0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #140 -: Август 26, 2007, 21:25:06 pm »
Сигнусче, Бертони-то е доста по-тежка и тромава. Дори мъжът ми трудно я вдига сгъната, а аз хептем не мога. Не знам как ще бъде тази зима, но не мисля че ще обикалям улиците първите три-четири месеца. Като за начало ще ги извеждаме с кошчетата за кола, ако въобще времето позволява. На колко месеца ще мога да ги слагам в тази количка близнаците без портбебета? Благодаря ти!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Количките
« Отговор #141 -: Август 26, 2007, 21:30:52 pm »
Не знам как ще бъде тази зима, но не мисля че ще обикалям улиците първите три-четири месеца.
Касси, миналата зима, момичетата, които родиха ноември излизаха през цялото време, просто времето беше идеално за разходки. Ти защо мислиш толкова дълго да не ги извеждаш?
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #142 -: Август 26, 2007, 21:43:30 pm »
Не знам как ще бъде тази зима, но не мисля че ще обикалям улиците първите три-четири месеца.
Касси, миналата зима, момичетата, които родиха ноември излизаха през цялото време, просто времето беше идеално за разходки. Ти защо мислиш толкова дълго да не ги извеждаш?

О, мила, искам да ги извеждам, но не знам как ще е времето. Просто се чудя какво да правя с количката! Като се пъхнат вътре портбебетата, гръбчетата ще са изправени горе-долу/да ни ти казвам колко тясно ми се струва, че ще им е/. Пък като се замисля, че и в преносимите кошници пак са сгънати. Не знам, помагайте....   :(


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #143 -: Август 26, 2007, 22:35:38 pm »
Каси, щом няма напълно легнало положение количката явно се води от 6м. нагоре, трябва да пише в упътването.
А това с излизането не е точно така, само когато температурата е минусова тогава няма да извеждаш бебетата в самото начало. Деси също е родена в края на октомври, беше на 13 дни когато започнахме разходките с часове. По-хубаво от това бебето да е навън (ако времето позволява, разбира се) няма.
*
Re: Количките
« Отговор #144 -: Август 26, 2007, 22:41:42 pm »
Ние също се извеждахме от  възраст около две седмици, въздържала съм се само при наистина неприятно време - силен дъжд, силен вятър. Винаги си носех и допълнително одеалце, ако се наложи и всякакви подготовки, за всякакви ситуации, но важното беше да сме навън.
Re: Количките
« Отговор #145 -: Август 27, 2007, 09:38:08 am »
Каси, сигурна съм, че си преровила целия БГ пазар относно количките за близнаци, но с риск да се набутам между шамарите някой от тези 3 модела няма ли да ти свърши работа? :oops:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_277/products_id/1871
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_277/products_id/1870
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_277/products_id/1869
Реших да не пускам картинките, че постингът ми ще стане огромен - лично на мен първата страшно много ми хареса, не знам как е на живо :oops:

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #146 -: Август 27, 2007, 09:57:17 am »
Галка, много ти благодаря. Да ти кажа и трите ми харесват, особено ако имат легнало положение, супер. Първата много прилича на Пег Перего!!! Изглеждат леки и компактни. Сега ще потърся къде има магазин на Греко в София! Ако някой знае, нека ми пише, ще съм много благодарна.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Количките
« Отговор #147 -: Август 27, 2007, 14:23:15 pm »
Сия,цената на Casualplay e 520? :( и то 2 в 1
Аз май Ще се спра на друга марка, имам оЩе време да разглеждам :wink:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Количките
« Отговор #148 -: Август 27, 2007, 14:32:46 pm »
Елеонор, това 2 в 1, какво включва?


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Количките
« Отговор #149 -: Август 27, 2007, 14:41:31 pm »
Елеонор, това 2 в 1, какво включва?

White,вклу4ва само порт бебе(малкото коШ4е, не зимното) де и една тъпа 4анта :(

А 3в 1 тук са със зимният коШ , 4антата и порт бебето




Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Количките
« Отговор #150 -: Август 27, 2007, 14:44:57 pm »
А с Jane, какво е положението?


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Количките
« Отговор #151 -: Август 27, 2007, 14:55:39 pm »
И пак е по-евтино, отколкото в България. Тук всичко продават отделно. Чанта, чувал за крака, столче за кола - всичко си плащаш отделно. Както и да е - аз си я купих вече, защото така или иначе приятелката, която бях намислила да ми я донесе от Испания се прибра в България. Благодаря ти все пак за инфото. :flower:
*
Re: Количките
« Отговор #152 -: Август 27, 2007, 15:02:03 pm »
Ихаа, какво сте изписали за една седмица!

Касси, аз се бях спряла на Greco, има ги в м-н от "А до Я за вашето бебе", Люлин, доста надути цени, (не видях дали има за близнаци) и Премаман ги внасят по поръчка. Иначе за матраците, аз ти казах за Магнифлекс, аз бях решила да взема от пенолатекс български, но като гледам цената им е най-висока, за нашето легълце излиза 131 лв.!

