0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #20 -: Юли 11, 2007, 17:41:22 pm »
Здравей, Ve4e mama Ти си голяма жена, искрено ти се възхищавам за силата. Ти наистина заслужаваш малкото си слънчице. Много, много целувки и от мен, историята ти стигна до сърцето ми.
*
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #21 -: Юли 12, 2007, 09:06:05 am »
Радвам се за теб,ve4e mama! Пожелавам ти от все сърце на теб и всички минали през подобни проблеми цялото щастие на света! Трогнаха ме вашите истории, а на bubulina79 искам да кажа да се успокои и да не си задава такива въпроси. И аз не спирах да плача през пъвите седмици, питах се същото - защо се случва на мен след като толкова много го искам и толкова много го чаках. Има толкова майки, на които несправедливо се дава тази титла, а после захвърлят децата си. Питах се само защо и плачех безутешно.
Години наред /с необходимите почивки, разбира се/ бях на хормонални противозачатъчни, тъй като имах фоликулярни кистички. Проблеми нямало, но трябвало да се подтисне овулацията, за да изчистят. Миналата година ги спрях и започнахме опитите. Пет месеца по-късно тестовете показаха  + +. Бях на седмото небе от щастие. В 4 седмица от оплождането / тъкмо си бях записала час при гинеколог/ се разболях - настинка. Болеше ме гърло, температура - подържах 37.2, сополки и така. Пиех само осцилококцинум и смучех фитолор. След седмица прокървих и ме приеха в болницата за кюртаж. Изследвания никой не пожела да ми направи - било от настинката /вирусите убиват/, или дефект в хромозомите. Болка, сълзи, въпроси, самообвинения и т.н. Пазихме се три месеца и след това подновихме опитите - винаги, когато ми дойдеше изпадах в депресия, но гледах да я преодолявам бързо и да гледам напред. След още пет месеца / с нередовен и проблемен цикъл/ отново + + тест. Така се зарадвах и благодарих на Бога. Сърцето ми ,обаче, се страхуваше да не ми се случи втори път. Четири седмици след оплождането пипнах някакъв вирус - цяла нощ повръщане и разстройство. Отидох на преглед - да имало струпване на клетки, направиха му снимчица и ме извикаха след седмица, за да видят дали има развитие. Вече пет дена съм на сирене и препечен хляб, на прахчета смекта и положителни мисли, но нямате представа как ме е страх. Днес съм на преглед - стискам си палци! Вашите истории ме изпълват със сила и кураж - благодаря ви! 
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #22 -: Юли 12, 2007, 16:20:28 pm »
Здравей,мила ани79!Не само стискам палци,ами се моля всичко да е наред с теб и бременността ти!Абсолютно те разбирам колко се страхуваш,но повярвай,наистина положителните мисли зареждат,въпреки че звучи като клише,така е! :) :)За съжаление времето тече бавно,а нощите още по-бавно.Знам го от опит!Пази се!Дръж ни в течение как се развиват нещата!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #23 -: Юли 12, 2007, 16:42:38 pm »
Ани кураж мила и лека бременност, безпроблемна  и здраво бебче на финала.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #24 -: Юли 16, 2007, 12:39:40 pm »
Здравейте, момичета! Петък 13-ти се оказа проблемен и за мен. Събудих се с кървене, звъннах на лекарката си и веднага ме приеха в болницата - в патологична бременност. Биха ми прегнил и три дена папаверин, а продължавам да пия и утрогестан. Кървенето спря и днес ме изписаха. Надявам се всичко да е наред - викат ме на преглед след 10 дена. Иначе стискам зъби и се опитвам да мисля положително. Дори на бебчо говоря / а то е едва в 6-7г.с./ да се стиска и да се държи мъжки. Благодаря ви за подкрепата момичета и ви желая късмет на всички!!!!!!!!
