0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #40 -: Май 28, 2007, 14:34:16 pm »
Стискам палци да не е цикъл. :?
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #41 -: Май 29, 2007, 09:14:57 am »
здравете момичета днес вече е 11 ден от трансфера моето кафяво течение продължава вече не се надявам че е станало а и гърдите вече не ме болят сигорно до петък ще ми доиде, но нали знаете надеждата умра последна искам да попитам на някои случвало ли се е да има такова течение и да  е имало бременост или са симтоми че ми идва благодаря
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #42 -: Май 29, 2007, 12:16:26 pm »
Лорето, миличка, не бързай да се отчайваш! Аз съм с такова кафеникаво течение от самото начало на бременността си, но съм вече в 11 седмица и бебето се развива добре. Докато не тръгне силна, червена кръв - има надежда! Изчакай си теста и ако няма силно течение - нищо не е загубено все още! Стискам ти палци от сърце да е успешно и да се радваш на малко чудо!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #43 -: Май 29, 2007, 12:51:59 pm »
днес направих уринен тест и е отрицателен вече почти не се надявам мъчно ми е но немога да направя нищо,хубавото е че имаме 5 замръзени ембриончета ,другата седмица ще си идваме в българия и като се върнем ще пробваме пак благодаря ви
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #44 -: Май 29, 2007, 13:13:27 pm »
Не са достоверни уринните тестове толкова рано!

lb2f
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #45 -: Май 29, 2007, 14:58:34 pm »
Лоре, пускай един кръвен тест, само той е достоверен на този етап...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #46 -: Май 30, 2007, 12:02:17 pm »
здравеите милички за мен всичко свърши днес сутринта вече имах кръв мисля че ми доиде, в петък ще направя кръвния тест,но вече знам че е отрицателен поплаках си , немога да направя нищо другия месец ще пробваме пак със замръзените ембриончета и така няма да се отказвам живота продължава и ще се боря докъто не успея, благодаря ви за това че бяхте с мен в трудните моменти желая на всички ви много успех в процедурата прегръщам ви.
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #47 -: Май 30, 2007, 13:44:44 pm »
Съжалявам  :(
Радвам се, че мислиш позитивно, предполагам че ти е трудно,
но отказване няма, не, и докато не успееш.
Късмет със замръзените.
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #48 -: Май 30, 2007, 19:58:05 pm »
Съжалявам, Лоре! Така ми се искаше да се похвалиш.... Силна си и ще успееш. Късмет с другите ембриончета! Много, много силно те прегръщам!
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #49 -: Май 31, 2007, 09:18:05 am »
Лоре, съжалявам за неуспеха ти. Но позитивизма и оптимизма ти са най-положителното нещо в този момент. Запази ги! Ще видиш, че ще успееш! Всички ще успеем!
 :bighug:
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #50 -: Май 31, 2007, 10:44:20 am »
Миличка, съжалявам много!

Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #51 -: Юни 03, 2007, 03:28:51 am »
здравеите милички аз в момента съм пиана много ми е зле ,искам да ви кажа  че кръвния тест на 1 юни е отрицателен 14 ден от трансференцията много ми е зле никои не ме разбира може би само тези които са го прижевяли  беше ми 1 ви опит така се надявах да се получи от първият път ,даваха ми толкова надежди ,защото съм била на 25 год, защото ембрионите били много добро качестсво абе незнам тогава може би имам вина аз , незнам ,казаха да пак да пробваме юли като ми доиде със замраените ,сега ще си идваме в петък в българия много щше се радвам ако има момичета от стара загора за да се видим , чувсвам се ужасно ,постоянно плача незнам какво да ви кажа,
 само тези които са преживяли това знаят какво е да се чувсваш така, безпомощна ,това е , на никоия от вас не го пожелавам искам всички да се похвалите с положителни  :bfp: и да бъдите щастливи, и таино се надявам че и на моята улица ще изгрее слънце. Прегръщам ви извиняваите юа пиянските ми расъждения,но ми е гадно незнам с кои да говоря освен с вас , целувки и успех на всички 
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #52 -: Юни 03, 2007, 08:41:25 am »
Loreto, миличка, още веднъж - съжалявам за неуспешния опит. За жалост, почти всички знаем как се чувстваш сега. Какво да ти кажа?! Хайде, ела си в България, виж се с приятели, семейство и познати, зареди се с приятни изживявания, много слънце и емоции. И ще видиш, че като се върнеш и пробваш със сладоледчетата все едно от тях ще се хване. Късмет и успех ти желая при следващия опит!
:crossfingers: :bighug:  :goodluck:

Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #53 -: Юни 03, 2007, 08:58:07 am »
Знам как се чувстваш, мила...Аз съм правила няколко опита и много добре знам.. Но ти наистина си много млада и ще ти се сбъдне желанието със сигурност. Успех ти желая и дано следващия път е последен! :goodluck: :babyflips: :bighug: :crossfingers:
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #54 -: Юни 03, 2007, 09:18:14 am »
Лори, съжалявам за неуспеха ти. Много добре знам как се чувстваш. Трябва да намериш сили да продължиш.
Дано следващия опит е последен!

 :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #55 -: Юни 03, 2007, 09:39:18 am »
Лорето, поплачи си понапий се, и като ти мине махмурлука, почвай да правиш плановете за следващите опити!   Тук всички те разбираме, и повярвай ми, къса ни е сърцето с всеки отрицателен тест, обаче пък ако знаеш каква е радостта, когато тестът е положителен! А то се случва! И понеже виждам как се случва с жени, които дълго са се борили, много пъти са плакали като теб след неуспеха, вярвам, че е станеш майка и ти!Времето е пред теб, провалът е само крачка към успеха!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #56 -: Юни 03, 2007, 15:04:13 pm »
Съжалявам миличка :( Много добре разбирам как се чувстваш... Дано сладоледчетата са ти късмета  yahoo_17
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #57 -: Юни 03, 2007, 16:12:52 pm »
Loreto,знам много добре как се чувстваш и затова ми става много тъжно сега като ти чета постинга.. :( :( Желая ти бързо да преодолееш болката и да погледнеш смело и с кураж напред - стискам ти палци за сладоледчетата!! :crossfingers: :bfp:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #58 -: Юни 04, 2007, 10:04:05 am »
Loreto, всички тук знаем какво изпитваш в момента. Много съжалявам за разочарованието ти, но вярвам, че и ти един ден ще се похвалиш с положителен тест! Вярвай и ти!
Поплачи, почини си и ще видиш как след няколко седмици ще гледаш ведро напред и ще си готова да преследваш мечтата си с нови сили!
Кураж!  :bighug:
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #59 -: Юни 04, 2007, 10:55:36 am »
Лорето, първо искам да кажа, че дълбоко съжалям за това, което преживяваш.
Знам как се чувстваш, но искам да ти кажа, че когато човек има възможност да опита отново трябва да е щастлив.
Изход има.
Естествено трябва да си минем по реда на видовете емоциите и да надживеем болката.
Но в карайна сметка това вече са минали неща и трябва да гледаме само напред и никакво връщане назад.
Прегръщам те  :bighug: