0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #20 -: Май 18, 2007, 08:37:07 am »
Лоре, успех мила  :goodluck: с теб сме  :bighug:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #21 -: Май 18, 2007, 09:12:50 am »
Лорче, много много късмет! И да знаеш, че щом от 8 само 2 ще ти връщат, значи са качествени ембриончета и шанса ти е голям. А щом ще останат и за замръзяване, значи, че наистина са много много читави!

Силно стиснати палци за теб!  :crossfingers: :crossfingers:

А за ХС да знаеш, че ако я има, ще я усетиш, тя не се открива с преглед, просто се надуваш като балон. Ще ти се размине, ще видиш!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #22 -: Май 18, 2007, 09:22:52 am »
Лоре, всички сме с теб и стискаме палци трансфера да мине успешно и да последва  :bfp:.  Надявам се, че спокойна и оптимистично настроена.   :bighug:.
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #23 -: Май 19, 2007, 13:34:27 pm »
здравеите мили4ки страшно ви благодаря,в4ера мина много добре не съм хс,върнаха ми два ембриона с много добро ка4есво дори ги видяхме показаха ни ги на компютър преди да ми ги сложат, беще много вълнуващо,замразихме 5 ембрион4ета засега вси4ко е наред запо4на голямото 4акане на 1юни ми е кръвния тест.От в4ера само лежа от спалнята на дивана едва сега реших малко да стана и да пиша как е минало още един път страшно ви благодаря 4е сте с мен целувам ви.
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #24 -: Май 19, 2007, 13:46:31 pm »
Успех, loreto! :crossfingers: yahoo_17 stork-boy

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #25 -: Май 19, 2007, 14:11:58 pm »
    :goodluck:С теб сме и ще чакаме добри новини :wave:


*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #26 -: Май 19, 2007, 19:10:01 pm »
Браво, Лоре, сега стискам палци! Постарай се да си осигуриш пълно спокойствие. Успех, мила!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #27 -: Май 20, 2007, 12:48:28 pm »
здравеите пак сега искам да попитам миналите по този път дали като ми направиха трансфера в петък мога да си по4иствам в къщи да готвя , дори ме е страх да кихна :lol: все имам чувството че ще паднат бебетата. Вечеса минали 24 часа от болницата казаха 4е те са важни само да лежа от леглото на дивана и така,но ве4е немога днес сутринтта станах и си измих 4иниите простях и измих банята как мислите опасно ли е да го правя моля ви помогнете ми сега ме досташа.Благодаря
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #28 -: Май 20, 2007, 13:23:11 pm »
Лорето,
избягвай да се къпеш с гореща вода. Иначе можеш да спазваш нормален за тебе режим. Но не е добре да се претоварваш.

Успех!

lb2f
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #29 -: Май 20, 2007, 13:24:27 pm »
 loreto  моят съвет е да си почиваш повече. Разбира се това не означава да лежиш нонстоп  :wink:. Важното е да не вдигаш тежко да не переш на ръка ей такива неща,също и да не вдигаш лигени с дрехи и т.н.. АКо има някои, които може за известно време да прави тея неща вместо тебе е по-добре. Въпроса е да не се натоварва коремчето. Отдай се на положителни мисли и разходки ако времето при вас е хубаво  :wink: и бъди търпелива. Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш с положителен резултат. :crossfingers:
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #30 -: Май 20, 2007, 13:58:45 pm »
Успех, loreto !!!
Всичко ще бъде наред... Почивай си повече и мисли само за хубави неща!  :bighug:
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #31 -: Май 21, 2007, 10:08:16 am »
Loreto, браво за хубавите новини до момента! Аз много много вярвам, че на 1 юни ще има и за друго да те поздравяваме :)
Мий си чиниите, простирай си, само не носи тежките легени сама, някой да ти помага. А за готвенето - всеки ден си угаждай на душичката с по нещо вкусничко и не мисли за килограмите. Покажи на ембриончетата какво ги чака, ако се задържат, та силно да го пожелаят и да се хванат здраво за теб! :)

 :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #32 -: Май 22, 2007, 10:00:33 am »
Лоре, важно е да не се натоварваш с тежести и изобщо избягвай действия, които водят до напрежение в коремната или кръстната област. Всичко останало можеш да правиш. Чакаме твоя  :bfp:
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #33 -: Май 22, 2007, 13:23:42 pm »
Здрявей Лоре!
Стискам палци,дано всичко да е добре!
Не прави резки движения!
Почивай си!
Чакаме с нетърпение да се похвалиш! :goodluck: :crossfingers: :bfp: :bighug: :stroller: :sucky: stork-boy


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #34 -: Май 24, 2007, 23:34:55 pm »
здравеите момичета днес вече 6ти ден след трансфера чувсвам 4е откачам добре че утре вече ще ходя на работа и малко ще се разсея,чувсвам само леко напрежение в гърдите и нищо друго малко подут корем но нещо притеснително ,незнам има ли чакащи момичета моля ви споделете какво чувсвате през 6 ти 7ми ден от трансфера, не спирам да мисля ще стане ли или не ,иначе през тази седмица излизах на разходки върших си домакинска работа, разбира се поспивах си повечко, хапвам си и така,другия петък е теста ще я изкарам на работа и се надявам да свърши по бързо.бЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ СТЕ С МЕН
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #35 -: Май 25, 2007, 21:45:00 pm »
Цитат
моля ви споделете какво чувсвате през 6 ти 7ми ден от трансфера

същото каквото на 7-ми, 8-ми, 9-ти ... 19-ти ден, а именно СТРАХ, НАДЕЖДА, СТРАХ, НАДЕЖДА...
Устискай оше ден-два и направи кръвен тест, дано е положителен!  :crossfingers: yahoo_17 stork-boy

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #36 -: Май 25, 2007, 22:24:09 pm »
Стискам  :crossfingers: за  :bfp: !

Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #37 -: Май 28, 2007, 12:24:25 pm »
здравеите милички искам да ви кажа че съм много разтроена днес ми 10 ти ден от трансфера и сутринта видях леко кафеникаво зацаване, много ми е мъчно сигорно ще ми доиде незнам цяла сутрин съм плакала вече немога, обадих се в клиниката и ми казаха че или са симтоми за това че ще ми доиде или е от имлантация на ембриона,но не ми се вярва на 10 ти ден каква иплантация,много ми е зле а трябва да ходя на работа.Искам да ви питам дали утре да не направя сутринта един уринен тест как мислите... благодаря ви
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #38 -: Май 28, 2007, 13:53:04 pm »
Лорето, не се притеснявай, наистина може да е от имплантацията,
а ако ще правиш тестове утре сутринта, най-добре направи кръвен.
Не вярвай на уринарните! Късмет, и утре да се похвалиш!
Re: какво става не разбирам нищо
« Отговор #39 -: Май 28, 2007, 13:56:05 pm »
loreto ако утре ще правиш тест по-добре направи кръвен,ще покаже по-точно.Стискам палци да не е цикъл.
/img][/url]