0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпроси около календара
« Отговор #20 -: Август 18, 2007, 19:46:47 pm »
Здравейте и от мен!Нямам търпение да въведете и помо6тника за базалната температура...мисля,4е 6те е от помо6т за вси4ки нови потребители-в това 4исло и на мен,а пък и на останалите!Дано не прозву4и нахално от моя страна,но какво озна4ава много скоро:седмица...месец или пови4е?Благодаря!
Така е, помощника е много хубава фукция, която за съжаление е доста трудна за написване, защото и теорията по случая е доста размита и неясна. Успяхме да разпишем логиката която ще показва предполагаемия ден на овулацията, но това ще бъде постфактум (т.е. за изчисляенията се ползват и дните след овулацията).
Но засега сме планували други неща които са доста по важни, защото засягат пряко правилното функциониране на календара.
Помощника за съжаление ще трябва да почака. Виждам че ти обичаш цифрите и за това ти казвам че по рано от 6 месеца едва ли ще се появи, а може и да се появи, зависи от много неща ;-).

Поздрави
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпроси около календара
« Отговор #21 -: Август 29, 2007, 18:25:26 pm »
Аз пък искам да задам един въпрос, който отдавна ме интересува и все се чудя дали постъпвам правилно  :? Та- винаги ли записвате за първи ден от цикъла си деня, в който прокървите независимо през кое време от денонощието е станало това? Примерно днес ми дойде към 17:45. Това към днешния ден ли да го отнеса или към утрешния? Понякога ми идва примерно в 22 часа. Тогава как се постъпва? :? Струва ми се, че това не е без значение все пак..

*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Въпроси около календара
« Отговор #22 -: Ноември 12, 2007, 16:29:20 pm »
Здравейте!Защо овулационния ми календар не е видим за другите потребители,при положение ,че съм въвела това във регистрацията?
*
Re: Въпроси около календара
« Отговор #23 -: Ноември 12, 2007, 16:36:32 pm »
Здравейте!Защо овулационния ми календар не е видим за другите потребители,при положение ,че съм въвела това във регистрацията?
Съвсем си е видим.

Поздрави
Re: Въпроси около календара
« Отговор #24 -: Ноември 26, 2008, 14:18:44 pm »
Аз пък искам да задам един въпрос, който отдавна ме интересува и все се чудя дали постъпвам правилно  :? Та- винаги ли записвате за първи ден от цикъла си деня, в който прокървите независимо през кое време от денонощието е станало това? Примерно днес ми дойде към 17:45. Това към днешния ден ли да го отнеса или към утрешния? Понякога ми идва примерно в 22 часа. Тогава как се постъпва? :? Струва ми се, че това не е без значение все пак..
Това е доста интересен вьпрос,но защо никой не е дал отговор?!
*
Re: Въпроси около календара
« Отговор #25 -: Ноември 26, 2008, 15:45:36 pm »
Аз пък искам да задам един въпрос, който отдавна ме интересува и все се чудя дали постъпвам правилно  :? Та- винаги ли записвате за първи ден от цикъла си деня, в който прокървите независимо през кое време от денонощието е станало това? Примерно днес ми дойде към 17:45. Това към днешния ден ли да го отнеса или към утрешния? Понякога ми идва примерно в 22 часа. Тогава как се постъпва? :? Струва ми се, че това не е без значение все пак..
Това е доста интересен вьпрос,но защо никой не е дал отговор?!
Ммммм, да - интересен въпрос.
Хайде някое медицинско лице да се изкаже с каква точност е необходимо да се знае кога ти идва?
Аз приемам че плюс минус един ден не е от значение, но най вероятно не е така!

Поздрави
*

    denitsa tsekova

Re: Въпроси около календара
« Отговор #26 -: Ноември 28, 2008, 12:04:10 pm »
Здравейте и от мен, настоящи и бъдещи мами :) Искам да Ви попитам дали при употреба на противозачатъчни Ясмин мога да си попълвам овулационния календар?
Благодаря предварително!
Re: Въпроси около календара
« Отговор #27 -: Декември 07, 2008, 19:35:28 pm »
Здравейте и от мен! Аз съм нова тук и с удоволствие ще следя темичката защото попълвам каледара си едва от една седмица (извинете ме за спама  :oops: )
*
Re: Въпроси около календара
« Отговор #28 -: Януари 06, 2009, 15:56:17 pm »
Овулационният календар поддържа ли се в момента или е в профилактика? Нещо не мога да го намеря... :?
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Въпроси около календара
« Отговор #29 -: Януари 06, 2009, 16:26:03 pm »
Сега проверих, отваря се :)
Опитай отново :)
*
Re: Въпроси около календара
« Отговор #30 -: Януари 06, 2009, 16:32:08 pm »
Сега проверих, отваря се :)
Опитай отново :)


