0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Количките
« Отговор #340 -: Април 10, 2008, 15:36:56 pm »
За количката на чико ст 0.2 много удачен избор за чанта е бертони, 16-18 лв., има 5-6 различни цветови гами, които пасват и за синята и за червената количка :D
*
Re: Количките
« Отговор #341 -: Април 10, 2008, 15:50:58 pm »
Моята позната заминава за чужбина.Няма време да се занимава и се разбрахме с нея да докара количката при мене с всичките й добавки и гаранционната карта. И понеже имам връзки в Спиди, аз мога да пусна количката и с куриер безплатно,до всяка точка на България,без това да се плаща.Така че офертата вече не е само за Варна.Количката наистина е много хубава и аз също гарантирам че не е използвана.

А аз си харесах една количка, но сега ще  търся снимка в нета да ви я покажа и да дадете мнение като по-опитни.
*
Re: Количките
« Отговор #342 -: Април 10, 2008, 16:26:05 pm »
Ето,това е моята бъдеща количка http://www.happybaby.ro/Ovo.htm.
Какво ще кажете?
Re: Количките
« Отговор #343 -: Април 10, 2008, 17:08:15 pm »
Пуканка харесва ми ама :wink: има ли я изобщо в БГ :? аз например търся на Bebe Confort и има малко магазини които ги предлагат :(
*
Re: Количките
« Отговор #344 -: Април 10, 2008, 17:16:05 pm »
И Бреви и Бебе конфорт се продават в Малечко.
Re: Количките
« Отговор #345 -: Април 10, 2008, 17:45:31 pm »
Пуканке,
страхотна е. Аз се бях влюбила в тази количка, но в близначния и вариант.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Количките
« Отговор #346 -: Април 10, 2008, 17:45:46 pm »
Пуканка харесва ми ама :wink: има ли я изобщо в БГ :? аз например търся на Bebe Confort и има малко магазини които ги предлагат :(

Вики,видях я в магазин Хиполенд в новия ни МОЛ във Варна, и може би още утре ще пратя мъжо да я вземе, защото не видях нищо което да ми хареса по другите магазини.Така като я гледам, няма да стане демоде докато родя.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #347 -: Април 10, 2008, 18:16:58 pm »
А някоя мама да има наблюдения за тази количка:
Най вече ме интересува дали лесно се бута.
*
Re: Количките
« Отговор #348 -: Април 10, 2008, 18:21:43 pm »
Мече, аз съм виждала такава в парка.
Останах с впечатлението, освен че се бута лесно, че и много лесно се управлява. Мацката беше не повече от 50 кила и се справяше с една ръка  8O
Абе, мен ме впечатли.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #349 -: Април 10, 2008, 18:23:24 pm »
Пуканке,
страхотна е. Аз се бях влюбила в тази количка, но в близначния и вариант.
Миленка, ми тя тази количка въобще има ли близнашки вариант?
Re: Количките
« Отговор #350 -: Април 10, 2008, 20:02:25 pm »
И Бреви и Бебе конфорт се продават в Малечко.
Благодаря за инфото аз точно от там съм решила да поръчам ако до тогава не ми щукне друга в главата :lol: аз даже някъде в темата съм писала :wink:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #351 -: Април 10, 2008, 20:35:11 pm »
mecheto ние сме с подобна в момента, маневрена е, лесно преминава препятствията по гадните улици, изобщо - супер е! Единствения кусур е, че е лятна. При нас първото място няма пълно легнало положение, защото количката е за породени всъщност. Аз я намерих случайно в един склад на супер изгодна цена и затова я взех, та сега сме с две колички. Нашата обаче няма кормило, а си е с дръжка :lol:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Количките
« Отговор #352 -: Април 10, 2008, 21:04:50 pm »
Ето,това е моята бъдеща количка http://www.happybaby.ro/Ovo.htm.
Какво ще кажете?

Количката е много хубава! Каква е марката, OVO ли? Опитвам се да намеря други сайтове с нея, но нищо не ми излиза. Искам да видя предлага ли се в Северна Америка ...
Ако може да ме просветлиш ...  :oops:
*
Re: Количките
« Отговор #353 -: Април 10, 2008, 21:07:02 pm »
Марката е Brevi, моделът е Ovo.
*
Re: Количките
« Отговор #354 -: Април 10, 2008, 21:17:05 pm »
Ето,това е моята бъдеща количка http://www.happybaby.ro/Ovo.htm.
Какво ще кажете?