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #25 -: Юли 16, 2007, 15:45:43 pm »
Мила ани, стискам палци!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #26 -: Юли 16, 2007, 19:34:53 pm »
Здравейте, момичета! Петък 13-ти се оказа проблемен и за мен. Събудих се с кървене, звъннах на лекарката си и веднага ме приеха в болницата - в патологична бременност. Биха ми прегнил и три дена папаверин, а продължавам да пия и утрогестан. Кървенето спря и днес ме изписаха. Надявам се всичко да е наред - викат ме на преглед след 10 дена. Иначе стискам зъби и се опитвам да мисля положително. Дори на бебчо говоря / а то е едва в 6-7г.с./ да се стиска и да се държи мъжки. Благодаря ви за подкрепата момичета и ви желая късмет на всички!!!!!!!!
миличка, важното за сега е че кървенето е спряло, познавам жени, които са кървели до термина си. не се притеснявай, почивай, пий каквото са ти казали- предполагам утрогестан, папаварин или но-шпа и много се пази! 10 дни са кратък период, няма да разбереш, кога е минало времето! пожелавам ти много успех и лека бременност!
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #27 -: Юли 16, 2007, 19:55:24 pm »
Благодаря ти, 4е ни даваш надежда Ве4е мама; да ти е жива и здрава Феята  :D
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #28 -: Август 04, 2008, 20:56:20 pm »
Малко надежда за всички нас. Дано има повече такива истории.
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #29 -: Август 05, 2008, 17:10:25 pm »
Ve4e Mama,темата е страхотна! Дано всички момичета от форума станат вече Мами :)
Полезно е когато споделяме не само проблемите си,а и решението им
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #30 -: Август 05, 2008, 23:25:43 pm »
много се радвам на щастливият край,такъв беше и за мен!Желая го и на всички момичета!
 Моляте ,сподели кой лекар ти прави лапароскопията.Братовчедка ми има такава преграда и един мисед,та питам заради нея.Д-р Тюфекчиева и направи хистероскопия,но каза че преградата може да се махне само с коремна операция.
<br />
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #31 -: Август 06, 2008, 17:07:16 pm »
Привет от мен! :D Д-р Тюфекчиева ми премахна преградата.Тя също имаше съмнение,че може да не успее лапароскопски,т.е. ако не стане с лапароскопа ще последва коремна операция,но не в същия момент.Но слава богу при мен нещата се развиха по-благоприятно и не се стигна до коремна операция.След два цикъла бях бременна...... :DДругото го знаеш!  :D Няма да направи нещо ако не се налага наистина!На мен също направи хистероскопия и установи наличие на преграда,но реши, че ще е възможно да се отстрани лапароскопски,,но имаше съмнения, които можеше да отхвърли само след като направи и лапароскопията. Но във вашия случай явно е преценила, че ще стане  с коремна операция, много зависи от вида на преградата.Така, че моят съвет е да и се доверите напълно и да не се притеснявате! Поздрави и успех! :D
« Последна редакция: Август 06, 2008, 17:15:10 pm от ve4e Mama »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #32 -: Август 07, 2008, 11:28:27 am »
много благодаря! :D
<br />
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #33 -: Август 10, 2008, 10:42:44 am »
Здравейте,момичета! Аз също съм много разстроена и притеснена отново нямах късмет ПОМОГНЕТЕ ! За втори път преди 2 дена претърпях мисед аборт и съм отчаяня!Бихте ли ми дали съвет какви изследвания да си направя и къде е най-добре да отида за тези изследвания! :balk_145:Пишете ми  :balk_173:

*
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #34 -: Август 10, 2008, 10:51:44 am »
Съжалявам Blue angel  :bighug:
Добре ще е да направиш имунологични и генетични изследвания!
Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #35 -: Август 10, 2008, 17:26:29 pm »
Съжалявам Blue angel  :bighug:
Добре ще е да направиш имунологични и генетични изследвания!
Да и затова питам да ме насочите къде е най-добре да отида!

Re: До момичетата с missed - кратка история
« Отговор #36 -: Август 10, 2008, 17:32:03 pm »
За имунологичните ако искаш отиди в Плевен при доц.Конова. Генетични /кариотип/ аз лично съм правила в МД София.