0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #160 -: Юли 30, 2007, 09:15:25 am »
Излишно е да казвам, че и аз плаках не само на филма, ами и и на анонсите. И трите участнички бяха страхотни. Благодаря и аз от сърце за чудесният репортаж.

Много готино филмче, много неща казахте момичета и много надежда вдъхнахте. Няма да забравя как Евро плачеше :( но няма и да забравя как се радваше за седемте фоликула :) Няма да забравя и оптимизма на Миси :) Браво на Вас :)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #161 -: Юли 30, 2007, 09:23:56 am »
Поздравления за смелите момичета  :D
Евро, Миси, страхотни сте  :youwoman:

Боряна, специални благодарности и към тебе  :D

lb2f
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #162 -: Юли 30, 2007, 09:30:25 am »
Ревах не ,ами скимтях и хлипах! :balk_146:
Толкова прочувствен , толкова истински , толкова наш филм!
Племенника ми ,на 13год. , беше с мен и мъжа ми. " Лельо - каза ми - тъжно ми е .."-брадичката му трепереше...
Боряна , Евро , Миси , Мели - :youwoman: :thankyousign:
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #163 -: Юли 30, 2007, 10:28:50 am »
Момичета, просто останах без думи от този прекрасен репортаж! Толкова истински, толкова затрогващ... Гледах го преди малко тук на работа, и колкото и да се опитвах не можах да спра сълзите, които напираха. Аз не съм по гръмките думи, но за това предаване мога да кажа само най-хубави неща! Благодаря на екипа на предаването за страстта и старанието, което са вложили - личи си, че всички, които са работили по него са се почувствали силно съпричастни към показаното на екрана. Благодаря на семействата, които участваха, за смелостта и искреността им. Дано наистина Господ, единствения, когото призоваха на помощ, скоро изтрие сълзите им! Благодаря и на лекарите, които участваха, за всичко, което правят за нас, и за надеждата, която вдъхнаха с това предаване на много други семейства.

За всички, свързани с предаването:  :thankyousign:
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #164 -: Юли 30, 2007, 10:34:27 am »
предаването беше страхотно! много въздействащо, наистина!
евро и миси, браво за смелостта! пожелавам ви следващия път сълзите да са от радост!

Re: БТВ Репортерите
« Отговор #165 -: Юли 30, 2007, 10:36:34 am »
Изгледах репортажа снощи на един дъх.
Хубаво е, много е хубаво, че смели момичета сред нас излизат от сянката на проблема и говорят за него.. трябва да се говори за това, да се чува по-често, че има нужда от промени, че тези промени до голяма степен зависят от нас самите.

Браво момичета, браво Боряна!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #166 -: Юли 30, 2007, 10:43:15 am »
Поздравявам Евро и Миси, както и семейството с близнаците, невероятните хора и лекари Стаменов и Даскалова, както и останалите специалисти, които взеха участие в Бтв репортерите! Да застанеш пред камера и да разкажеш точно за този проблем е нещо голямо! Затова се иска голямо сърце и кураж!
Когато гледах как плаче Ели, помислих си: "Господи, как се чувства сега нейната майка?". Само тя си знае.
Момичета, вярвам, че един ден, и се надявам той да дойде скоро, ще станете майки! И вашите прекрасни мъже, ще станат татковци! Дано никога не ви напусне вярата!

И този разширен репортаж трябва да има по-хубаво продължение!!!! Заради всички вас!!!!



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #167 -: Юли 30, 2007, 10:46:56 am »
Това беше най-добре направения филм на тази тема, който съм гледала до сега, поздравления Боряна на теб и целия екип, бяха много добре отразени гледните точки на всички страни (нещо като дистанционен диалог, добър подход)

Миси и Евро, бяхте великолепни, изпълнени с вяра, оптимизъм и болка, няма как. Евро, сега се сещам, че сме се виждали при док, не се предавай, толкова си смела да не скриеш болката си, ще успееш, вярвам в това!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #168 -: Юли 30, 2007, 12:00:31 pm »
След всичко вече казано, нямам какво да добавя. Филмът е разтърсващ. Аз си имам една моя философия за живота, че човек, който е страдал много, по-късно бива и много силно компенсиран за мъките и страданията, през които е преминал. Очаквайте и вашата награда за смелостта и силата си скоро. Прекланям се пред вас.

*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #169 -: Юли 30, 2007, 12:17:33 pm »
Не успях да гледам филма,дали има начин да се види някъде.Боготворя смелите хора, обичам ви задочно и се моля за вас.
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #170 -: Юли 30, 2007, 12:18:09 pm »
За пръв път някой журналист наистина вникна в проблема. Прекрасен филм. Благодаря на Боряна и екипа, с който работи.
За момичетата всички думи са малко.
Толкова надежда и разочарование, събрани на едно място. Но пък наградата си заслужава всяка инжекция, всяка сълза, всяка стъпка...
Евро, Миси, вашите деца са съвсем близо. Вашата Надежда ще порастне и ще заличи хилядите тъжни и безпътни моменти. Скоро...
Благодаря на всички виновници за това предаване.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #171 -: Юли 30, 2007, 12:34:38 pm »
Боряна, сърдечно благодаря, много силен филм, и емоционално, и фактологично!

