0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #540 -: Септември 29, 2007, 20:45:50 pm »
Споко, към теб беше питането.  :oops:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #541 -: Септември 29, 2007, 21:03:17 pm »
Кавърма кебап със салата от пресни марули... :lol: :lol: :lol:
Фантииииииич !!!
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #542 -: Септември 29, 2007, 21:14:47 pm »
Кавърма кебап със салата от пресни марули... :lol: :lol: :lol:
Фантииииииич !!!

Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #543 -: Септември 29, 2007, 21:17:09 pm »
Миди с ориз!!! :lol:

На такова ми прилича. :wink:
« Последна редакция: Септември 29, 2007, 21:22:06 pm от eganeva »
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #544 -: Септември 29, 2007, 21:19:41 pm »
Шегувам се, Фанта, в настроение съм, ти нали разбираш от шеги, или се сърдиш?? :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #545 -: Септември 29, 2007, 21:20:55 pm »
А за сандъчетата - щом имаш пластмасова касетка, пръст - вземаш малко найлон, слагаш го отдолу и после слагаш пръстта, можеш да добавиш дребни камъчета, правиш го за дренаж. След това набождаш луковиците и по-нататък поливаш и чакаш да излязат пролетни цветя.

Фанте, ей тук е обяснено.
*
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #546 -: Септември 30, 2007, 03:47:26 am »
Нещо проит вимето което тип измислих  :P
Ей, за една вечер човек да не влезне във форума и вие ще ме уморите от смях. Обаче вимето на Фанта, изби рибата. :lol: 8O
Фантич, нали разбираш от майтап, то много стана тая вечер на твой гръб, ма карай така е дошло.
Ози, шъ ма извиняваш напоследък сериозно ти спамя темичката,  :oops: ма да знаеш, че не само нея.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #547 -: Септември 30, 2007, 11:29:18 am »
Нещо проит вимето което тип измислих  :P
Ей, за една вечер човек да не влезне във форума и вие ще ме уморите от смях. Обаче вимето на Фанта, изби рибата. :lol: 8O


На мен ми трябваха около 2 мин. да разбера смисъла. Накрая разбрах какво е искала да каже. Обаче тя май не разбира от шеги и се сърди, та затова не питах. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #548 -: Септември 30, 2007, 12:17:26 pm »
Оси, споко и аз разбирам от шеги. Където съм била сърдита съмси изтрила мнението. И аз се посмях и разбрах всичко  :D :P
*
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #549 -: Септември 30, 2007, 14:11:45 pm »
Дива роза, засей си лалетата на есен.Може и по-късно.Ако ги засееш март-април има вероятност и да не ти цъфнат.Ще си покарат с някакви малки листенца през зимата, докато ги съхраняваш, и ще загинат без влага.В сандъчета може, но в щайга или кош без дупки не ти препоръчвам.Те ще цъфнат, обаче докато стане време да се вадят от там има голяма вероятност да ти загният, ако не се отцежда достатъчно добре водата от пръстта.Лалетата по принцип не мръзнат и е добре да се сеят октомври-ноември.
Който си е купил луковици на нарциси, сега е времето да се сеят. 
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #550 -: Септември 30, 2007, 14:53:53 pm »
Цитат
В сандъчета може, но в щайга или кош без дупки не ти препоръчвам.Те ще цъфнат, обаче докато стане време да се вадят от там има голяма вероятност да ти загният, ако не се отцежда достатъчно добре водата от пръстта.Лалетата по принцип не мръзнат и е добре да се сеят октомври-ноември.
Който си е купил луковици на нарциси, сега е времето да се сеят.
 

Абсолютно на същото мнение съм. Сандъчета или продълговати саксии, но с дупки отдолу.
Като тези:










Оси, споко и аз разбирам от шеги. Където съм била сърдита съмси изтрила мнението. И аз се посмях и разбрах всичко  :D :P
Радвам се, Фанта. :)   :bighug:

Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #551 -: Септември 30, 2007, 15:42:17 pm »
Момичета, цена нямате!!!

