cgi.ebay.co.uk/TRIPLE-PUSHCHAIR-BUGGY-NEW-compact-fold_W0QQitemZ110418001267QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item19b56cfd73&_trksid=p3286.c0.m14. Тази е сравнително лекичка като гледам и изпращат worldwide. Има доста възможности но са в щатите и изпращането ще е по-трудничко  :).

От Щатите би ми било най лесно да я купя, защото има кой да го направи вместо мен директно оттам а мъжа ми така или инъче е почти по 7-8 месеца в тази държава макар и не на брега:) Така, че ще я пренесе идвайки си към БГ.
Много ценна информация ми давате момичета:)Така наистина ще имам време и възможност да разгледам и да избера докато стане време за купуване:)
Благодаря ви.
*
Re: Количките
« Отговор #451 -: Август 02, 2009, 02:36:54 am »
Виж това http://www.thefind.com/qq-Triplet-Stroller#page=1&local=0. Под снимката е даден сайта от кото можеш да си напазаруваш гледам, че има wal-mart. Другия вариант е ако имате някой там да отиде на место в най-близкия Wal-mart няма начин да не намери нещо  :D 
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
Re: Количките
« Отговор #452 -: Август 02, 2009, 12:29:53 pm »
Лиско,
искаш ли да питам тук една моя позната нейната тройна близначн количка за колко ще я продаде. Тя е такава, каквато ти искаш, не е влакче. Предполагам, че символична цена ще каже, защото е ползвана.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Количките
« Отговор #453 -: Август 02, 2009, 12:58:35 pm »
Лиско,
искаш ли да питам тук една моя позната нейната тройна близначн количка за колко ще я продаде. Тя е такава, каквато ти искаш, не е влакче. Предполагам, че символична цена ще каже, защото е ползвана.

Маги разбира се, че искам:))))))
Благодаря ти:)
Пиши ми като имаш инфо на лични:)
Re: Количките
« Отговор #454 -: Август 16, 2009, 23:31:21 pm »
Лиско, не мога да ти дам конкретен съвет, само ще споделя че една майка от парка с тризнаци скоро след раждането търсеше нов вариант за количка. Бяха купили на Пег перего тройния влак, но като станаха бебетата на около 5-6 месеца, се оказа че няма място за крачетата на третото бебе. Така се получаваше, че те застъпваха към главичката на второто. За маневреност изглеждаше маневрена, защото с трите бебета майката управляваше с една ръка. Но пък лично аз не мога да си представя с такава количка как се качват бордюри :?
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Количките
« Отговор #455 -: Август 17, 2009, 08:49:10 am »
Вера, благодаря ти:)
Аз, честно казано немога да си представя с която и да е тризнашка количка как се качват бордюри ама ще се науча мисля:)))))
Чакам да видя какво ще стане със чужбинските ни варианти, но да си призная все повече клонях към влакчето на Пер Перего или на Инглисима (дано го пиша правилно).
Пак ще гледам, имам време и няма за къде да бързам:)
*
Re: Количките
« Отговор #456 -: Август 17, 2009, 09:34:17 am »
По мои наблюдения тройния влак на Пер Перего е със същата дължина като дуета, но седалките са по-нагъсто. Иначе по моя опит - двойната количка я ползвахме 2 г. След това става много трудно, защото като станат по 10-12 кила децата (като се има предвид, че моите са слабички в сравнение с връстниците си) става много трудно бутането особено по нагорнище, за бордюри също. А при тройката този момент предполагам настъпва доста по-рано. Така че на 2 г купихме две единички - максимално леки и сгъваеми.
« Последна редакция: Август 17, 2009, 09:36:07 am от cygnus »
*
Re: Количките
« Отговор #457 -: Август 17, 2009, 09:53:09 am »
За близнаци и тризнаци не знам как е, но единичната на Пег Перего все още си я ползваме. Вярно, на мен с корема, малко тежичка ми идва, но иначе е лесна за сгъване и управляване, оцеля без поражения досега, и живор и здраве ноември мислим да я приложим с второто бебе :)
На Инглесина количките също са доста леки!
*
Re: Количките
« Отговор #458 -: Август 17, 2009, 12:53:25 pm »
Ние двойната на Пег Перего отдавна я заменихме с две единични няма място за сравнение въпреки,че вече и те не ни трябват само ако ходим на оживени места или до магазина за да отидем по бързо като се возят в количките.Извода за нас е,че не става тази марка колички поне за нас,а за тройна не ми се мисли.
« Последна редакция: Август 17, 2009, 12:55:31 pm от asi73 »
Re: Количките
« Отговор #459 -: Август 18, 2009, 09:43:58 am »
Аз все по-често предпочитам да ги извеждаме без количката. Ужасно се изнервям като я бутам, непрекъснато има някакви недомислици: криви плочки, изпонадигнати от корени на дървета, изпочупени и любимите ми телефонни шахти. Как няма една шахта в Сф, която да е нивелирана и да не стърчи поне три сантиметра. Ето казах си го  osi_3:
Не мога да разбера само как при сегашното всичко говорене за достъпна градска среда за инвалиди и детски колички, се дават пари за нови тротоари и бордюри без скосения? Или пък точно на скосението сложат един кол, срещу кандидат паркиращи, но така че нищо по-широко от 70 см да не може да мине.
Даа, но това е друга тема.
Вчера си мислих за разпределението на тежестта, но сякаш каквато и да е количката, тежестта си е тежест. Ние сме с Чиполино с малки двойни гуми и когато децата станаха над 10 кг, всеки сантиметър наддигнато започнах да усещам. Дори мъжът ми вече усеща тежестта на количката при бутане. А се предполага, че още време ще ни трябва. Важен се оказва изборът на гуми, защото въпреки, че с тях натежава количката, то те я правят по-лесна за управление в градската среда. С тия двойни гуми като  ми се завъртят настрани и почвам да викам и се ядосвам на всяка крачка. :x Сумарно сега празна /без багажи, одеалца, играчки и прочее, които така или иначе винаги се носят/ количка + бебета сме някъде 42-43 кг.
« Последна редакция: Август 18, 2009, 09:46:31 am от *vera »