0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #80 -: Май 13, 2008, 10:52:16 am »
Да, този месец заради празниците пропуснахме инсе-то и доки каза да си почина и от дуфастона. Предните два месеца пиех дуфастон - единия след установена ову на УЗИ, втория след инсеминация и установен спукан фоликул и двата пъти за по 10 дни. За сега доки не ме е изпратил да ми изследват хормоните, до сега сме установили поднормените резултати от спермограмите (макар и вече с подобрения), че имам ову и че, макар и в нормите, лигавицата след ову ми е сравнително тънка.
Като мине този цикъл, очакван около 16-ти - 17-ти пак съм на доктор за поредното проследяване на овуто и инсе. Ще му кажа за по-високата БТ...
ама ако има хиперфункция на щитовидната, не се ли наблюдават и други симптоми освен малко повишена БТ?
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #81 -: Май 13, 2008, 11:13:53 am »
 Други симптоми незная , освен задух , учестен пулс и визуално увеличение на ЩЗ - като си изправиш главата нагоре да има подутина , образно казано, изпотяване на ръцете. Доц. Конова ме пита за фамилна обремененост , свързана с ЩЗ, а майка ми имаше такъв проблем. Тогава тя ме пита за тези симптоми( само тези се сещам). После пуснахме хормоните на ЩЗ и се оказа , че при мен са ОК.

 
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #82 -: Май 13, 2008, 11:28:37 am »
и освен това се усеща при преглъщане и освен, че се изпотяват ръцете, също и треперят (познавам човек с този проблем) - при мен няма нищо от изброеното а и липсва фамилна обремененост.
Denis, малко ме притесни с това предположение, че чак се обадих на личния ми лекар, за да каже, дали така повишената ми БТ може да е единствен симптом. Каза ми като проимам поне още един от изброените, тогава пак да се обадя...и да не хопохондрясвам :) Ако и второто инсе е неуспешно ще дойде времето и на проверка на хормоните. Явно лекарите (и личният и гинекологът)
не виждат основание за изследвания на който и да е хормон без някакви показатели, че има проблем... ОООХ вече не знам...
« Последна редакция: Май 13, 2008, 11:40:09 am от lawyer »
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #83 -: Май 13, 2008, 19:30:32 pm »
Ако сутрин БТ ти е около 37.0 , това означава че и през деня ТТ е около 37.0, а това не е много добре.
Само за протокола - премерих я и към 18.00 часа - беше 38.00!!! а се чувствам съвсем нормално...жизнена и енергична, гладна...пак ще звъня на докторите
каво ще кажете?
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #84 -: Май 14, 2008, 10:21:39 am »
След достигане на точката на кипене вчера, май настъпва ледниковия период  :D
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #85 -: Май 15, 2008, 10:27:14 am »
Още не се е почнало, но май се почва...  :( какво ще кажете?
Deniis, какво мислиш? Извинявай, моля не ми се сърди  :sorry:

Не че се надявах и не че очахвах чудеса, но пак ми е тъжно :balk_145:
« Последна редакция: Май 15, 2008, 10:49:58 am от lawyer »
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #86 -: Май 15, 2008, 21:08:48 pm »
Странно ми се струва да правиш инсе без поне изследвани хормони  :o
 
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #87 -: Май 16, 2008, 15:11:36 pm »
Въпреки високата БТ и факта, че втори ден само зацапва, ще го броя като МЦ, също и въпреки липсата на всякакви ПМС (а по принцип доста ме болят кръста и корема, лошо и нервно ми е - сега НИЩО такова) и ще си запиша час да следиме следващото ову за инсе... пък ако има някоя двучертичкова изненада, добре дошла. Вече не се ловя като удавник за сламка, защото после ми е още по-тъжно.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #88 -: Май 16, 2008, 15:15:50 pm »
Въпреки високата БТ и факта, че втори ден само зацапва, ще го броя като МЦ, също и въпреки липсата на всякакви ПМС (а по принцип доста ме болят кръста и корема, лошо и нервно ми е - сега НИЩО такова) и ще си запиша час да следиме следващото ову за инсе... пък ако има някоя двучертичкова изненада, добре дошла. Вече не се ловя като удавник за сламка, защото после ми е още по-тъжно.


:)Lawyer-че, ама то М. се брои от когато ти трагне наистина... а не като ти зацапва... :)
защо не поизчакаш още малко,а ?:)
пък и с тази Т!!!! направо си почакай !!!
 


*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #89 -: Май 16, 2008, 15:17:16 pm »
Само като нещо любопитно (поне за мен, до сега не се е случвало), вижте как се покачи БТ в деня на капчиците и днес си остана 37.2
 http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=67306
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #90 -: Май 16, 2008, 17:19:28 pm »
Само като нещо любопитно (поне за мен, до сега не се е случвало), вижте как се покачи БТ в деня на капчиците и днес си остана 37.2
 http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=67306

линка не се отваря... искаше да ни покажеш предходен цикъл ли? :)


*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #91 -: Май 16, 2008, 21:17:47 pm »
Въпреки високата БТ и факта, че втори ден само зацапва, ще го броя като МЦ, също и въпреки липсата на всякакви ПМС (а по принцип доста ме болят кръста и корема, лошо и нервно ми е - сега НИЩО такова) и ще си запиша час да следиме следващото ову за инсе... пък ако има някоя двучертичкова изненада, добре дошла. Вече не се ловя като удавник за сламка, защото после ми е още по-тъжно.


Не брой зацапването за цикъл. Само когато потече червената кръв, тогава ще броиш за цикъл, иначе НЕ. Имаш супер температура, а и доста ... започват именно със зацапване :-)
 
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #92 -: Май 17, 2008, 10:38:08 am »
започна и кръвчица, макар и малко, никави болки както обикновено, чувствавм се съвсем  добре - шантав цикъл, БТ 37.2!!!???!! Тия дни ще си запиша час за лекар и с нови надежди се отправяме към второто инсе.
« Последна редакция: Май 17, 2008, 10:44:09 am от lawyer »
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #93 -: Май 17, 2008, 12:13:42 pm »
Върви тогава обезателно да те види лекар, че нещо си съмнителна с тази температура. Дано да е ... :-)
 
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #94 -: Май 17, 2008, 22:47:13 pm »
Мило бягяй, бягайда те вид :bfp: :bfp:и лекар тази температура може и да ти донесе нещо, но и да не е  все пак трябва да се види нали.
Целувки.


*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #95 -: Май 18, 2008, 10:47:03 am »
Милички, днес даже 37.3!!! Кръв има, но е много по-малко отколкото в обичайните ми МЦ. Кой знае защо БТ е висока... няма да хабя тестове - резултатът както винаги ще е  :bfn: На лекар ще отида на 22.05 - седми ден от определеното от мен начало, т.к. и овуто по принцип ми е ранно, ще кажаk на доки за високата БТ, пък ще видим какво ще каже...Вече ми е много объркано, но хич не се надявам, само дано всичко е наред за второто инсе.
« Последна редакция: Май 18, 2008, 12:30:11 pm от lawyer »
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #96 -: Май 19, 2008, 12:05:19 pm »
Днес май нещата се нормализират. Записах си час на 23 Май и смело напред към втора инсеминация!
По-странен МЦ досега не съм имала, извънредно кратък, с малко кръв и висока БТ... who knows
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #97 -: Май 20, 2008, 08:49:05 am »
Да ти кажа така както си писала не знам дали е истински цикъл, що все пак не пробваш с едно тестче, нещо много ме съмняваш  :D
 
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #98 -: Май 20, 2008, 10:56:28 am »
Т.к. БТ днес пак гони върховете, прежалих тестчето. То е от тия, които са в комплект с ову-тестовете и както и очаквах, резултатът беше :bfn: Въпреки че им се носи славата на некачествени, едва ли е лъжлив строгия отрицателен резултат. В петък доки ще си каже думата...
Meggy, дано всичко при теб е наред, миличка  :balk_21:
 
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #99 -: Май 20, 2008, 22:20:47 pm »
Здравейте, нова съм във форума, виждам че коментирате за графиката, а аз не мога да ги отварям. Помогнете от къде се отварят.