0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #20 -: Май 18, 2007, 13:24:44 pm »
само да вмъкна- не се пълнее от биричката и винцето, а от мезенцата покрай тях  :wink:
май май ...  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #21 -: Май 18, 2007, 13:30:50 pm »
Момичета, внимавайте с тези бирички и мезета, че моя офис е срещу морската. След работа да не взема да сляза на капаните на плажа на една халба бира Каменица и панирани миди, вместо да отида ПЕША  в залата за активен спорт. :help:
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #22 -: Май 18, 2007, 13:32:24 pm »
Стели, преди да тръгнеш от работа, пий една студена вода, да ти мине мерака за биииииричка и бягай в залата  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #23 -: Май 18, 2007, 13:40:50 pm »
Времето е много неприятно, иначе знаете ли как "неволно" щях да объркам посоката 8)
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #24 -: Май 18, 2007, 13:56:30 pm »
Времето е много неприятно, иначе знаете ли как "неволно" щях да объркам посоката 8)

Не е неприятно, Стели, а те подкрепя времето днес :) 
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #25 -: Май 18, 2007, 14:05:49 pm »
Съгласна!
 :P
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #26 -: Май 18, 2007, 18:05:40 pm »
Аз биричка не пия ама шоколада ми изяжда главата  :lol:
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #27 -: Май 18, 2007, 18:50:47 pm »
само да вмъкна- не се пълнее от биричката и винцето, а от мезенцата покрай тях  :wink:
:cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #28 -: Май 18, 2007, 19:01:23 pm »
Ами така нареченото "бирено коремче"?! Пълнее се и още как от бира! Но поразява определени участъци!  :D
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #29 -: Май 18, 2007, 19:05:26 pm »
охххх, моето момченце как хубаво си хапва мазни банички, сладки, шоколади, месо, хляб(по половин-един на едно ядене), а седи като щека за голф.аз пък малко пържени картофки и познай.... :?
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #30 -: Май 18, 2007, 20:21:05 pm »
Здравейте!Нека и аз се включа в борбата с килограмите:).Аз мога да ти препоръчам да минещ на разделно хранене, и ще се убедиш сама колко бързо и лесно ще паднат килограмите. Като не забравяй, че вечерята не трябва да е по- късно от 18.00 часа.

*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #31 -: Май 19, 2007, 10:23:52 am »
вечерята не трябва да е по- късно от 18.00 часа.
Аз тогава си тръгва от работа, че и по-късно. Случвало се е да вечерям и в 10 часа.
Като правило е разкошно - не си натоварваш стомаха късно вечер. За мен е неизпълнимо.
Мога, стига да искам.
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #32 -: Май 19, 2007, 11:07:15 am »
Жужи много си права - супер е ако може да се спазва.. ама и аз като тебе се прибирам от работа след 18.00 (около 19 - 19.30),така че нема как :lol:

Иначе много се зарадвах като я видях тази темичка - поздравявам авторката й! :)

Аз така съм се обездвижила точно тази зима,че не мога да се понасям 8O..по цял ден в офиса на един стол,след работа на автобуса -право вкъщи, и това е - никакво движение 8O Но сега съм почнала да тичам сутрин - когато мога - ето сега днес станах по-късничко,ама след малко отивам да тичам :cross:(кво като е почти обед,много важно - кой пък е казал,че само сутрин се бяга! :lol:) :cross:
Пък и имам 2-3 килца дето искам да ги смъкна :scale: ,ако трябва да бъда по-точна - да смъкна няколко сантиметра от талията/паласките които трупнах  зимата,и корема и дупето да поприбера...а бе ще трябва доста :aerobik: :presi: :veloergo: :cross: :balk_185:
Иначе като ученичка винаги с нещо съм се занимавала,от край време обичам да си спортувам нещо непрекъснато - ходила съм на аеробика,вкъщи също съм си подскачала на музика :lol:,като студентка пък ходих на фитнес,също така за около 2 години на модерен/диско балет или както там му се вика :lol: - страхотно ме кефеше но постепенно и за това почнах да нямам време и...спрях да ходя. :? Сега като гледам всяка вечер балета на Слави и все ме човърка една носталгия...и благородна завист :lol:
« Последна редакция: Май 19, 2007, 11:13:36 am от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #33 -: Май 19, 2007, 20:02:44 pm »
Ох, хич ама хич не я обичам тази тема, ама няма начин ... време е и за нея.
Значи винаги съм се имала за дебела и съм имала проблем с носенето на определени дрехи, а като се замисля само преди няколко години се имах за дебела на 58 килограма, сега съм почти на реципрочното число.  От 4 години опити качих 10 килограма, без стимулации без нищо, от нерви ли от не знам какво. После с ин витро опитите качих още почти 7-8 вероятно от хормоните. Оттам след  успешния опит също. Явно е от ЕГН-то при мен това трудно отслабване. В последния месец отслабнах 4 килограма, дори не знам как стана - спрях сладко и хляб само. Но съм много далече от килограмите които искам да поддържам. Просто няма време - 1 месец до деня на репродуктивното здраве и ако не искам да уплаша някой просто сега е момента да спра с всякакви компромиси и да сваля по план минимум 5 кила - максимум 7-8.
Как действам по принцип. Лятото на 2004-та свалих за 4 месеца 14 килограма по следния начин.
1. сутрин само кафе
2. на обяд огромна салата - домати , краставици, сирене или таратор, докато се заситя.
2. Вечеря - нещо леко, пиле, риба, колбас и салата.
4. През деня и малко плодове

