0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

кандида и цветна снимка
« -: Май 18, 2007, 19:17:39 pm »
Привет на всички!
ПРедстои ми цветна снимка, а имам единична кандида albicay. Лекарката ми каза, че това не е проблем. Сблъскала ли се е някоя от вас с подобен проблем?
Re: кандида и цветна снимка
« Отговор #1 -: Май 18, 2007, 20:02:53 pm »
Щом е "единична" няма проблем :D   това са т.н. гъбички и е нормално да има някоя и друга  :D  Лошо е когато има "Candida Albicans масово" :(


Re: кандида и цветна снимка
« Отговор #2 -: Май 19, 2007, 10:56:47 am »
Благодаря ти Danny S.Вече 3 години се влача по лекари..... Правих какви ли не изследвания - хормони, хламидии, спермограма- всичко е наред.Обиколих много лекари и всички те казват, че няма причина.Надявам се и с  цветната снимка всичко да е наред........
Re: кандида и цветна снимка
« Отговор #3 -: Май 19, 2007, 11:20:41 am »
И при мен се получава нещо такова..уж всичките ми изследвания са добре а нищо не се получава..предлагат ми инсеминация  но не знам какво да правя...желая ти късмет със снимката и в бебеправенето :lol:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: кандида и цветна снимка
« Отговор #4 -: Май 21, 2007, 21:38:52 pm »
Благодаря ти Danny S.Вече 3 години се влача по лекари..... Правих какви ли не изследвания - хормони, хламидии, спермограма- всичко е наред.Обиколих много лекари и всички те казват, че няма причина.Надявам се и с  цветната снимка всичко да е наред........
И при мен се получава нещо такова..уж всичките ми изследвания са добре а нищо не се получава..предлагат ми инсеминация  но не знам какво да правя...желая ти късмет със снимката и в бебеправенето :lol:

Девойки, а като не става и вие сте сигурни, че проблема не е във вас - вашите половинки спермограма правили ли са? Какви са резултатите?

Ако не са правили спермограма - ги пращате с марш на скок към първата клиника по репродуктивно здраве, където ембриолог ще направи спермограмата!

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: кандида и цветна снимка
« Отговор #5 -: Май 21, 2007, 22:22:01 pm »
При нас rally_pat имаме и спермограма..цветна снимка..следене на овулация и т.н...може някой ден и на нас да ни се усмихне щастието..аз вярвам  :wink: Не искам да излезе че се оплаквам. :balk_159:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: кандида и цветна снимка
« Отговор #6 -: Май 23, 2007, 11:12:50 am »
и при нас е така sugari 75.
*
Re: кандида и цветна снимка
« Отговор #7 -: Юни 01, 2007, 16:58:39 pm »
Не знам дали се включвам късно , но при цветна снимка трябва да си напълно чиста, защото контрастното вещество , което се вкарва в тръбите вкарва и всякакви инфекции.Според мен дали е еденична кандидата или не , това вече е инфекция.Посъветвай се и с друг лекар или първо излекувай това което имаш и след това прави снимка.
Re: кандида и цветна снимка
« Отговор #8 -: Юни 12, 2007, 20:06:42 pm »
Благодаря ти, kolean.Не- не направих и този месец цветната снимка, въпреки че се консултирах и с други лекари.Мисля, че е по-разумно.