0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #60 -: Април 24, 2008, 08:37:51 am »
Минавате на естествена инсеминация  :wink: , аз продължавам да стискам палци  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #61 -: Април 24, 2008, 09:30:44 am »
Милото ми пие една шепа хапчета за раздвижване на плувците, има ефект, за 1 месец при минимални дози бързо подвижните увеличиха броя с цели 4%. За този месец увеличихме дозата, пък ще видим... тая химична дискотека, където сме им устроили дано да раздвижи още повече тълпите  :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #62 -: Април 25, 2008, 09:23:58 am »
Ето  :D - това е супер!
Действайте и дано да стане

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #63 -: Май 02, 2008, 15:13:54 pm »
....има нещо странно в графиката ми този месец...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #64 -: Май 02, 2008, 16:43:34 pm »
Може да има повече  от 1 дом.фоликул и затова Бт да е висока и през ФФ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #65 -: Май 03, 2008, 22:27:29 pm »
kato gledam grafikata ti dnes mi se struva 4e e vreme za usilena rabota a? :D :dating: i posle.......Uspeh


*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #66 -: Май 05, 2008, 21:40:43 pm »
амии, тоя месец явно наваксваме заради предишния, отличаващ се, освен с неуспешната инсеминация и със строга сексуална диета, наложена от доки...
Предишния месец графиката изглеждаше.... как да кажа... нормално - БТ се движеше точно по УЗИ-тата, отчетлива двуфазност, а сега, няма прегледи и ми се струва много хаотична графика. :balk_138:
Ама какво пък, ние без АРТ няма на какво чак толкова да се надяваме, ама тя пустата надежда все пак не умира, като знаеш, че не е напълно невъзможно. yahoo_17
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #67 -: Май 05, 2008, 22:38:00 pm »
Здравей. Много ми е странно как потдържаш такава  температура около 37 градуса, такава ли е нормалната ти или нещо си настинала този месец.


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #68 -: Май 06, 2008, 08:19:37 am »
амии, .........
Графиката ти показва че има проблем - или поддържаш от нещо друго Т. или има проблем с О.
Трябва лекар да прецени какво става

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #69 -: Май 06, 2008, 16:19:22 pm »
И миналия месец БТ си държеше над 37, ама имаше ову според УЗИ. И миналия, и този месец не съм настивала и не съм била болна нито ден, Напротив чувствам се прекрасно, дори рядко ме е боляла главата...
Ето, Denis, припомни си предишната ми графика http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=67183

Аз не се надявам особено на този месец, като ми свърши следващия цикъл пак съм на доктор и на втора поред инсеминация
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #70 -: Май 07, 2008, 14:24:59 pm »
Ми дано нормолното ти температура си е такава да нямаш проблеми.И няма страшно все някога ще се получи, не се отчаивай ако не стане от първия , пожелавам ти от втория път да стане и да видиш заветните :bfp:много скоро.


*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #71 -: Май 07, 2008, 15:54:36 pm »
Благодаря ти, миличка, успех и на теб и нека не ти се налага да чакаш дълго.  :thankyousign:
така като сравнявям, май горе-долу БТ се движи като миналия месец, но с по-голяма амплитуда в дните на понижаване..
ето и графиките ми на една скала в babyplan.ru до днес

 
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #72 -: Май 08, 2008, 14:23:02 pm »
И миналия ..............
Разбирам те, но това което показва графиката ти не е много нормално.
Може всичко да е наред, не споря - аз само коментирам графиката.
Графиката ти няма двуфазност и освен това поддържаш една и съща висока Т.
Има няколко инцидентни стойности , като на 13 ден напр. но те според мен са от неправилно измерване или просто си показват, че има проблем.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #73 -: Май 09, 2008, 15:30:20 pm »
Вярно, че има нещо ненормално в тази графика. Даже днес вече е отчетливо - 37.4!!!
Даже беше 37.5, но я мерих след като се събудих още под завивките, а сега, като е хладничко спя с една дебела пижамка  :sleepingbabygirl: Отвих се и я премерих пак и вече беше 37.4. Тоя месец съм решила да не ходя по доктори, през другия тръгвам пак.
При положение, че до миналия месец всичко е било нормално с БТ, какво би могло да се обърка изведнъж... нито съм боледувала, нито с съм променяла ежедневния си режим...даже натоварването и стреса не са толкова интензивни, както друг път  officespace
Дали дуфастона не ми е причинил някакъв хормонален хаос? Аз си го пих по предписаните дози след инсеминацията... :?
« Последна редакция: Май 09, 2008, 15:36:55 pm от lawyer »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #74 -: Май 09, 2008, 17:36:22 pm »
Може да има повече от 1 фоликул и въпреки това да си има О.  -  иначе не ми е ясно от къде тази вис.БТ.
Дуфастона не може да я повиши толкова.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #75 -: Май 11, 2008, 11:51:22 am »
БТ днес пак е много висока. Чак вече се усъмних в термометъра и използвах половинката за опитно зайче - неговата си беше 36.6. По принцип меря БТ в  :cul2: нали така можело да се следи по-точно. От 3-4 дни с друг дигитален термометър меря за сравнение и под езика и е 0,2 градуса по-ниска, днес беше 37.2. Просто си е висока Т е това си е...
Дали тези високи стойности могат да значат нещо притеснително? Днес усещам областта около левия яйчник като изтръпнала???
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #76 -: Май 11, 2008, 14:13:33 pm »
Мила нека си стои висока стига да не е проблем от друго естество иначе е хубаво да остане висока нали.
:bfp1:Ти пожелавам от все сърце.


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #77 -: Май 11, 2008, 16:34:04 pm »
БТ днес .................
Консултирай се за всеки случай с ендокринолог, защото по високата Т. може да е симптом на хиперфункция на ЩЖ.
Не искам да те плаша, това е просто предположение

Друга причина може да е някакво скрито възпаление.
Ако сутрин БТ ти е около 37.0 , това означава че и през деня ТТ е около 37.0, а това не е много добре.

Иначе това раздвижване в графиката и обособяване на двуфазност, може да от О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #78 -: Май 13, 2008, 09:39:59 am »
Това вече дали се брои за спадане на БТ(въпреки че 37.2 си е висока стойност, но на фона нацялата графика :ask:?) По график трябва да ми дойде на 16-ти май (26-тия ден), но пък предните месеци беше 24 и 23 дни... или това подраняване е било от дуфастона?
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #79 -: Май 13, 2008, 10:33:43 am »
  От кой ден пиеш дуфастона и по каква схема?  Оставам с впечатлението , от това което си написала , че този месец дуфастон не пиеш . Високичка си е БТ , но като се има предвид цялата графика е по - ниска сякаш. Хормони защо не изследваш?