0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #40 -: Юни 04, 2007, 05:40:17 am »
Здравейте момичета,
 И аз се присъединявам към вас. Живот и здраве ако всичко ми е наред в края на юни ще започна втори опит ин витро само, че с ударни дози лекарства тъй като яйчника ми не отговаря добре на нормална стимулация и ще съм по специален протокол за слабо реагиращи на стимулация.
Дано господ е със нас момичета и това лято ни донесе много радост в семействата ни.
Много късмет на всички. :blowingdust:
Целувам ви.
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #41 -: Юни 04, 2007, 09:33:40 am »
Здравейте момичета . Пожелавам ви много успех  :D
Аз трябва да се класирам за следващата тема, не можах да се класирам сега и доктора ме остави за октомври месец.
Но ще ви следя, ще ви стискам палци и ще се просвещавам, защото много неща не са ми ясни.
*
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #42 -: Юни 04, 2007, 09:50:36 am »
Здравейте и от мен!
Успех на всички момичета от лятната серия и дано идват само хвалби за положителни тестове в тази темичка.  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Наха, изпуснах да те поздравя в предната тема. Радвам се на успеха ти и ти желая вълшебна безпроблема бременност и най-красивия/ите резултат/и на зима!

Counterfeit, ние с теб в тази тема ще сме гости, но в есенната ще сме сред главните герои :)

Dindin, и аз много мисля за този ЕЦ. Ама при тези яйчица с лошо качество (а бяха цели 29), дали да се надявам, че единствената на ЕЦ би била читава?!?!  :?

Хубаво лято за всички ни!  :sunburn:
*
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #43 -: Юни 04, 2007, 12:08:56 pm »
Успех и от мен момичета, много положителни тестове и бебета зимата!
 :bori_007: :bori_004: :bori_005: :bori_007: :bori_004: :bori_005: :ballons: :goodluck:
*
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #44 -: Юни 04, 2007, 13:16:19 pm »
Успешни стимулации, добри яйчица, много вяра, спокойствие и  :bfp: пожелавам на всички момичета!  :grouphug2: :goodluck: yahoo_17

И аз се присъединявам, започвам една лекичка стимулация за икси  :D
Дано темичката ни е късмет  :D
Grace,   yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :bighug:
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #45 -: Юни 04, 2007, 13:25:44 pm »
Здравейте. :PАз участвах в пролетната сесийка , ще участвам и сега. На 28.05 ми сложиха Диферелин-3,75 депо :needleani:, днес ми дойде МЦ.Утре съм на преглед и най-вероятно започваме със същинската стимулация. :a_cat_06:
Междувременно правих имунологични и генетични в Плевен - резултати: нк-клетки в норма,Т-лимфоцити в норма;анти-кардиолипинови в норма; ИМАМ положителни антифосфолипидни антитела- за тях предписан Аспирин протект 100мг. Чакам част от генетичните за тромбфилия.( Дано да няма други изненади- преди 1г.правих общи генетични в София и нямаше проблеми, но тогава не ме изследваха за тромбфилия)
Всички хормони и полови и на щитовидната жлеза са супер.
За сега това имам като инфо :balk_104:.Утре, ако ми сложат първия Пурегон вече официално ще съм в групата. Успех на всички НАС.
    
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #46 -: Юни 04, 2007, 14:13:47 pm »
Желая успех и късмет на вси4ки мадами и дано се похвалите само с положителни резултати :goodluck: :bfp: :bighug:
стискам палци на вси4ки :crossfingers: :bori_016: :bori_012: :bori_005: yahoo_17



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #47 -: Юни 04, 2007, 14:41:11 pm »
Counterfeit, ние с теб в тази тема ще сме гости, но в есенната ще сме сред главните герои :)

Dindin, и аз много мисля за този ЕЦ. Ама при тези яйчица с лошо качество (а бяха цели 29), дали да се надявам, че единствената на ЕЦ би била читава?!?!  :?

Така като гледам и аз за есента се очертавам.. може би...

Ази, аз съм на етам питанки за сега за ЕЦ. И аз бях с реколта около 30 яйца, а ембрионите не станаха за пример.

Успех на всички от мен!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #48 -: Юни 04, 2007, 15:19:22 pm »
Силно стиснати палци от мен за момичетата, които ще правят АРТ това лято. Дано всички ни зарадвате с положителни тестове! Успех! :crossfingers:


Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #49 -: Юни 04, 2007, 15:34:38 pm »
Аз си чакам утре лелката и много се надявам да не ми закъснее. То човек когато се надява да не дойде, винаги идва предварително, така че няма да се учудя... В сряда съм на преглед и ако всичко е наред започваме стимулацията.
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #50 -: Юни 04, 2007, 17:14:03 pm »
Ех, каква хубава компания за лятото се е събрала... Трябва да станат мнооого хубави бебета :D :D

При мен все още няма ясна идея ще се прави ли нещо, но определено ще ви стискам палци  :D
Благодаря ти, Бени!







Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #51 -: Юни 04, 2007, 21:04:47 pm »
Пожеравам на всички момичета много положителни тестове. Аз за месец май след икси днес кръвен тест отрицателен. Отчет: Дълъг протокол. Стимулация с Прегнил и Фостимон. Пункция на 9 яйцеклетки. От тях 4 добри. Оплодени три. Върнати три ембриона /много добри/на 2 ден. Резултат  :bfn1: Дано бях последната с лошите новини.
Аз лично няма да се откажа, за мен септември ще бъде май. Късмет и много  :bfp1: Стискам Ви палци!
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #52 -: Юни 04, 2007, 22:36:06 pm »
Момичета, колко месеца почивка ви препоръчват след неуспешно АРТ? То от много бързане полза няма.. ама си питам аз.. :oops:
*
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #53 -: Юни 04, 2007, 23:01:33 pm »
Dindin,и аз не знам точно, но най-добре било(доколкото съм чела и чувала) паузата да е поне 5-6 месеца,но е имало случаи и на 2-3 месеца само пауза...В зависимост от това колко бързо се възстановиш(все пак съм чела ,че на някои момичета не им идва цикъл цели два месеца след това - а все пак преди да ти се е нормализирал цикъла не може да почваш пак цялата хормонална въртележка - блокажи,та стимулации и т.н :lol:)Така че тук лекарите имат думата и биха казали най-точно кога може - ако кажат,че може по-рано,значи може :lol: Аз примерно утре имам час при Маркова точно за да видим как са нещата при мен - да ме прегледа в какво състояние съм след мартенското икси,и ще говорим за наесен,ще си пусна сигурно пак хормони, това-онова - каквото ми каже да подготвя и направя :lol:.Аз честно казано също бих пробвала и по-рано от септември,но просто понеже знам,че в АГ Варна не правят процедури през лятото,и затова най-вече...иначе нямаше да утрая 6 месеца и аз :lol:

Ази,определено тук ще сме "гости" наистина,но наесен сме на първа линия сред участниците :lol:
« Последна редакция: Юни 04, 2007, 23:05:44 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #54 -: Юни 05, 2007, 00:03:28 am »
Пожелавам успех на всички момичета!  :)

И аз много се надявах да се включа в лятната серия, но за съжаление оставам за есенната.

Стискам палци!!!  :crossfingers: :crossfingers:
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #55 -: Юни 05, 2007, 08:33:04 am »
Counterfeit, Dinidn, не бързайте, момичета! Историята познава и успешни процедури скоро след първата (Касси ще потвърди), но лично аз не бих рискувала. Тази стимулация си е голям шок за организма.
Каквото и да решите - успех!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #56 -: Юни 05, 2007, 09:53:55 am »
Диндин, вчера бях на конролен преглед, за да видя как са ми яйчниците вече 2 цикъла след стимулацията. Единият още е уголемен. Това означава, че и организмът не е влязъл в релси напълно. Затова си мисля, че септември-октомври е добре за втория опит, не по-рано. Освен всичко друго и клиниката е в почивка през лятото.
Знам какво нетърпение те измъчва, защото и аз бях готова да започвам пак още като ми свърши менструяцията след опита :), но нека бъдем търпеливи. Все пак не е въпроса само да забременеем, а и да сме здрави, за да си гледаме бебетата след това :).

Слънчев ден на всички!  :sunshine:
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #57 -: Юни 05, 2007, 09:56:20 am »
Здравейте момичета,
най-накрая и аз да се включа, престраших се. Първо да пожелая на всички ви успех!!! Аз самата правих ИКСИ февруари при д-р Стаменов неуспешно, но сега когато направих имунологични и генетични изследвания се оказа, че съм със завишени НК клетки така че ми предстои втори опит през юни-юли, но първо вливания. Освен всичко имам Хашимото и сериозен мъжки фактор, но не се предавам и вярвам че един ден и аз ще доживея да си имаме рожби. Успех!  :)
*
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #58 -: Юни 05, 2007, 10:27:27 am »
Нека и аз да се включа - трансфер на 01.06.Дай Боже празника на детето да донесе късмет...Днес ми е 5ти ден...
Re: In Vitro / ICSI - Юни, Юли, Август ' 07
« Отговор #59 -: Юни 05, 2007, 10:35:39 am »
Нека и аз да се включа - трансфер на 01.06.Дай Боже празника на детето да донесе късмет...Днес ми е 5ти ден...
Дидон, дано да ти върви на деца! :D
Късмет, мила  :bori_021: yahoo_17