0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Количките
« Отговор #300 -: Февруари 14, 2008, 10:06:33 am »
Съни, аз не харесвам Куинитата, защото летния кош няма позиции на гръбчето и детето спи с вирнати крака. Иначе като дизайн и материи са добри.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Количките
« Отговор #301 -: Февруари 14, 2008, 10:56:23 am »
sunnyflower ,
за Quinny съм чувала само добри отзиви. Аз лично я разгледах в магазина и наистина ми се стори доста меневрена. Спомням си само, че килограмите бяха множко, така че трябва да си прецениш дали това ще е проблем, все пак в БГ улиците нямат равни на себе си  :wink:, едва ли и при вас е така. Кошчето, което ние наричаме зимно, си се води кошче за новородени и ако така и така си решила да си купуваш такъв модел, ще си го ползваш и лятото (както и аз ще направя, но с друга количка), важното е да може да се проветрява дъното (не знам как им вика на специалните дупки по него). Приятелка в Германия е много доволна от тази марка колички, но в БГ са доста скъпи, така че не знам дали ще има много отговорили на твоето запитване. Успех!
Re: Количките
« Отговор #302 -: Февруари 14, 2008, 14:07:04 pm »
Здравейте, момичета! И аз съм на вълна колички, нищо че още е раничко-бебчо ще се появи май месец. Харесала съм си 3 модела и не мога да избера един, защото и 3-те си имат предимства и недостатъци. Ако някоя от вас вече е закупила от тях или има приятелки, които ги ползват, ще и бъда много благодарна, ако сподели.Ето линковете:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3630?osCsid=528c6a94982e619872b814bf96912cf0
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_171/products_id/3594
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_15/products_id/3437
Благодаря предварително!
*
Re: Количките
« Отговор #303 -: Февруари 14, 2008, 17:08:24 pm »
Тази на Чиполино мисля, че е от новата колекция и не знам дали някой ще може да ти даде вече оценка. Ако гледаме съотношението цена-екстри, количките на Джордани са един от най-приемливите варианти, но ние се отказахме от тях, защото бяха доста тесни, а и стъпенката за крачета нещо не беше доизмислена и оставаше скрита. Купихме Пег Перего, но друг модел. Много са леки и маневрени, имат гарацния 2 г, но за съжаление, за момента още не мога да кажа повече, тъй като, живот и здраве, ще влезе в употреба чак другия месец. Успех!
Re: Количките
« Отговор #304 -: Февруари 14, 2008, 17:19:46 pm »
Ох момичета, с този никакъв избор на колички тук направо в чудо съм се видяла. Затва започнах да се оглеждам от по рано.
За сега любима ми е тази на Quinny Buzz, но попаднах и на още една която ми харесва, но не съм виждала на живо, трябва да си я поръчам на Peg-Perego е, ето този модел:
http://www.macklems.com/perego-gt3-completo.htm

Какво мислите за нея, има пълно легнало положение и може да се използва от новородено?

Много ви благодаря момичета предварително.
*
Re: Количките
« Отговор #305 -: Февруари 14, 2008, 18:32:12 pm »
Sunnyflower, линкът ти не се отваря и не мога да видя моделът, но аз съм с количка на Пег перего - чентро, и съм изключително доволна и то като се има предвид, че направих с някои от изискванията си компромиси поради  цената.
Re: Количките
« Отговор #306 -: Февруари 14, 2008, 18:52:31 pm »
*
Re: Количките
« Отговор #307 -: Февруари 14, 2008, 18:55:20 pm »
при мен се отваря и в двата постинга.
*
Re: Количките
« Отговор #308 -: Февруари 15, 2008, 10:05:16 am »
да, сега се отваря, но преди нещо не щеше.
нямам наблюдения от този модел конкретно.  но по принцип продуктите на Пег перего са добри. вече трябва да решиш дали количката има всички функции, които ти искаш.
Моята е четириколка, като предните колелета са двойни. стабилна е, маневрена и лека, което беше от голямо значение при избора ми - софийските улица са разбити, тротоарите са пълни с паркирали коли и често се налага да правя какви ли не маневри, за да мина, но понякога няма възможна маневра и просто трябва да вдигна количката и да я пренеса.
Родих в края на зимата и затова реших, че зимен кош не е необходим - ползвах пълното легнало положение и зимното чувалче.
*
Re: Количките
« Отговор #309 -: Февруари 15, 2008, 18:17:15 pm »
Ние се спряхме на Пег Перего Суитч. Много е лека, маневрена и функционална... вярно, цената е доста солидна, но се надявам да успеем да я продадем след това. В Пиги'с Хаус, при покупка над 500 лв ползваш 3% отстъпка, над 1000 лв - 5%. Ако закупиш стока от същия магазин в понеделник, получаваш клиентска карта за 5% отстъпка (подробности на сайта им). Ние така направихме. Предимството да отидеш в понеделник е, че няма пукнат човек и продавачките спокойно могат да ти отделят дори 1 час за обяснения, демонстрации и т.н. Като имаш предвид, че работи до 21ч - спокойно може да се отиде и след работа. Друго предимство е, че дават 2г гаранция на абсолютно всички модели колички (дори Чико, които са с 6м гаранция от производителя). Извинявам се, ако звуча като рекламен агент на магазина, но много се впечатлих от маркетинговите им похвати ;), а и инфото може да е от полза на много мами.
Re: Количките
« Отговор #310 -: Февруари 20, 2008, 13:41:12 pm »
Знам 4е още ми е рано за коли4ки ама не мога да се въздържа да не се заглеждам....някой ползвал ли е тази и какво ще кажете за нея
Име: Pack Trendideal от Bebe Confort 2в1
Цена: 350.00 лв.
Аксесоари:дъждобран,покривало,вградени адаптори,2 табли, облегалка с 3 позиции с омекотител,прозорец и сенник с UV защита на купула,стол за кола до 13кг.с покривало, допълнително подсилване на шасито,сгъване с една ръка,тегло 9кг. Гаранция 24 месеца.
П.Сето я и в другия цвят и по подробни снимки
http://www.detski-igrachki.info/products_photos/im/6048_1.jpg

