0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #220 -: Юни 22, 2008, 18:02:43 pm »
Радвам се, че всичко е ОК. Сега почва двуседмичното стискане на плаците :-). Поздрави ли рожденика  :wink:.
 
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #221 -: Юни 22, 2008, 18:18:25 pm »
 Дано вече всичко да е наред и чудото да е напат :crossfingers:


*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #222 -: Юни 22, 2008, 23:21:45 pm »
Радвам се, че всичко е ОК. Сега почва двуседмичното стискане на плаците :-). Поздрави ли рожденика  :wink:.
Поздравих го, даже му разказах, че си имам приятелка от форума на същата дата  :wink:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #223 -: Юни 23, 2008, 14:00:58 pm »
Сутринта на прегледа се видя, че се е спукал фоликулът и почнах дуфастона. И доки потвърди, че усещането за спукан фоликул не ме е излъгало и се е случило или през нощта след инсето или сутринта на следващия ден. То и БТ това казва май. Този месец си спестих ову тестовете.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #224 -: Юни 23, 2008, 20:55:03 pm »
Супер,супер!
Сега започваме да чакаме,хубаво е :wink:,че цикъла ти е сръвнително къс,та няма да чакаме още 20-25 дни!Айде почваме да стискаме палци!
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #225 -: Юни 24, 2008, 10:36:37 am »
Миличка,пупупу много се радвам че инсето е минало добре и че е потвърдено спукването на фоликула :D
Сега ще чакаме заедно със много стиснати палци и молби да се случило чудото точно ТОЗИ ПЪТ :D
Целувки и много поздрави от бургас и морето :wink:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #226 -: Юни 26, 2008, 11:24:48 am »
ЕЕЕХ мореееетооо! а, аз мога да се надявам на почивка чааак втората половина на август.
Ако това инсе не е успешно, ще направим опит и през юли, ако доки не е във ваканция. Ако нямаме възможност, ще пробваме с "естественото инсе", вече ще е минало доста време от прима на хапчета за раздвижване на плувците и ако имаме мнооого късмет, може би... Иначе пак на инсе през септември... Това е планът! Доке каза около 6 инсета и при неуспех - тежката артилерия...как само не ми се ще да се стига до там.
 :sorry: че ви занимавам с глупостите си, ама днес ми нещо тъжно и песимистично
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #227 -: Юни 26, 2008, 11:31:09 am »
Миличкото ми lawyer ,не се натъжавай :hug2:
На мен също ми е тъжно така от няколко дни ,нямам настроение и всичко ми е криво.
Тази събота мислим да отидем ва плаж -дано да бъде хубаво времето,иначе на плажа ходим на разходка често с кучето но още не съм ходила да се пека или къпя в морето 8) 8) 8)
Вече и аз почвам да се замислям за инсе и ако продължава така да "не става" ще се замисля наистина сериозно и ще говоря с мъжа ми.
на тебе миличко ти пожелавамтова да е вашият успешен опит а на моренцето да си с растящо в тебе човече preggo
Гушкам те много :bighug: :hug2: :bighug:
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #228 -: Юни 26, 2008, 21:23:54 pm »
Лауер,защо така тъжно,виж какво хубава температурка си имаш.Само спокойствие и здрав сън му е майката.Пък и имаш толокова стиснати палци от нас! :wink:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #229 -: Юни 26, 2008, 22:12:34 pm »
То БТ винаги така, ама после... Тоя път си пия биричка и си правиме сърчица, никакво пазене пък, предишните пъти толкова се пазих, а всичко е било напразно. Сега даже се усещам, че изобщо не чакам, прекарвам си дните, както преди време, когато още не бяхме решили да имаме бебе, хич не мисля (е, добре де, от време на време по малко). Ама хем е така, хем като малко ми се махнат работните задължения от главата ми е някак си меланхолично и ме избива на рев.
Благодаря ви за подкрепата, момичета, толкова сте мили!
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #230 -: Юни 30, 2008, 12:09:04 pm »
Миличка айдеееееее малко остана- както каза твоя щъркел пътува по бързичко от моя и дано след 6 дни ти донесе най-желания подарък :babyflips: :bfp: :babyflips: :bfp:
БТ е супер-пупупу :goodluck:
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #231 -: Юни 30, 2008, 13:40:41 pm »
Браво БТ наистина ти е супер, нека да не пада, да се задържи така висока. Пък и то като гледам неостанало 5-6 дена, нали? Айде стискам палци силно да няма лелка! :goodluck:

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #232 -: Юли 01, 2008, 19:16:37 pm »
Знаеш, че много ти стискам палци, няма да коментирам БТ и др. подобни, продължавай си живота все едно, че нищо не е било, че да може да се изненадаш по-приятно. Още малко остана, така че ще устискаш :-)
 
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #233 -: Юли 02, 2008, 10:27:46 am »
БТ падна, някакви заблудени ПМС-та сутринта(вече не се усещат), снощи за втора поредна вечер ми се вие свят и ми прилошава, май май вървя към неуспех и този път  :( всъщност, очаквах го... вярно, рано е за МЦ и няма червени признаци по бельото, ама ...
Какво мислите?
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #234 -: Юли 02, 2008, 10:43:41 am »
БТ падна, някакви заблудени ПМС-та сутринта(вече не се усещат), снощи за втора поредна вечер ми се вие свят и ми прилошава, май май вървя към неуспех и този път  :( всъщност, очаквах го... вярно, рано е за МЦ и няма червени признаци по бельото, ама ...
Какво мислите?
Е добре ти е още БТ-37.1, нали? Има време до 06.07., но дано да не ти дойде.Успех!!! :goodluck:

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #235 -: Юли 02, 2008, 10:54:16 am »
lawyer,не се отчайвай миличка.Имаш време.А и тези ПМС нали знаеш че може да са от онези хубавите симптоми .БТ ти е страхотна,дано се задържи така.Успех  :crossfingers:
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #236 -: Юли 02, 2008, 16:15:28 pm »
Ей миличко :hug2:  :cuddle:недей да се отчайваш моля те, :cuddle: първо забрави ли какво ми каза за щъркела- той лети вече към тебе stork-boy и го очакваме да пристигне съвсем скоро и второ - БТ си е добре , недей да се натъжаваш така нали има 4 дни и я няма гадината, всичко ще е наред  yahoo_17
Гушкам те много :bighug: и не забравяй че аз съм постоянно така  :crossfingers:за теб :hug2:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #237 -: Юли 03, 2008, 11:15:01 am »
Днес рано сутринта ме събуди големия взрив(моя квартал е много близо). В суматохата аз не пропуснах да си премеря БТ и като видях термометъра взривовете ми се сториха малкото зло - беше 36.9  8O дорева ми се... Ама в пристъп на отрицание след 10-15 мин (докато направих кафенце) пак я премерих и явно нещо не съм поставила добре т-ра първия път, защото вече беше 37.6... Първо викам на моя човек - край, надежда всяка тука оставете. След втората стойност вече не бях сигурна каква е била БТ точно и затова написах в календара средната стойност. Едва ли за 15 мин се вдигнала с 0.7 градуса от раз?!? ПМС-енцата се оказа, че са фалшива тревога и днес - пак се обадиха сутринта и пак бързо отшумяха. За сега май всичко е ОК?
Не мога да преценя...
« Последна редакция: Юли 03, 2008, 11:17:00 am от lawyer »
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #238 -: Юли 03, 2008, 11:29:06 am »
Миличка,знам какво е чувството когато сутрин видиш че БТ е паднала,но след като вече си станала от леглото не мисля че  е добре да се мери БТ ,т.е няма да е вярна.Но да се надяваме ,че ще ти се задържи висока в следващите дни.Стискам палци.
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #239 -: Юли 03, 2008, 14:35:57 pm »
Всъщност наистина гадаенето е излишно, до три дни всичко ще е ясно...