Благодаря, Black Rose!
Опитвам, но без успех... Излиза ми това:

404 Not Found

--------------------------------------------------------------------------------

nginx/0.6.31
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Въпроси около календара
« Отговор #31 -: Януари 06, 2009, 16:46:08 pm »
Сега проверих, отваря се :)
Опитай отново :)


Благодаря, Black Rose!
Опитвам, но без успех... Излиза ми това:

404 Not Found

--------------------------------------------------------------------------------

nginx/0.6.31

Календара, както и всички останали части на сайта работят, но на моменти сървъра е нестабилен, защото се премахват клиенти от него в момента и се претоварва (за това от време на време изчезва). Целта на преместването е точно да е по стабилен сайта.
*

    s_sonia@gbg.bg

Re: Въпроси около календара
« Отговор #32 -: Януари 12, 2009, 10:02:22 am »
Здравейте,
ползвам календара от няколко години и много съм доволна до сега никога съм нямала проблеми, но днес нещо отказва за се отвори препраща ме към сайт който го Хоствал icnbg.bg "Този сайт е регистриран за един от клиентите на ICN.BG" иска ми регистрация и пари  :ask:, какво става да не би да има нещо ново покрай него или да е станал платен  :balk_159:
Re: Въпроси около календара
« Отговор #33 -: Януари 12, 2009, 10:27:30 am »
Здравейте!Аз имам същия проблем като s_sonia@gbg.bg  :)Моля някои от модераторите да разяснят проблема!!!Благодаря!
*
Re: Въпроси около календара
« Отговор #34 -: Януари 12, 2009, 10:37:18 am »
аз също имам този проблем  8O
а друго... :lol: не съм влизала в профила си да променям а от днес вече нямам аватар  :(!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Въпроси около календара
« Отговор #35 -: Януари 12, 2009, 10:40:04 am »
Здравейте,
ползвам календара от няколко години и много съм доволна до сега никога съм нямала проблеми, но днес нещо отказва за се отвори препраща ме към сайт който го Хоствал icnbg.bg "Този сайт е регистриран за един от клиентите на ICN.BG" иска ми регистрация и пари  :ask:, какво става да не би да има нещо ново покрай него или да е станал платен  :balk_159:
Здравейте!И аз се сблъсках със същия проблем.Ако е възможно, моля някой от модераторите да разясни каква е причината.
Благодаря предварително.Лека и успешна седмица на всички!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Въпроси около календара
« Отговор #36 -: Януари 12, 2009, 11:18:58 am »
Здравейте,
Започна преинсталирането на сървъра (част от процедурата по преместването).
Календара ще се появи отново след към края на седмицата. Надявам се да е видим още на 14-ти следобяд.

Поздрави
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Въпроси около календара
« Отговор #37 -: Януари 12, 2009, 11:27:57 am »
Благодаря за бързия отговор, beast!
Чак сега видях предупредителната тема :oops:
Лек ден на всички!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Въпроси около календара
« Отговор #38 -: Януари 12, 2009, 11:44:22 am »
Аз пък искам да задам един въпрос, който отдавна ме интересува и все се чудя дали постъпвам правилно  :? Та- винаги ли записвате за първи ден от цикъла си деня, в който прокървите независимо през кое време от денонощието е станало това? Примерно днес ми дойде към 17:45. Това към днешния ден ли да го отнеса или към утрешния? Понякога ми идва примерно в 22 часа. Тогава как се постъпва? :? Струва ми се, че това не е без значение все пак..
Със сигурност знам (от д-р Владимиров, а и някъде в интернет го пишеше), че ако ти е дошло следобед, за първи ден на цикъла се приема следващия ден, само не съм сигурна дали след 13 или 14ч. се брои.
*
Re: Въпроси около календара
« Отговор #39 -: Януари 12, 2009, 12:23:51 pm »
Беше добре,
 да ни предупредите за престоящия проблем ....тъй като сте знаели за евентуалната преинсталация на сървъра.