0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #120 -: Септември 15, 2008, 15:47:22 pm »
Жекова, чак сега се загледах в лентичката ти:):):)Ех, аз в някой друг живот или брак може да се включа с такава:)
искрено се извинявам за спама, но не се здържах :oops:
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #121 -: Септември 15, 2008, 16:02:31 pm »
 А добре ли видя животинчето, Лиско?  :wink:
Айде, и аз няма да спамя повече. :D
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #122 -: Ноември 20, 2008, 22:46:40 pm »
Аз правя следното!
Закусвам плодове, вечерям салата, а на обяд мога да си позволя и нещо "по така" :) и естествено много ходя пеша!
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #123 -: Ноември 25, 2008, 20:50:03 pm »
I az da vi se opla4a momi4eta,
Do predi 6 meseca se sprqvah 4udesno. Hapvah si kolkoto i kakvoto si iskah i izglejdah zadovolitelno, t.k. vyrvqh okolo 12km na sedmica + bezbroi doma6ni zadyljeniq i o6te nqkolko mnogo aktivni zanimaniq.... Ot kakto se omyjih - ot 6 meseca, sym ka4ila 7 kg  8O i prosto neznam kakvo da pravq. Ne rabotq. po cql den si sedq v ky6ti i se ograni4avam mnogo v hranata, no... tova ne pomaga. Prosto trupam ujasno byrzo! Zapo4nah da hodq na pluvane, no nastinah ujasno lo6o i vse o6te se vyzstanovqvam...
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #124 -: Декември 10, 2008, 19:42:53 pm »
Много добре ми влияе лунната диета.
Ама да си призная изкушавам се да се огранича изцяло 24 часа.
Намерих едно средно решение-в дните на лунните фази(4)карам на супички
без салати,пържолки и най-вече хляб.
Позволявам си и кисело мляко от време на време.
Така се засищам с 2 супички за 24 часа.
А и след обилното приемане на вода се издувам и не ми е до ядене.
Това се спазва стриктно през фазите а извън това си хапвам доволно без да се лишавам от нищо.
Свалям около 3-4 кг за месец.
Така си реших проблема с теглото.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #125 -: Декември 11, 2008, 08:18:09 am »
I az da vi se opla4a momi4eta,
Do predi 6 meseca se sprqvah 4udesno. Hapvah si kolkoto i kakvoto si iskah i izglejdah zadovolitelno, t.k. vyrvqh okolo 12km na sedmica + bezbroi doma6ni zadyljeniq i o6te nqkolko mnogo aktivni zanimaniq.... Ot kakto se omyjih - ot 6 meseca, sym ka4ila 7 kg  8O i prosto neznam kakvo da pravq. Ne rabotq. po cql den si sedq v ky6ti i se ograni4avam mnogo v hranata, no... tova ne pomaga. Prosto trupam ujasno byrzo! Zapo4nah da hodq na pluvane, no nastinah ujasno lo6o i vse o6te se vyzstanovqvam...
Пиши на кирилица, моля  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #126 -: Декември 17, 2008, 23:23:36 pm »
аз съм 164 см и бях 48-49-50 кг. Сега отивам на 53кг. Опитвам се да огранича поне хляба и сладкото , пък да видим 3 кг дали ще паднат.Освен това ходя на тае-бо 4 пъти седмично. Много добре ми се отразява!
Имам въпрос  : По време на МЦ ако тренирам проблем ли е?
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #127 -: Януари 25, 2009, 17:27:49 pm »
Роси, моята иструктурка по гимнастика твърди, че по време на цикъл като се правят упражнения, болките намаляват! Аз съм 3 пъти седмично на тренировки, и в цикъл съм ходила, и не ми се отразява по никакъв начин, освен лек дискомфорт от превръзката...
Но пък мога да се похваля, че съм се стегнала страхотно! Видимо съм по-слаба, въпреки, че на кг не съм мръднала!
« Последна редакция: Януари 25, 2009, 17:30:02 pm от Sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #128 -: Януари 26, 2009, 07:56:48 am »
Не е проблем да тренираш по време на М. - аз от години си правя коремни /много на брой  :D/ и си карам поне по 40 мин. кростренажор  и дори се чувствам по-добре, отколкото, ако не тренирам в този перод от МЦ.
Да не говорим, че имам и дископатия и какво ли още не на кръста и ако не отида на фитнес се чувствам доста 'схваната'. От както тренирам / вече повече от 10 год/ нямам такива проблеми с кръста. /но това е друга тема  :D/
Така, че спокойно си тренирай, това е само от полза

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #129 -: Януари 26, 2009, 11:56:02 am »
Да попитам - ходенето ан фитнес вреди ли при планиране на бременост т.е. да спирам ли да ходя на фитнес или чак когато видя положителен тест?   
*
Re: Как си поддържате тялото?
« Отговор #130 -: Януари 26, 2009, 12:08:58 pm »
Да попитам - ходенето ан фитнес вреди ли при планиране на бременост т.е. да спирам ли да ходя на фитнес или чак когато видя положителен тест?   
Не само,че не вреди,но лично мое мнение е,че дори е от полза - все пак спортът освен на външен вид,те променя положително и отвътре - организмът ти се вкарва в една по-здрава,по-силна и по-добре функционираща форма,и всички твои органи "извличат" полза от това - включително репродуктивната ти система.

Така че спортувай си на воля! :D

Успех!


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!