Evro, misi, д-р Мели, браво на вас! И аз скимтях през цялото време. Евро, много голяма смелост се иска да заведеш цял екип с теб на резултата от теста, ти и съпругът ти ЩЕ бъдете много добри родители, ще видиш! Миси, все си мислех какво ли ти е струвало да излъчваш такъв оптимизъм пред камерите, а ти си знаеш какво ти е било отвътре. Прекрасни бяхте!

Семейството с близначетата също много ми хареса, много непосредствени бяха, да са им живи и здрави дечицата.

Много съм щастлива, че доживяхме да се даде такава гласност на нашите проблеми. Криво ми стана, като от НЗОК казаха, че в МТСП не знаели за проблема и затова нищо нямало в националната стратегия, а пък после от министерството увъртаха, че всъщност било заложено, ама те съответните институции... Хареса ми и директня подход на д-р Стаменов (те нека отпуснат пари за 3000 процедури, да видим дали ще останат ненаправени). Много точна беше последователността на разговорите на Боряна, за да се види този проблем в развитие.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #172 -: Юли 30, 2007, 13:47:35 pm »
Аз стоях, гледах и се молех безмълвна!

За теб Евро, за теб Миси, за НАС!

 :flower:Благодаря на всеки съпричастен с този Филм!

 :flower:Боряна!

 :flower:Мели!

П:П: Евро, никога няма да забравя онази снимка на момчето ти с децата...
Ние имаме много такива сходни...обречени сте на личен албум!

 :bighug:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #173 -: Юли 30, 2007, 14:00:11 pm »
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички "виновници" за този филм.
Момичета, от вас струи огромна сила, воля и кураж! Предохте го и на мен.
Прегръщам ви!
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #174 -: Юли 30, 2007, 15:43:33 pm »
момичета филма го има в нетерата,гледайте го там само трябва да се реистрирате
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #175 -: Юли 30, 2007, 21:08:45 pm »
Здравейте,

не знам какво да кажа...всички тук сте толкова истински, нежни и просто жени, които искам да видя усмихнати. Много благодаря за всичките ви коментари и наистина не знам дали аз съм успяла или героите ми са много героични, но нямам думи да опиша как се чуствам. Този филм ни направи по-добри, мен и колегите ми...искам да ви споделя, че имаше голям интерес към него от много мои колеги и приятели...защо ли...сигурно се досещате...просто няма човек, който да не познава такова семейство или дори има много които лично го преживяват. Вярвам, че сме разбунили духовете и искам да продължа. Много се надявам да имам тази възможност и да доведем проблема до неговото разрешаване в нашата ненормална държава. Винаги има как, винаги има надежда, винаги има нещо останало човешко в нас човеците...Благодаря още веднъж за всичко на моите момичета и на всички вас, които ме вдъхновихте и осмислихте иначе твърде трудната ми работа.
Надявам се скоро да имам добри новини...ние не се предаваме, а вие вече знаете, че не сте сами......

Боряна :youwoman:
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #176 -: Юли 30, 2007, 21:26:30 pm »
Това е най-истинския филм, представящ проблемите на 270 000 семейства със репродуктивни проблеми. Без фалш, без излишни думи, целещ се точно в десятката! Вярвам, че нямаше да бъде такъв без Евро, Миси, Мели, Боряна, д-р Стаменов, че дори и без лелките от МТСГ и НЗОК, които си прехвърляха топката. Поздравления за екипа на БТВ, който е виновен този репортаж да изглежда именно по този начин.
Сигурна съм, че филмът е достигнал да сърцата на много хора със съдби подобни на нашите. Доказателство за това е, че много момичета плахо пристъпват форума, за който са узнали именно от филма.
Момичета, страхотни сте и се гордея че ви познавам, макар и само виртуално!
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #177 -: Юли 30, 2007, 21:45:18 pm »
Най-накрая и ние успяхме да гледаме филма.
Но аз не плаках. Вече няма сълзи. Те отдавна са пресъхнали. Остава една дълбока, тежка и здраво оплетена болка. Едва преглъщаш. Всичко е толкова познато и на моменти си мислиш, че това си ти.
След 12 години ходене по мъките вече няма сълзи. Има само болезнен проблем.
Дано посланието е достигнало до тези от които зависи дали нас ще ни боли още.
Дълбок поклон Момичета!
БЛАГОДАРЯ и на екипа на БТВ!

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #178 -: Юли 30, 2007, 21:50:44 pm »
Токущо гледах и аз филма. Благодаря сърдечно на Мимка за това.

Момичета, бяхте толкова истински...

Благодаря ви.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #179 -: Август 13, 2007, 22:14:59 pm »
Чак сега успях да гледам филма. Момичета, невероятни сте! Толкова истински, хем смели, хем крехки...   :youwoman:
Поздравления за Боряна и екипа и!