0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Количките
« Отговор #320 -: Февруари 26, 2008, 15:21:05 pm »
Галето, за майско бебе изобщо няма да ти трябва кош за новородено. А без коша съм виждала такава колчка (може би подобна) са доста отворени пък, направо летни, а чувалчето което е с тях е колкото да има такова, не обхваща хубаво крачетата и не оплътнява. Макар че то и чувалче няма да ти трябва, но пък наесен/зимата ще ти е нужно.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Re: Количките
« Отговор #321 -: Февруари 26, 2008, 20:05:16 pm »
 Моми4ета днес срещнах една приятелка в4ера си купила Джема Травъл 3 в 1 и каза 4е изобщо не е доволна дръжката се огъвала като решала да я ка4и на тротоар и вървяла на криво  8O не можах да повярвам защото доста хора я хвалят и по магазините казват 4е е доста купувана :?
Re: Количките
« Отговор #322 -: Март 19, 2008, 20:59:06 pm »
Какво ще кажете за коли4ката?На bebe confort- модел-high trek приятелка си я купила много лека ,лесна за управление и удобна,нооо...доста скъпа!!! 8O зна4и само коли4ката лятната е 860лв зимния кош-345лв а кошницата за кола която може да се слага на коли4ката - 315лв. 8O тя си взела само кошницата и лятната коли4ка ама пак са си множко  :ask:
http://www.bebeconfort.com/collection-2008/UK/prom_poussette_high_trek_compatibilites.htm
*
Re: Количките
« Отговор #323 -: Март 19, 2008, 21:43:08 pm »
Дори и да можеш да си я позволиш, имай предвид, че е много дълга и не влиза в стандартни асансьори.
Re: Количките
« Отговор #324 -: Март 21, 2008, 16:23:26 pm »
Има страхотна розова количка на супер цена в продавалника http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=196429&cpage=2#poststart
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #325 -: Март 21, 2008, 21:15:42 pm »
Момичета, много ви моля, ако там където живеете има ето тази количка:http://www.amazon.co.uk/Pop-Duo-In-Jet-Black/dp/B0012KZ944/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=toys&qid=1206126834&sr=8-3, свиркайте!!! Тъкмо навих мъжо да сменим нашата, а в Кипър я няма. Благодаря ви предварително :grouphug2:
*
Re: Количките
« Отговор #326 -: Март 21, 2008, 21:32:20 pm »
Мече, май още не ги внасят. Вносителите на Джейн щяха да внасят Силвър крос, ама не знам какво стана. Като имам път към магазина им, ще ги питам и ще ти пиша.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #327 -: Март 21, 2008, 23:54:19 pm »
Благодаря ти, Сия!
*
Re: Количките
« Отговор #328 -: Март 29, 2008, 16:44:09 pm »
Момичета, имам приятелка, която се кани да дава на оказион количка Чико Дуо СТ 0.2 червена. Казах й да не бърза,за да пиша тука, защото прочетох че тази количка е много харесвана. Количката е чисто нова, неизползвана , даже с уредена гаранция която ще почва да тече чак в края на лятото.Причината да я продават е,че приятелката ми си е харесала друга, по-скъпа. А,и да, въпреки че количката е нова, се продава със 100 лв. по-ефтино.Става въпрос за Варна. Предполагам знаете каква е количката и няма смисъл да качвам снимки.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #329 -: Март 29, 2008, 17:37:29 pm »
Пуки, що не пуснеш че се продава в закованата темичка "Борса Зачатие", може би по-вече мами ще разберат?
*
Re: Количките
« Отговор #330 -: Март 29, 2008, 18:29:44 pm »
Пуки, що не пуснеш че се продава в закованата темичка "Борса Зачатие", може би по-вече мами ще разберат?
Защото не знаех че има такава тема. :D Нали от съвсем скоро ровя тука при бременните и още не съм много в час.Благодаря ти Мечето. И без това май тук нарушавам правилника.
Re: Количките
« Отговор #331 -: Април 03, 2008, 18:34:58 pm »
И без това май тук нарушавам правилника.
[/quote]

Абе, Пуканке,
спокойно, мила. Не мисля, че си нарушила някой член или алинея от правилника. :)
За сега не подлежиш на санкциониране.