Сутрин 20-30 мин на крос тренажор
(ако е лято) следобяд след работа на плаж - плуване
след плажа 40-50 мин крос тренажор
и така за 3 месеца 1 4килограма и то без да усещам много глад
Смятам точно това да правя и сега.
« Последна редакция: Май 19, 2007, 20:21:44 pm от cygnus »
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #34 -: Май 19, 2007, 20:25:13 pm »
само да вмъкна- не се пълнее от биричката и винцето, а от мезенцата покрай тях  :wink:
:cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
не съм съгласна!
бирата е голям виновник за едрите и овални форми :wink:
това е все едно да кажеш, че от хляб не се дебелее :)
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #35 -: Май 19, 2007, 20:26:36 pm »
Диде, бирата е калорична колкото натурален сок същото количество. Ама са й мазни мезетата. Не върви някак си чиста бира само.
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #36 -: Май 20, 2007, 09:08:32 am »
 Аз съм от активните  спортисти,ама бивши.....сега съм голям мързел :lol:. Не съм напълнявала драстично, може би 2-3 кила варирам лято/зима-от 47 до 50. Понякога ме обзема творчески ентусиазъм и правя в продължение на 1-2 месеца гимнастика сутрин - направила съм си 20 мин. комплекс от упражнения ,те са предимно за разтягане,стягане на дупе  .Правя ги  за тонус на тялото и душата ,но напоследък съм станала голям търтей.Ама сега ща не ща , ще трябва да правя коремни преси ,препоръчаха ми ги за стомаха.
  До скоро злоупотребявах с храната ядях всякакви сладки неща ,луканки ,сaлами ,меса ,сандвичи ,правех много странни комбинации ,обаче от 3 седмици съм на здравословен режим,пак заради стомаха :lol: Дет са казва гъз глава затрива :lol:.

  Истината е,че трябва да има постоянство! :D Независимо дали дали става въпрос за гимнастика или хранене ,те трябва да се превърнат в  начин на живот .Защото инак се получава ефекта Йо-Йо ,а от упражненията полза няма.
« Последна редакция: Май 20, 2007, 14:39:05 pm от Divna »
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #37 -: Май 20, 2007, 11:08:55 am »
И ние с половинката решихме да се вземем в ръце и да свалим някой и друг килограм. Аз по-малко - той повече. Започнахме в началото на март за да сме готови за лятото. И не само. Преди два дни си взех панталоните от шивача. Оказа се, че като ги обух можех да ги сваля без да ги разкопчавам  :D. Водех изключително заседнал начин на живот. Цял ден само на кафета, а вечер елате да видите Ламята Спаска! Промених си начина на хранене. Започнах да закусвам и обядвам независимо дали ми се яде или не. Правя гимнастика сутрин и вечер по 15мин. и при хубаво време поне 3-4 пъти в седмицата разходки по 1-1,5ч. Доволна съм от това, че хем си похапвам - хем слабея. Не ям сладкиши(по принцип не ме и съблазняват), пици, хамбургери и спагети. Наблягам на млечните храни, месото и зеленчуците.

*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #38 -: Май 20, 2007, 12:57:00 pm »
Аз пък съм много зле :)
По цял ден не ям,вечер като седна на масата се забравям.
Най много съм била 70 кг.Сега съм 63 :(,а съм висока 1.80 см.
Нищо не правя,нито спортувам нито нищо.А вечер ям към 11,12 часа,и после си лягам.
През бременността качих 20 кг,а като родих след около 2 месеца бях свалила 27.
Нито корем ми остана,нищо.
Обаче и това не е хубаво.
Свалих килограмите от притеснение. :(
По добре да си си пълничка и спокойна,отколкото непрекъснато да отслабваш от стрес и притеснение!


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #39 -: Май 20, 2007, 17:03:40 pm »
Здравейте и от мен!  :balk_64:
Аз никога не съм имала проблеми с килограмите, но тази зима ме оперираха от извънматочна, та се наложи да поседя вкъщи и нали се сещате, срещите с хладилника бяха доста чести... Сега като стана топло ужасно се притесних от няколкото килца, които съм качила, но пробвах диетата на майка ми, а именно - лунната диета... Аз като човек скептик въобще не вярвах на такива неща, но факт е, че вече съм 4,5 кг надолу, а през останалото време ям когато поискам и колкото поискам и килограмите не мърдат (е, започнах и да се движа малко повечко и винаги използвам стълби, вместо асансьор)... Дано успеете и вие...http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=3393