0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Количките
« Отговор #360 -: Април 11, 2008, 08:47:49 am »
Миленка, мене първата много ми хареса.Не бях виждала такъв дизайн за близнаци.
Re: Количките
« Отговор #361 -: Април 11, 2008, 10:33:28 am »
Pukanka,много ти харесах количката.
Re: Количките
« Отговор #362 -: Април 11, 2008, 15:36:37 pm »
Пуканка каква е цената на количката ако не е тайна че никаде няма написана цена!? :?
*
Re: Количките
« Отговор #363 -: Април 11, 2008, 15:49:38 pm »
Пуканка каква е цената на количката ако не е тайна че никаде няма написана цена!? :?

1330 лв.
Re: Количките
« Отговор #364 -: Април 11, 2008, 19:11:58 pm »
Пуки,
защо толкова много? В туини варианта беше 1600лв. с двата зимни коша, а без тях - 900лв.
Аз я гледах тук, но е марка Firstwheels.
Искаш ли да проверя тук колко е?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Количките
« Отговор #365 -: Април 11, 2008, 20:14:02 pm »
Миленка, марката е различна,затова. То и Чиполино има подобен вариант за 600 лв.ако става въпрос.Но едно е да се пипне и покара едната марка, съвсем друго е другата. Тази я карах и движех буквално с един пръст, а не с една ръка. У дома е вече,но утре или в неделя ще я снимам на дневна светлина.
Re: Количките
« Отговор #366 -: Април 11, 2008, 21:49:12 pm »
Абе момичета да ви кажа че май има нещо такова в чуждестранните сайтове едни и същи колички да струват различни цени в БГ естествено по скъпи  :?..........
*
Re: Количките
« Отговор #367 -: Април 11, 2008, 21:59:20 pm »
Еми нали вносителите трябва да си турят нещо. :lol:
*
Re: Количките
« Отговор #368 -: Април 11, 2008, 23:16:41 pm »
Миленка, марката е различна,затова. То и Чиполино има подобен вариант за 600 лв.ако става въпрос.Но едно е да се пипне и покара едната марка, съвсем друго е другата. Тази я карах и движех буквално с един пръст, а не с една ръка. У дома е вече,но утре или в неделя ще я снимам на дневна светлина.
Пуканка и аз карам празна коли4ка с един пръст  :lol: (която и марка да е ),инъ4е спор няма коли4ката е суперрррррр  :wink:
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #369 -: Април 11, 2008, 23:40:16 pm »
Миленка, тази на First Wheels много е хубава, но тук я няма. Аз живея в Кипър и тук близнаците са тотално ощетени откъм избор на количка. Има само Макларън, Пег Перего и Чико.
*
Re: Количките
« Отговор #370 -: Април 11, 2008, 23:43:49 pm »
Ами Шакира,не е винаги така, защото гледах последния модел на иначе прехваления Пег Перего. Еми или количката нещо не беше наред, или аз не можех да я управлявам с една ръка.Беше много трудна и маневрата като за качване на тротоар. А количката също е много скъпа. В същото време гледах много ефтини и в същото време хубави,маневрени колички.  Но тази ми беше любов от пръв поглед и мъжа ми като видя искрата в очите ми,не можа да устои и извади дебитната карта. :lol:

Между другото за момичетата от Варна, да кажа че има новооткрит магазин Явор, в близост до Метро.Между Метро и кайсиева градина, от страната на летището.Табелата се вижда от далеко. Има невероятни мебели, но най-вече страхотни детски стаи.Не бях виждала такива. Имаме познат там, и ни каза че са китайски,но с учудващо здрави сглобки, каквито и в България не се правят вече.Аз вече си набелязах моделче, но първо татито нии трябва да рушне хола :( защото каката не иска да си дели детската с бебе.
« Последна редакция: Април 11, 2008, 23:51:47 pm от Pukanka »
*
Re: Количките
« Отговор #371 -: Април 11, 2008, 23:48:57 pm »
Пуканка наистина е много хубава и да ти е 4естита и със здраве да си я ползвате след няколко месеца  :D
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*
Re: Количките
« Отговор #372 -: Април 11, 2008, 23:52:39 pm »
На Пег Перего чувам доста негавтивни отзиви за новите модели. Старите (някои от които не се произвеждат вече) нямат грешка. Ако някой няма против да си купи количка на старо - в продавалника има много добри предложения на изгодни цени.

Колкото огромните надценки в Бг - тепърва ще се убеждавате какви надценки има на всичко бебешко, сравнено с чужбина. Аз имам лични впечатления за дрехи и играчки, но съм чувала, че тук дори и пюретата са по-скъпи. Не разбирам защо е така, след като нашите доходи са в пъти по-ниски.
« Последна редакция: Април 12, 2008, 00:29:12 am от tzvetenze »
Re: Количките
« Отговор #373 -: Април 12, 2008, 09:21:45 am »
Съгласна съм с Цветенце наистина в продавалника има доста изгодни оферти като например-Quinny-Buzz пълен комплект само за 600лв. или 700 лв. :wink: или Quinny-Speedi+кошничката за кола за 500лв. :wink: ама нещо два дни не мога да вляза има някакъв проблем явно ако не е в "моя телевизор" :lol:.......
Всъщност аз вече съм готова с избора за количка двоумя се между Quinny-Speedi-   http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_117/products_id/326
 или тази на Bebe Confort която наистина се бута с пристче :D приятелка я има много е доволна http://www.bebeconfort.com/collection-2008/UK/prom_poussette_high_trek_compatibilites.htm
« Последна редакция: Април 12, 2008, 09:30:24 am от Виктория »
*
Re: Количките
« Отговор #374 -: Април 12, 2008, 09:33:04 am »
вики, има някакъв проблем в момента наистина.
Re: Количките
« Отговор #375 -: Април 12, 2008, 10:12:12 am »
вики, има някакъв проблем в момента наистина.
Благодаря ти да се успокоя :wink:
 Вижте каква количка изнамерих ама не пише цена не съм я засичала май по други сайтове някой знае ли нещо за нея или пък да я има в друг сайт по подробно!??????????????
http://www.bebemarket.eu/bm/?p=katalog&razdel=artikuli&id=6&marka=0
« Последна редакция: Април 12, 2008, 11:47:06 am от Виктория »
*
Re: Количките
« Отговор #376 -: Април 12, 2008, 21:10:44 pm »
Като я гледам, няма да е под хиляда лева.води се дизайнерска.
Re: Количките
« Отговор #377 -: Май 07, 2008, 09:16:40 am »
Re: Количките
« Отговор #378 -: Май 07, 2008, 17:22:13 pm »
Момичета вече тотално се побърках с тези колички вече обаче свдохме до три :? колички (все пак е нещо) :wink: сега се колебаем ето ги :
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_178/products_id/740
и
http://malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=6066&lang=1
и
http://malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=5947&lang=1
*
Re: Количките
« Отговор #379 -: Май 07, 2008, 17:32:43 pm »
Вики, на мене първата и втората много ми харесаха,въпреки че са по-ефтини от третата.Не обърнах внимание обаче коя е най-лека а това е важно.