Нашата Миша си има много хубава количка на Queeny Mag England от магазин "Штъркел". Комбинирана е, с възможност бебка да бъде с лице към мен и по посока на движението, с 3 позиции на седалката. С една дума: страхотна!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Количките
« Отговор #332 -: Април 08, 2008, 21:57:03 pm »
Момичета, какво мислите за тази количка?

MAG ENGLAND ПРИНЦЕС РОЛ
портбебе І предни въртящи се гуми І въртяща се дръжка І 10 разцветки
9 кг. І 1 година гаранция
Лека и лесна за управление комбинирана количка.Широк и много удобен трипозиционен кош,осигуряващ комфорта на вашето бебе.Лесно сгъваема и преносима.Реверсивна Дръжка.
Въртящи се предни двойни гуми за по-добра маневреност.
Опция : портбебе


Има я в ШТЪРКЕЛ, но е DUO с кошница за кола. Май няма портбебе. 330 лв.
« Последна редакция: Април 08, 2008, 22:01:23 pm от Stivarip »
Re: Количките
« Отговор #333 -: Април 09, 2008, 22:12:24 pm »
Да ви кажа честно аз напълно се побърках с тези колички все по тях се заглеждам 8O  и тотално вече незнам............. :? :oops:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките
« Отговор #334 -: Април 09, 2008, 23:00:35 pm »
абе Виктория, знаеш ли колко колички ще се сменят докато се появи младежа, гледай си бременността, като родиш можеш да я купиш дори.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Количките
« Отговор #335 -: Април 09, 2008, 23:08:10 pm »
Мини  :lol: аз съм по назад и от Виктория, ама ми е приятно да пазаря и знаеш ли вече колко неща съм накупила. :D :D :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Количките
« Отговор #336 -: Април 10, 2008, 08:03:25 am »
Момичета, имам приятелка, която се кани да дава на оказион количка Чико Дуо СТ 0.2 червена. Казах й да не бърза,за да пиша тука, защото прочетох че тази количка е много харесвана. Количката е чисто нова, неизползвана , даже с уредена гаранция която ще почва да тече чак в края на лятото.Причината да я продават е,че приятелката ми си е харесала друга, по-скъпа. А,и да, въпреки че количката е нова, се продава със 100 лв. по-ефтино.Става въпрос за Варна. Предполагам знаете каква е количката и няма смисъл да качвам снимки.

Пуканка количката на тази цена със стола за кола ли е, или без?
Защото чисто нова без стола за кола е 380 лв-оранжево и светло синьо!
Ако е комплекта със стола на тази цена е направо ЕКСТРА!Ние сме с цветови вариант Манхатън(синьо и екрю).
Скоро видях и Мистрал(червената)също изключително свежа, ако я имаше когато купувахме нашата бих я предпочела.
Комбинирана количка "Duo Ct0.2" Chicco
Единствения преодолим минус е, няма чанта!
Аз и още една зачатъчна маминка Nadin със същата количка, отстранихме липсата с бебешкарски ранички на Нивеа!
« Последна редакция: Април 10, 2008, 09:40:04 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Количките
« Отговор #337 -: Април 10, 2008, 09:03:12 am »
Момичета, какво мислите за тази количка?

Стиварип, аз ползвам подобна. Доволна съм. Всъщност, "ползвам" е силно казано, защото вчера за пръв път излязох с количката. Най-много ми харесва възможността да се обръща дръжката и да си виждам бебето. Малко ми е тежка и се мъча, когато я свалям и качвам по стълбите пред къщи.
Интересно, че моята е Куини, а като гледах сайта на Штъркел, там е показана съвсем друга количка, която е кръстена Куини. Ако искаш, ще я снимам и ще ти я покажа.
Като цяло, добра е, стига да не ти се налага да я вдигаш много и да не си прекалено дребничка.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Количките
« Отговор #338 -: Април 10, 2008, 12:51:45 pm »
Мишанта, със стола за кола се продава-да.Явно е трябвало да го отбележа, но още съм неопитна.
*
Re: Количките
« Отговор #339 -: Април 10, 2008, 13:07:55 pm »
Момичета имате ли впечатления от тази количка?