По отношение на тези кремове за зърната, нужно ли е да се мажем от сега? Аз се мажа само с крема на Мустела за бюст, защото при мен положението е страшно... качих 2 размера, от чашка C на чашка Е и май продължавам да растя, лошото е, че не внасят по-големи сутиени, нито Премаман, нито Триумф, ами то да си търся палатки  :lol:

Сия, колко е кошарката на Неонато? Нали има 2 нива? На мен ми бяха препоръчали Хаук, защото лесно се разглобявали и т.н., но май не съм ги виждала още по магазините.
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Количките
« Отговор #153 -: Август 27, 2007, 15:09:59 pm »
WHITE,аз май на тях Ще се спра, JANE де :P
много хубави има и в момента са намалени тези 3 в1 сега са между 300? и 400?. Ина4е са около 450? 500?. И са доста леки4ки и маневрени, тези където гледахме със мъжлето ми са около 7кг. Как ми се искаШе сега да си купя, оба4е моят голямо суеверие го гони :(

Сия,наистина тук доста неЩа са по евтини 8O, което хи4 не ми се вярваШе.
Каква коли4ка си взе ти?
Поздрави :balk_5: :babbycarrage:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Количките
« Отговор #154 -: Август 27, 2007, 15:22:20 pm »
Ето тази

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #155 -: Август 27, 2007, 17:37:57 pm »
Ихаа, какво сте изписали за една седмица!

Касси, аз се бях спряла на Greco, има ги в м-н от "А до Я за вашето бебе", Люлин, доста надути цени, (не видях дали има за близнаци) и Премаман ги внасят по поръчка. Иначе за матраците, аз ти казах за Магнифлекс, аз бях решила да взема от пенолатекс български, но като гледам цената им е най-висока, за нашето легълце излиза 131 лв.!

По отношение на тези кремове за зърната, нужно ли е да се мажем от сега? Аз се мажа само с крема на Мустела за бюст, защото при мен положението е страшно... качих 2 размера, от чашка C на чашка Е и май продължавам да растя, лошото е, че не внасят по-големи сутиени, нито Премаман, нито Триумф, ами то да си търся палатки  :lol:


Роби, разбрах че ги има в Люлин, но аз вече тотално изтрещявам на тема количка. Сега пък ми хареса една на Мадъркеър, и вече се изнервям много. Всеки различни неща ми казва, и хубави и лоши за даден модел и тотално се сбърках.  :x
Относно кремовете за зърна, аз мажа с гермастан вече. Блазе ти за размера, моите са помръднали супер малко, и сега се чудя какъв сутиен за кърмачки да си купувам. Поздрави и гушки от нас!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Количките
« Отговор #156 -: Август 27, 2007, 18:10:30 pm »
Здравей Каси, вмъквам се набързо в темата за количките.Според мен трябва да вземеш тази, която ти хареса.Мненията са много субективни.Така или иначе в асансьор няма да влиза, но по-важно е да има хубави гуми, защото тротоарите са ужасни.Също така аз лично за България ми се вижда по -добър избор количка, в която бебетата са едно зад друго, по-тясна е и по лесно влиза през врати, ако ти се налага да пазаруваш/но това си зависи може някой друг да пазарува/.Но пък тези като влакче май нямат крайно легнало положение...

Така че, спокойно, вземи някоя не много скъпа, с хубави гуми и това е,  и стига вече  терзания :):):)

целувки на малките


ема
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #157 -: Август 27, 2007, 18:14:52 pm »
Ема, благодаря ти много! Наистина нещата са субективни. Имам още месец, така че дано не изперкам преди да реша.  :wink: Целувки и на твоите юначета!   :bighug: :balk_21:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #158 -: Август 28, 2007, 09:56:33 am »
Ами аз да си призная приключих сагата с количката  :lol:. След дълго умуване и четене на различни мнения накрая се спрях на Jane, Slalom Pro Fix. За Неонатото четох не добри отзиви (специално за колелата), а тази ми изглежда перфектна за нашите улици и е 3 в 1 (зимен кош, кошница и т.н.). Има и разни хитринки, които много ми харесаха  :lol:. Ето я как изглежда: http://www.jane.es./construye/index.php?fuseaction=fitxa&tipo=1&id_producte=115&categoria=&id_intro=#box1 в жълтия вариант.
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: Количките
« Отговор #159 -: Август 28, 2007, 10:08:55 am »
Ами аз да си призная приключих сагата с количката  :lol:. След дълго умуване и четене на различни мнения накрая се спрях на Jane, Slalom Pro Fix. За Неонатото четох не добри отзиви (специално за колелата), а тази ми изглежда перфектна за нашите улици и е 3 в 1 (зимен кош, кошница и т.н.). Има и разни хитринки, които много ми харесаха  :lol:. Ето я как изглежда: http://www.jane.es./construye/index.php?fuseaction=fitxa&tipo=1&id_producte=115&categoria=&id_intro=#box1 в жълтия вариант.
Честита придобивка - нали е от най-важните - браво!