Ози, аз забелязах стъклениците още, като ги показа, но нямам такова нещо. Ако ми кажеш в кой магазин да отида и да си ги купя, без да се мотая излишно, отивам и ги купувам.  :D Изпитвам леко неудобство заради цветята, че всичката им интимност ще се вижда, но...изглеждат добре поразголени, като цъфнат.
Кети, ти пък предлагаш есента да се засеят?! Пролет-Есен, Есен-Пролет: колко лесно мога да се объркам с моята главица, както се шегува мъжът ми в момент на снизходително настроение по отношение на жена си!!!  :D И аз имах подозрение, че есента е по-добре, но Мари видя еротичния момент при катеричките, отплесна се по него и настоява за друго.
Гане, сигурно си права за цветната терапия! Предполагам, че е така!
Всичките ви снимки са много красиви. Тези немци са големи естети, разбират от красивото!!!
Лек ден, момичета!
*
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #552 -: Септември 30, 2007, 17:08:19 pm »
Ози, душата, внимателно с тез красоти дето показваш, 8O че да не взема да се гътна вече. Еми получавам сърцетуп. :lol:
А туй последното твое ли е. Я разкажи накратко къкво е съдържанието на съндъчето. :D
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #553 -: Септември 30, 2007, 17:09:40 pm »
Цитат
Ако ми кажеш в кой магазин да отида и да си ги купя, без да се мотая излишно, отивам и ги купувам.
Розичка, потърси в нета, там при вас не може да няма. А ако не искаш да им се виждат корените, намери от по-тъмно стъкло вази, или долната част на вазата облепи с нещо, фолио цветно или пък нарисувай нещо...Но някак си не си струва, ако имаш много луковици, ще трябва да си купиш 20 вази? Струва си ако имаш само няколко.
Според мен най-добрия вариант за теб, е да си купиш сандъчета с дупки отдолу, пластмасови, те не са изобщо скъпи и давай.
Успех ти желая.
И да ни ги покажеш на пролет. :)
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #554 -: Септември 30, 2007, 17:13:36 pm »
Ози, душата, внимателно с тез красоти дето показваш, 8O че да не взема да се гътна вече. Еми получавам сърцетуп. :lol:
А туй последното твое ли е. Я разкажи накратко къкво е съдържанието на съндъчето. :D

А, Мари,не са мои, търсих в нета и ги намерих, но такива сандъчета пластмасови като последната снимка имам. Може всичко да си сееш в тях.

Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #555 -: Септември 30, 2007, 17:22:00 pm »
Аааааааааа ясно, значи те си показвала сандъчетата, пък аз гледам цвекетата. :oops: :lol: Абе уж не съм блондинка, ма нещо не зацепвам. :lol: :wink: Гони ме предстартова треска. :D
Иначе и аз имам 4-5 такива сандъчета, ползвам ги основно за сакъзите.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #556 -: Септември 30, 2007, 17:30:12 pm »
Мери, желая ти късмет, и твоята предстартова треска се увенчае с едно или две бебета. :D И ето тук един виртуален подарък за теб:

Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #557 -: Септември 30, 2007, 18:36:39 pm »
Добре, Ози, обещавам! Каквото и да се получи!  :D
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #558 -: Септември 30, 2007, 20:59:02 pm »
най-чудодейната терапия за бременни е занимаването с цветя. По-отпускаща терапия няма. Аз си садях докато бях бременна и си ги разсаждах :D Най-хубавата терапия срещу стрес, която познавам :lol: Така че бременеенето може само да ти е приятно с цветята.

  :good_post::good_post: :good_post: 10x,Гане!Универсална е терапията с цветя! :wink:


   ketti,а лалетата да ги сеем ли вече,или накрая на октомври?


     :lol: Темичката е доста забавна в последно време!Голям смях пада тука! :balk_50:
*
Re: Моята Градинка 2
« Отговор #559 -: Септември 30, 2007, 22:05:32 pm »
Мери, желая ти късмет, и твоята предстартова треска се увенчае с едно или две бебета. :D И ето тук един виртуален подарък за теб:

Понеже аз съм скромна, :oops: ти си показала три и аз искам триииииииииииии. :lol: