0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,
Насочиха ме за инвитро при д-р Тодоров. Ще се радвам да науча за личния опит на тези от вас, които са били негови пациент.
Благодаря предварително!
« Последна редакция: Септември 24, 2008, 18:43:50 pm от rally_pat »
Не бих правила каквото и да е при този... Ужас!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
общото мнение за този човек тук е лошо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Благодаря за отговорите!
Критиките към неговите професионални или човешки качества са? Ако професионализмът компенсира другото, бих могла да направя компромис.
*
Критиките към неговите професионални или човешки качества са?
За съжаление, към професионалните.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Ползвай търсачката, ще намериш много писано за този ...
Прочети и   :cross: :cross: :cross: :cross: :cross: :cross: :cross: :cross: :cross: бягай от там  :lol:

lb2f
*
[не ходи там мила.излишна загуба на време, нерви и пари и след това дълбоко разочарование.
*
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=3219.msg55450#msg55450

Виж тука - без повече коментар

А, и съм сигурна, че пролактина ти е висок, ако си го изследвала в тяхната лаборатория :lol:
« Последна редакция: Май 29, 2007, 13:23:13 pm от Fussii »
В очакване ....
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=3219.msg55450#msg55450
Леле, Фусинка... не бях я чела тази тема  8O какво стана с приятелката ти? Имаше ли късмет да забременее. Силно се надявам да е така.


*
Не, за съжаление не забременя. То и да беше забременяла, щеше да е чудо при така изпълнената манипулация...
Всеки сам прави избора си. Вероятно има забременели момичета в тази клиника, просто МОЕТО МНЕНИЕ за нея е отрицателно
В очакване ....
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=3274.0

Ето още една тема по въпроса.Преди бях негова пациентка, но благодарение на момичетата от форума намерих своя лекар. Много от нещата не се оказаха така, както казваше д-р Тодоров и есента ни предстои ИКСИ.
Благодаря на всички, които се включиха с мнение.
Аз така или иначе имам час за октомври за д-р Стаменов, но познат лекар ми препоръча Тодоров и каза, че мога да отида при него по-скоро. След вашите коментари приключвам темата и се зареждам с търпение за есента.
Благодаря на всички, които се включиха с мнение.
Аз така или иначе имам час за октомври за д-р Стаменов, но познат лекар ми препоръча Тодоров и каза, че мога да отида при него по-скоро. След вашите коментари приключвам темата и се зареждам с търпение за есента.


Добър избор  :D Успех, миличка  :D

lb2f
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Не, за съжаление не забременя. То и да беше забременяла, щеше да е чудо при така изпълнената манипулация...
Всеки сам прави избора си. Вероятно има забременели момичета в тази клиника, просто МОЕТО МНЕНИЕ за нея е отрицателно
Fussi, аз се надявах да е станало чудо наистина :( Дано вече да е намерила истински лекар, а не експериментатор, който се самовеличае от това, че има опашка пред кабинета му!
Не знам, няма ли начин да се осъществява някакъв контрол над такива лекари? Ако пациентка се оплаче, има ли начин да се свика лекарска комисия или нещо такова, която да прегледа документите и да прецени дали лекарят е взел вярно решение? Не че това ще върне загубеното време и емоции и надеждите...


*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ти пък. те за целенасочено убийство не взимат мерки
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Не знам, няма ли начин да се осъществява някакъв контрол над такива лекари? Ако пациентка се оплаче, има ли начин да се свика лекарска комисия или нещо такова, която да прегледа документите и да прецени дали лекарят е взел вярно решение? Не че това ще върне загубеното време и емоции и надеждите...
На теория може да се образува съдебно дело, но гилдията у нас много се поддържа. Няма да се намерят колеги-доктори, които да излязат с експертна оценка в полза на пациента, сигурна съм. И да се разшуми в медиите, ако не се намерят експерти по стерилитет, които да докажат некомпетентността на другия  - забрави  :(
Но все пак да не забравяме, че за каквото и да е обвинение пациентът трябва да е инициатор. А доколкото разбирам, независимо от усилията на Фуси, приятелката й така и не е видяла нищо нередно ... А другите, които си нямат Фуси? Господ да ги пази ...
*
Ееееее за това последното
Цитат
А другите, които си нямат Фуси? Господ да ги пази ...
- направооооо незнам! Надух се кат пуйка  :oops: :lol: :lol:

Моята приятелка и до днес не ми вярва, ходи си на рутинни прегледи при тоз сладуранчо Тодоров. На мен ми вика "Професоре" и ми се смее... Важното е че останахме приятелки и тя още ме обича  :lol:, а аз нея безкрайно. Сега чака да стане мама на осиновено детенце  :lol:
В очакване ....
- направооооо незнам! Надух се кат пуйка  :oops: :lol: :lol

И има защо  :lol: Аз лично отдавна мечтая да съм на мястото на Никола!
Успех на приятелката ти! Дано скоро стане мама...
Абе при тоя и на рутинни не бих ходила, ама айде... стига толкоз ... който разбрал - разбрал.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
В подкрепа на всичко казано дотук бих искала да добавя, че този "специалист" с един-единствен преглед установи, че имам поликизстоза, нямам овулация, изписа ми Клостилбегит за три месеца /без тест за проходимост естествено/ и ме прати да си ходя.
*
А, да това бях забравила да спомена - и на моята приятелка и беше изписал по същия начин Клостилбегит за три месеца, като за УЗ, докато го пие, въобщеееееееее не беше станало въпрос.
В очакване ....