0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #240 -: Юли 05, 2008, 11:26:53 am »
Шансът за успех май се предаде :( Дори не устиска да дойде време за тестче... отново провал
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #241 -: Юли 05, 2008, 15:05:36 pm »
Не се предавай ощееееее. Стискам палци  :D
 
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #242 -: Юли 05, 2008, 15:13:33 pm »
 Имаш шанс все още! Защо не направиш тест?
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #243 -: Юли 06, 2008, 10:51:40 am »
И този път извънредно оскъдно кървене, сега дори и лигавица не се отделя, само малко кръв, дори не при всяко ходене до WC-то има червено и БТ пак висока в началото... миналия път питах доки що така, той каза да не го мисля. Според мен е от дуфастона.
След 10-тина дни право нопред към 4-ти опит, ако доки вече не почива, август почивка пък от септември ще видим. Вече нещо не вярвам, че инсеминациите имат смисъл за нас, въпреки че всичко уж минава ОК, желания резултат все си остава мечта. Тенденцията да не се получава взе да клони към традиция. Ще питам вече доки какви са следващите стъпки, които да предприемаме.
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #244 -: Юли 06, 2008, 17:02:16 pm »
Да ти пиша и тук, първо радвам се, че не си се отчаяла и гледаш напред. Както вече казах, че Конова, а и друг път съм чела, че не е хубаво да се правят повече от 3-4 инсета, защото има голям риск от развиване на антиспермални тела. Затова си мисля, че и колкото и да е кофти следващата стъпка е инвитро. Поне за нас така сме решили нещата, наесен да почваме инвитрото. Мисля, че няма смисъл да се мъча повече с тези инсета, а просто да минаваме към тежката артилерия.  :lol:
 
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #245 -: Юли 07, 2008, 10:35:02 am »
И мойте мисли и планове клонят натам, опитите след август да са с по-сигурна процедира, ще видим доки какво ще каже, днес ще звънна да му споделя за неуспеха...вече не ми се чака, дори си мисля, че 4-то инсе е загуба на време, нерви, пари и ще е пак трупане на напразни надежди...
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #246 -: Юли 07, 2008, 10:47:11 am »
Душицо златна,гушкам те многоооооооооо :bighug:
Нека следващия опит,независимо какъв ще е инвитро или инсе е този,които ще донесе пълната надежда и резултат.
Знам, че ти е трудно и се радавам че въпреки това гледаш напред :hug2:
Много :kiss: :grouphug: :kiss:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #247 -: Юли 07, 2008, 13:11:59 pm »
Напред трябва да се гледа и да се ползва натрупаната информация и опит...
Нищо няма да постигна, ако се отдам на самосъжаление и депресия, което дори може да доведе до там да изгубя най-ценното - семейството ми.
И аз и всички тук нямаме друг път освен упоритост и вяра в успеха - така се сбъдва всяка мечта  :wink:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #248 -: Юли 07, 2008, 13:31:17 pm »
Напред трябва да се гледа и да се ползва натрупаната информация и опит...
Нищо няма да постигна, ако се отдам на самосъжаление и депресия, което дори може да доведе до там да изгубя най-ценното - семейството ми.
И аз и всички тук нямаме друг път освен упоритост и вяра в успеха - така се сбъдва всяка мечта  :wink:
Само така, миличка! :bighug:
Възхищавам се на твоите думи и на силата да ги помислиш и изречеш! :youwoman:
Наистина няма нищо по-важно от семейството и от човека до теб- и съм сигурна, че от любовта ви, която е издържала всички тези изпитания, ще се роди най-сладкия плод. :babyflips:
Много те прегръщам и стискам палци за този месец!
Целувки!
:balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #249 -: Юли 07, 2008, 16:48:20 pm »
Хей, lawyer, ти тест за бременност прави ли?
Температурата ми се струва подозрително висока. До сега трябваше да ти е паднала. А и това слабо кървене.
 :wink:

*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #250 -: Юли 07, 2008, 22:01:52 pm »
Напред трябва да се гледа и да се ползва натрупаната информация и опит...
Нищо няма да постигна, ако се отдам на самосъжаление и депресия, което дори може да доведе до там да изгубя най-ценното - семейството ми.
И аз и всички тук нямаме друг път освен упоритост и вяра в успеха - така се сбъдва всяка мечта  :wink:

Само така те искам, мила, много се радвам на оптимизма ти. Целувки :-)
 
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #251 -: Юли 09, 2008, 13:56:50 pm »
Мдаа, БТ си е височка... ама тя и през миналите МЦ държеше така 3-4 дни.
Аз в понеделник (10-ти ден от МЦ) съм на преглед - с доки ще следим фоликула за 4-то инсе и ще правим планове за септември. Пък ако септемврийските планове се окажат излишни  :wink: ... едва ли, но все пак ще отида на четвърто, че да има какво да чакам през почивките, друго си е някак да има надеждичка, макар и много крехка.
 :hug2: благодаря ви, че сте тук, момичета!!!
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #252 -: Юли 09, 2008, 14:53:05 pm »
УСПЕХ и в най-скоро време възнаградено търпение ти желая!
 :wink:

*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #253 -: Юли 12, 2008, 11:00:02 am »
как мислите, защо БТ е такава? 8O
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #254 -: Юли 12, 2008, 11:55:45 am »
Незнам, миличка.
Ти все пак направи ли тест?
Знам, че тук всички момичета се надяваме всеки месец на цветна бременност, но...
По-различно ли ти е кръвотечението от друг месец..
Все пак наистина е странна толкова висока температура.
Имам позната, на която нейна приятелка е била много слабичка и без корем, но до 5-тия месец не е разбрала, че е бременна - имала е цикъл.
това ми е малко странно и незнам дали да й вярвам, но все пак..
Все пак иди на лекар за консултация.
И Дай Боже да е най-прекрасната изненада.
Наистина те съветвам да идеш на лекар, миличка!
Стискам палци и те прегръщам силно!
:bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #255 -: Юли 12, 2008, 12:49:15 pm »
Аз отдавна съм си забранила да се ловя като удавник за сламка, има ли и 5 капки кръв, значи си е МЦ и пак нищо не е станало. Не правих тест, защо да го хабя, и той пари струва  :lol: Също знам за такива случаи - на моя приятелка майка й - така слабичка (като мен - аз съм 1.70 м и съм 50 кг.), идвал си й МЦ нормално до 5-тия месец, чак тогава разбрала, ама това са редки случаи... тази нощ сънувах, че съм бременна, толкова много го искам, че беше като наистина, дори като се пробудих, съня още не ми излизаше от главата, продължаваше.
Не вярвам да съм от тези случаи, в понеделник съм на преглед - за фоликулометрия и 4-то инсе, последен отчаян опит преди почивките. Само тази висока БТ да не е признак на някакъв пролем.. :(
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #256 -: Юли 12, 2008, 17:27:00 pm »
 Като гледам тая висока БТ или имаш задържан фоликул , или е бременност. Дай боже да е второто! Направи си тест!
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #257 -: Юли 13, 2008, 10:45:45 am »
Утре съм на преглед. Не е ли рано за задържан фоликул, в смисъл, как така задържан фоликул преди овулация? Миналия месец си се спука фоликула...
« Последна редакция: Юли 13, 2008, 11:15:58 am от lawyer »
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #258 -: Юли 13, 2008, 11:06:45 am »
Дано наистина жисоката ти БТ да те зараджа с добра ножина утре, а да не е не6то друго. Стискам палци за тебе и скоро да жиди6 йеланият резултат.


*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #259 -: Юли 13, 2008, 11:18:17 am »
Имаше МЦ, новината едва ли е добра.. :? дано само причината да е беозбидна