« Последна редакция: Февруари 20, 2008, 13:57:05 pm от Виктория »
*
Re: Количките
« Отговор #311 -: Февруари 20, 2008, 13:48:59 pm »
Изглежда много добре, а и Бебе комфорт са хубави колички, а и цената й е перфектна, чак се учудвам.
Моята е на чико Ct 02, която е подобен модел и струва 550 лв.
 :D
*
Re: Количките
« Отговор #312 -: Февруари 20, 2008, 13:56:52 pm »
Ние сме с Buzz i Zapp na Quinny и съм много доволна(наи-сетне :lol:) ...Специално аз много ги харесвам управлявам я с една ръка ,аиде стига толкова реклама :lol:.Всяка коли4ка вър6и работа ,въпроса е какво търси6 и дали на тебе 6те ти е удобна
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
Re: Количките
« Отговор #313 -: Февруари 20, 2008, 13:59:59 pm »
Изглежда много добре, а и Бебе комфорт са хубави колички, а и цената й е перфектна, чак се учудвам.
Моята е на чико Ct 02, която е подобен модел и струва 550 лв.
 :D
единственото което не ми харесва 4е дръжката не се обръща така 4е бебето да е с лице към майката а и май малко коли4ки ве4е го имат като екстра...... :wink:
Re: Количките
« Отговор #314 -: Февруари 20, 2008, 14:10:44 pm »
Вики, а облегалката дали пада до хоризонтално положение  :?
Re: Количките
« Отговор #315 -: Февруари 20, 2008, 14:12:19 pm »
Да облегалката е с 3 положения от които едното е хоризонтално :wink:

Другата която така ми хареса е  Джема Травъл 3 в 1
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2007&category=160&type=1
« Последна редакция: Февруари 20, 2008, 14:27:48 pm от Виктория »
Re: Количките
« Отговор #316 -: Февруари 22, 2008, 15:14:37 pm »
Да облегалката е с 3 положения от които едното е хоризонтално :wink:

Другата която така ми хареса е  Джема Травъл 3 в 1
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2007&category=160&type=1

И на мен, и на мен. :D :D
Re: Количките
« Отговор #317 -: Февруари 22, 2008, 18:43:15 pm »
galeto  Да ти кажа където в който магазин отида казват 4е много я купуват тази коли4ка и биле много доволни хората  :wink: а и е много лека и маневрена  :D
Re: Количките
« Отговор #318 -: Февруари 25, 2008, 21:17:53 pm »
Някой би ли ми дал линк за коли4ките на Bebe Confort благодаря предварително :wink:
Re: Количките
« Отговор #319 -: Февруари 26, 2008, 14:02:02 pm »
Виктория, и аз съм се спряла на Джема 3 в 1, не съм ги виждала на живо, но мисля, че са леки и практични, само не знам дали няма да е много задушно и горещо на майското ми бебче в коша за новородено.Чула съм,че били евтина имитация на известни марки колички и често се чупели. Но пък много ми харесват. Допада ми и Джордани 3 в 1, но те са малко по-скъпи(предполагам и по-добри), а и са  с 2 дръжки, а на мен ми харесват колички с 1 дръжка.За baby confort нямам мнение, защото също не съм ги виждала в нашия малък град.