Количката е много хубава! Каква е марката, OVO ли? Опитвам се да намеря други сайтове с нея, но нищо не ми излиза. Искам да видя предлага ли се в Северна Америка ...
Ако може да ме просветлиш ...  :oops:

О, аз немога да те просветля.Видях я тука във Варна, пробвах я, поразглобихме я, и понеже е хем много красива, хем адски удобна, решихме да я вземем тези дни. Днес чак я потърсих в интернет за да покажа снимка и се оказа че я няма в български сайтове.

В Малечко е друг модела.
Re: Количките
« Отговор #355 -: Април 10, 2008, 21:19:59 pm »
Доколкото виждам сега я има само в Европа, всички резултати са за Италия...
Жалко ...
Но за вас се радвам много! Бебо ще движи в много красива количка :)
*
Re: Количките
« Отговор #356 -: Април 10, 2008, 21:32:27 pm »
Доколкото виждам сега я има само в Европа, всички резултати са за Италия...
Жалко ...
Но за вас се радвам много! Бебо ще движи в много красива количка :)


То толкова чакан бебо от години, че ще ми стане най-голямото гевезе на света. :D

Вече имаме две играчки за кошара, едно порт бебе,бебефон, шезлонг люлка,активна гимнастика. Покупките продължават и до края може да няма място за нас от бебешки неща. :lol:
*
Re: Количките
« Отговор #357 -: Април 10, 2008, 23:26:33 pm »
О, аз немога да те просветля.Видях я тука във Варна, пробвах я, поразглобихме я, и понеже е хем много красива, хем адски удобна, решихме да я вземем тези дни. Днес чак я потърсих в интернет за да покажа снимка и се оказа че я няма в български сайтове.

В Малечко е друг модела.

Пуки, ето я : 

http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/product_id,52/category_id,124/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,19/vmcchk,1/
*
Re: Количките
« Отговор #358 -: Април 10, 2008, 23:37:09 pm »
Да,не съм търсила явно достатъчно. Към количката има и чанта,но тука явно не я показват.Чувалче и дъждобран също има.

Утре ще снимам на живо мойта и ще ви я покажа. :wink:
Re: Количките
« Отговор #359 -: Април 11, 2008, 08:41:21 am »
Пуканке,
страхотна е. Аз се бях влюбила в тази количка, но в близначния и вариант.
Миленка, ми тя тази количка въобще има ли близнашки вариант?

Има я, Мече. Ето я:
http://www.mothercare.com/gp/product/B000QUL3XM/sr=1-27/qid=1200311659/ref=sr_1_27?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42804041&mcb=core

http://s7ondemand6.scene7.com/s7ondemand/zoom/flasht_zoom.jsp?company=MothercareASE&config=default_config&sku=ld3080_is&vc=image=MothercareASE/ld3080&popupShowFriendly=false&singleImageSwatch=true&swatchRatio=2&zoomheight=530&zoomwidth=640

В София я има в магазин 9+.
Струва 900лв. без зимните кошове -те и без това не са ти нужни.
А тази другата, която ти си я показала "Мока" - тя се управлява с едно кормило. Аз бях харесала една подобна на Пег Перего. Струваше 1100лв. Децата можеха да бъдат с лице към мен, по посока на движението или пък едно срещу друго. Това много ми хареса. С мъжа ми я пробвахме в м-н Пиги'с хаус в София. Също се бута изключително лесно.
Ето я и нея:
http://www.pegperego.com/page.php?sid=5f16ad8439580b08a1cb7ef93cbcf5f0&pageid=IJVNL001&idf=05&idp=0000000150&cl=N

Даже, сега като гледам, май е същата. Повярвай, изключително лесно се бута.
А и на двата модела ще можеш да си виждаш децата, а това за мен беше най-важното.
Аз до последно се колебаех между тези двете колички.
Най-на края се спрях на втората - Пег Перего, защото по-лесно ще влизам през врати и бяхме я поръчали от София.
Ако искаш, ще ти дам телефоните и на двата магазина. :)
« Последна редакция: Април 11, 2008, 09:06:21 am от Милена Б »

Бъдете добри и не губете кураж! :)